Oferty z sieci - czy to realne?

no avatar
migal
Posty: 12
Rejestracja: środa 12 gru 2012, 13:58

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

piątek 28 gru 2012, 13:36

Gdyby to było 300 dolarów za sam dostęp to bym się głęboko zastanowił. Ale jako że najpierw przechodzi się przez szkolenie to widzę w tym sens - zwykłe jednodniowe szkolenia w PL kosztowały mniej więcej. Zresztą jeśli po szkoleniu nie będę widział sensu to nie podejdę nawet do tego okresy próbnego.

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

niedziela 30 gru 2012, 23:02

Największe ograniczenie zysków Tradera tkwi w jego umyśle.

no avatar
migal
Posty: 12
Rejestracja: środa 12 gru 2012, 13:58

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

poniedziałek 31 gru 2012, 13:37

To również widziałem. A można jakiś komentarz porównawczy?
Gdzie/co lepiej?

no avatar
Izunka
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 20 lis 2012, 15:18

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

czwartek 03 sty 2013, 12:59

Zapisałeś się? Masz jakąś umowę czy coś? Jeśli będziesz robił te szkolenia to napisz proszę konkretnie cokolwiek na temat efektów, czy miało to sens, czy to nie jest szkolenie na odwal się.
"Jest Alternatywa na - Raje Podatkowe"

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

czwartek 03 sty 2013, 13:21

Dzwonili do mnie wymienilismy kilka pytan

najwazniejsza informacja:
Szkolenie jest ogolne
Nie ma zadnego systemu inwestycyjnego jak Ichimoku gdzie mamy jasne reguly wejscia/wyjscia prowadzenia pozycji itp. to znaczy ze wchodzimy wedlug naszej intuicji i na to klada nacisk zaraz po MM
Na poczatku mozemy stracic 20$ pozniej wiecej wiecej itp wiec pierwsze powazniejsze profity to sprawa jakis pol roku

Ciekawy jestem czy na takim rynku jak akcje sprawdza sie Linie Trendu lub PA
Na pewno da sie zbudowac jakis wlasny system pytanie co najlepiej dziala na takim rynku ? Jakies koncepcje, doswiadczenia innych forumowiczow ?
swoja droga pytalem kilka razy bo nie moglem uwierzyc ze nie ucza zadnego konkretnego systemu z jasnymi wejscia i wyjsciami
juz glupie RSI powinno dzialac dobrze na takich rynkach

Mam znajomego maklera ktory zarzadza prywatnym portfelem od jakis kilkunastu lat, opowiadal ze wchodzil na FX i jak szybko wszedl tak szybko wyszedl, od tamtej pory boi sie walut jak ognia i tiwerdzi ze jest zbyt duzy chaos i on osobiscie nie umie na tym zarabiac. Konkluzja jest prosta skoro mozna zarabiac na FX a mozna to inwestycje na akcjach powinny byc duzo/troche prostsze

zasadnicze pytanie co dziala na takich rynkach najskuteczniej, jakis element lub caly system z ktorego mozna zbudowac dobry kombajn do wycinania zyskow
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
migal
Posty: 12
Rejestracja: środa 12 gru 2012, 13:58

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

czwartek 03 sty 2013, 13:28

Tak, formalności mam załatwione. Mam dostać cały program szkolenia, godziny itp.
Co masz na myśli:
"Na poczatku mozemy stracic 20$"
?

no avatar
Izunka
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 20 lis 2012, 15:18

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

piątek 04 sty 2013, 17:45

Hm... Pewnie chodzi o realną stratę kasy - czyli nie możesz wyeliminować 100 tysięcy dolarów ;-)
"Jest Alternatywa na - Raje Podatkowe"

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

piątek 04 sty 2013, 18:09

Czesc
z tego co troche pokotnie tlumaczyl mi pewien pan z kanady
w pierwszym dniu realnego tradingu mozesz stracic maksymalnie 20$
czyli kupujesz tyle kontraktow ze wrazie nie powodzenia tracisz 20$
z kolejnymi dniami limit ten bedzie powiekszany a tym samym uczestnicy moga ryzykowac wieksze pieniadze
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
migal
Posty: 12
Rejestracja: środa 12 gru 2012, 13:58

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

poniedziałek 07 sty 2013, 13:55

20 dolców to nie jest imponująca suma, ale na początek zawsze coś.
Jak na razie to głównie dla mnie teoria. Kiedy zacznę działać samodzielnie, przyjdą być może jakieś sensowne wnioski.
Po jakim czasie udawało wam się zarabiać jakieś przyzwoite pieniądze?

no avatar
daytraderpl
Posty: 9
Rejestracja: sobota 24 mar 2012, 18:06

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

piątek 18 sty 2013, 10:52

Temat zaczety reklamowo w sumie przez migala jak na wiekszosc forum tradingowych (rowniez u mnie). Ale warto kilka rzeczy dla potomnych rozjasnic, zeby bzdur nie musieli szukac.

W proptradingu siedze od lat, z firma maximus-trading tutaj wymieniona nie wspolpracuje i nie wspolpracowalem. Ogolnie ona jest posrednikiem firmy WTS wiec dlugo siedzacej w branzy proptradingowej.

Akhh - mimo posiadanej z pewnoscia wiedzy z branzy forex to co napisales mija sie z prawda. Kwota jest zarowno realna, jak i poziom prowizji w tego typu firmach naprawde bardzo niski - zwykle kilkanscie centow za 1000 akcji +/- ecn, sec etc.
Szkolenia - tutaj fakt, wiekszosc uczy podstaw. System musisz opracowac sobie sam. Celem takich firm nie jest otwarcie rachunku u brokera, bo ty dostajesz subkonto w firmie proptradingowej.

Dagu - licencji nie masz, Ty nie obracasz pieniedzmi klienta. To gotowka firmy, w ktorej ty masz swoj depozyt. Zlecenia na gielde leca od firmy, nie od ciebie. Wszystko jest jak najbardziej legalne.

Stop loss 20$ dla poczatkujcego jest maly, ale w sumie pewnie bedzie maks mial 100 akcji na pozycje.

Firmy proptradingowe, oferujce trading dla graczy zdalnych oferuja zwkle 70-90% clearing 10-30c/1000 akcji. Wszystko zalezne od histori tradingowej gracza. Jak jej nie ma, to warunki sa gorsze co jest oczywiste.
Maximus widac daje tak maly kapitl / akcje/ stop loss na start bo bierze na siebie ryzyko (trader nie wplaca depozytu).

Jedna wazn kwestia, ktora tutaj ktos kilka razy wymienial. Ze jezeli masz system, kapital itd. to po co grac dla firmy jka mozesz grac dla siebie. Niestety ale tutaj nie rozchodzi sie o kapital - ale poziom prowizji. Gdy clearing u brokera masz na poziomie kilku$ za 1000 akcji, a tutaj 10-30 centow - robi to olbrzymia roznice dla daytradera robiacego 100-200k akcji obrotu dziennie.

no avatar
inves7
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 04 lip 2013, 15:02

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

czwartek 04 lip 2013, 15:11

Jeśli ktoś wierzy, że istnieje złoty środek na inwestowanie na Forex to powodzenia. Oczywiście zawsze można się wspomagać jakimiś szkoleniami, ale nie widzę sensu żeby za nie płacić (pamiętam, że ja ogarniałem te od Sławomira Dębowskiego)i. Co do jakiś pieniędzy na wstęp to lepsi brokerzy oferują bonusy za wpłacenie konkretnej sumy, ale to już można sobie znaleźć w necie.

no avatar
Socjopata
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 25 cze 2013, 10:03

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

piątek 05 lip 2013, 08:53

A był ktoś z Was na tego typu szkoleniu? Ciekawa jestem czego tam się można "dowiedzieć".
Metatrader 5 - wypróbuj najnowszą platformę i ciesz się z jej funkcjonalności.

Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3705
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

poniedziałek 15 lip 2013, 09:55

Oferty zawsze mają jakiś haczyk, nikt Ci nic za darmo nie da, szczególnie uważałbym na systemy z allegro. Wg. mnie dobry system to taki, który się rozumie, taki który jest dal naszej osobowości naturalny, wtedy łatwiej o przestrzeganie zasad w nim zawartych.

Ostatnio było szkolenie za darmo, prowadził jakiś przedstawiciel biura maklerskiego, był to webinar na żywo, ale po wszystkim przesyłali nagranie i materiały.

Okazało się, że była to część 1 z 4. Wszystko było tylko liźnięte, a najciekawsze rzeczy dopiero w następnych częściach z tym, że następne były płatne ok 500 zł lub darmowe pod warunkiem że założysz u nich konto maklerskie. Taki mały haczyk :)
Audaces Fortuna Iuvat.

no avatar
ilka98
Posty: 1
Rejestracja: środa 17 lip 2013, 12:14

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

środa 17 lip 2013, 12:17

Mnie ktoś polecił to szkolenie http://teletrade-dj.pl/. Czytam Wasze posty i sama już nie wiem, czy korzystać czy nie.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

środa 17 lip 2013, 12:23

ilka98 pisze:Mnie ktoś polecił to szkolenie http://teletrade-dj.pl/. Czytam Wasze posty i sama już nie wiem, czy korzystać czy nie.

TeleTrade cieszy się delikatnie mówiąc nie najlepszą opinią ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3705
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

sobota 20 lip 2013, 08:48

ilka98 - a na jaki konkretnie temat interesują Cię szkolenia, PA czy skalping czy jeszcze coś innego ? Czy podstawy ?
Audaces Fortuna Iuvat.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości