Pytanie dot. opcji binarnych

ODPOWIEDZ
no avatar
michalp
Posty: 2
Rejestracja: piątek 24 kwie 2015, 16:27

Pytanie dot. opcji binarnych

piątek 01 maja 2015, 20:15

Witam

Ostatnio interesuje się inwestowaniem w opcje binarne. Gram na demo i mam pytanie być może banalne...Mianowicie czy jeśli nie wyjdzie mi dana inwestycja to czy trace tylko to co zainwestowałem czy zabierana jest mi dwukrotność zainwestowanej kwoty?

Może łatwiej wytłumacze na przykładzie...Mam na koncie 200$, obstawiam 25$ na spadek GOLD w ciągu 10 minut. Niestety w ciągu 10 minut GOLD wzrosło to efektem tego będzie, że na koncie zostanie mi 175$ czy 150$? (25 zainwestowane + 25 'dodatkowe') Druga opcja występuje w opcji demo na stronie Opteck dlatego pytam bo dla mnie coś tu chyba nie tak...

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Pytanie dot. opcji binarnych

piątek 01 maja 2015, 22:14

Witaj,

Nie wiem jak konkretnie jest w Opteck ale ogólnie tracisz tylko to co zainwestowałeś, czyli w tym przypadku 25 USD ale kto wie... Może tam mają coś "ekstra" :).
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
michalp
Posty: 2
Rejestracja: piątek 24 kwie 2015, 16:27

Re: Pytanie dot. opcji binarnych

niedziela 03 maja 2015, 18:15

Dziękuje, mam jeszcze jedno pytanie. Na jakiej platformie najlepiej zacząć? Znacie jakieś z dobrymi i aktualnymi promocjami bez lub z depozytem? Mogą być zagraniczne.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości