Forex jako podstawowe źródło utrzymania - część I

ODPOWIEDZ

Czy uważasz, że jest możliwe traktowanie Forex jako jedynego źródła utrzymania.

Tak
19
86%
Nie
3
14%
 
Liczba głosów: 22
Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Forex jako podstawowe źródło utrzymania - część I

środa 14 mar 2012, 21:54

Pytanie ? Czy dla Inwestora Indywidualnego praca w domu (Trading Manualny) na Forex może stać się podstawowym i jedynym źródłem utrzymania w polskich warunkach zastępującym pracę na etacie ?

Nie myślę tu o zostaniu milionerem (procent składany itp.) – myślę o tym by na koniec każdego miesiąca bez ryzyka zawsze móc przelać na konto banku określoną kwotę od brokera – jak wypłatę i by nasz kapitał u brokera był zawsze nie zagrożony.

Pragnę zainicjować serię kilkunastu Tematów jakie założę na forum by udzielić odpowiedzi na powyższe pytanie.

Czy będę usiłował coś udowodnić – Tak oczywiście ?

Krok po kroku będę próbował udowodnić, że to możliwe – jednak nie dla Wszystkich. Jest to możliwe dla sporej grupy osób – każdy z czytelników oceni sam czy może się załapać do tej grupy..

Powstanie w ten sposób coś na kształt Biznes Planu może podręcznika ? ale przede wszystkim zostanie opisana pewna ścieżka jaką trzeba przejść by osiągnąć wskazany cel.

Całość rozbijam na osobne tematy tak by społeczność forum mogła komentować każdy z przedstawionych aspektów osobno. Mam nadzieję, ze znajdą się osoby, które dodadzą coś od siebie by poszerzyć i wzbogacić przedstawianą wizję: jak z Leszcza zrobić Szczupaka.

Już jutro otworzę temat:

Forex jako podstawowe źródło utrzymania – uwarunkowania prawne i ogólnospołeczne.

Potem:

Forex jako podstawowe źródło utrzymania – aspekty i predyspozycje psychologiczne.

potem ... i potem ...

Zapraszam do dyskusji
Największe ograniczenie zysków Tradera tkwi w jego umyśle.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości