7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:500

Awatar użytkownika
mosek
Stały Bywalec
Posty: 142
Rejestracja: poniedziałek 19 sie 2013, 17:18
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

niedziela 25 sie 2013, 11:25

Witam!
Czy jest jeszcze możliwość dołączenia do tego subforum ?
Open mind for a different view
and nothing else matters...

https://www.youtube.com/watch?v=mk48xRzuNvA

Awatar użytkownika
michosz
Pasjonat Forex
Posty: 582
Rejestracja: piątek 19 paź 2012, 18:10
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

niedziela 25 sie 2013, 11:51

witam!
Jak na razie Kerimb ma inne obowiązki. Jak będzie wchodził na forum to na pewno się dowiesz czy możesz dołączyć czy nie. Wiem, że jeszcze było pytanie od axb czy może dołączyć.
Cała grupa musie się zgodzić na nowego członka. Przynajmniej tak było jak axb chciał dołączyć to Kerimb się pytał czy go chcemy.
pozdro

Awatar użytkownika
mosek
Stały Bywalec
Posty: 142
Rejestracja: poniedziałek 19 sie 2013, 17:18
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

niedziela 25 sie 2013, 12:32

ok, dzięki za odpowiedź, pozostaje czekać cierpliwie, pozdrawiam
Open mind for a different view
and nothing else matters...

https://www.youtube.com/watch?v=mk48xRzuNvA

no avatar
waldussfx
Posty: 9
Rejestracja: piątek 23 sie 2013, 14:32
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek demonstracyjny
Kontakt:

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

poniedziałek 26 sie 2013, 17:16

Witajcie, chciałbym dołączyć do grupy. Może być w trybie "read only". Jestem świeży i tak naprawdę chcę sobie popatrzeć jak robią to "stare wygi". Żeby nikt się nie bał, że będę zadawał męczące pytania świeżaka, dla tego "read only" mi w zupełności wystarczy...
Czy mam napisać na pw. do Mirka w tej sprawie, czy wystarczy że ten post zauważy ktoś z grupy i podrzuci na zamkniętym forum ?
--
Pozdr.
Tomek

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

poniedziałek 26 sie 2013, 18:45

Przecież wyżej masz napisane że chwilowo Mirek jest nieobecny na forum.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

poniedziałek 26 sie 2013, 18:54

Swoją drogą jakiś update by się przydał w tym dzienniku. Postępy i tak dalej... tylko po co pytacie? Może ktoś kto to zobaczy mający nowe spojrzenie się przekona i dołoży cegiełkę do waszego spojrzenia? :D

Awatar użytkownika
michosz
Pasjonat Forex
Posty: 582
Rejestracja: piątek 19 paź 2012, 18:10
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

poniedziałek 26 sie 2013, 20:32

Słuchajcie... Dostęp do sub-forum mogą dać wam tylko admini czy tam moderatorzy. Ale bez wiedzy głównego pomysłodawcy, ze tak nazwę Kerimba nie możemy decydować. Jak wróci Kerimb to się dowiecie wszystkiego.
A co do dokładania cegiełek to raczej nic nie trzeba tam dodawać. Mirek gra tym systemem kilka lat, jest sprawdzony, zarabia, więc po co zmieniać coś skoro to już jest dobre i proste w obsłudze?
Kerimb prosił, abyśmy nie wynosili żadnych info na temat systemu poza sub-forum. Daliśmy słowo, więc nie możemy nic pisać. Wcześniej już pisałem , że nowi członkowie muszą być zaakceptowani przez obecnych członków grupy i oczywiste, że Kerimb musi o tym wiedzieć. Wszystko jest w tym dzienniku. Polecam przeczytanie całego, to potem nie będzie zbędnych pytań.

Awatar użytkownika
pmleczko
Pasjonat Forex
Posty: 563
Rejestracja: środa 15 maja 2013, 09:46
skype: mleczko_piotr
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Tarnów

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

poniedziałek 26 sie 2013, 20:54

Nigdy nie mogłem pojąć tych tajemnic dotyczących systemów...

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

poniedziałek 26 sie 2013, 20:58

Pytanie moje było trochę zawoalowane, acz proste. Czy to zarabia dla was? Bo wiadomo że dla Mirka tak? Stąd mój post.

Piotr, ja też :mrgreen:

Awatar użytkownika
michosz
Pasjonat Forex
Posty: 582
Rejestracja: piątek 19 paź 2012, 18:10
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

poniedziałek 26 sie 2013, 22:16

Trzeba się troszkę z tym obyć. Jak się oswoisz to pewnie, że będziesz zarabiał.
Ja mogę tylko powiedzieć, że gram na demo i jestem na +. Ci co grają na realu tym sysem też są na +. Więc odpowiedź jest prosta. Tak, zarabiamy tym systemem.
Mirek sam wymyślił ten system. Spędził nad nim wiele godzin. Nie będę pisał wszystkiego , bo mi sie nie chce i nie wiem czy mogę. Zresztą wszystko chyba jest na tym forum. Ktoś kto ma system nad którym pracą poświęcił sporo czasu i on się sprawdza nie daje go wszystkim. Stąd ta tajemnica. :)

Awatar użytkownika
pmleczko
Pasjonat Forex
Posty: 563
Rejestracja: środa 15 maja 2013, 09:46
skype: mleczko_piotr
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Tarnów

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

poniedziałek 26 sie 2013, 22:25

Ja też, wymyśliłem każdy swój system. Też spędziłem nad jego wymyślaniem setki godzin. Też nim grają inni ludzie. Dlatego własnie się dziwie. No, ale temat wałkowany setki razy. Sorry za zaśmiecanie.

Awatar użytkownika
biotiq
Stały Bywalec
Posty: 192
Rejestracja: czwartek 12 kwie 2012, 18:05
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: W-w

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

wtorek 27 sie 2013, 10:24

michosz pisze:Słuchajcie... Dostęp do sub-forum mogą dać wam tylko admini czy tam moderatorzy. Ale bez wiedzy głównego pomysłodawcy, ze tak nazwę Kerimba nie możemy decydować. Jak wróci Kerimb to się dowiecie wszystkiego.
A co do dokładania cegiełek to raczej nic nie trzeba tam dodawać. Mirek gra tym systemem kilka lat, jest sprawdzony, zarabia, więc po co zmieniać coś skoro to już jest dobre i proste w obsłudze?
Kerimb prosił, abyśmy nie wynosili żadnych info na temat systemu poza sub-forum. Daliśmy słowo, więc nie możemy nic pisać. Wcześniej już pisałem , że nowi członkowie muszą być zaakceptowani przez obecnych członków grupy i oczywiste, że Kerimb musi o tym wiedzieć. Wszystko jest w tym dzienniku. Polecam przeczytanie całego, to potem nie będzie zbędnych pytań.
Widzę, że się temat rusza. Chciałem podejrzeć to sub-forum, bo kiedyś (na samym początku) miałem dostęp do niego i teraz już nie.
Jestem ciekaw, jak gracie. Oczywiście nie nalegam na to, by zdradzić tajemnicę Mirka, bo sam lubię ludzi słownych (honorowych), więc słowa trzeba dotrzymać. :)
P.s. Gdyby była możliwość podejrzenia tego sub-forum dla mnie ponownie, to bardzo chętnie, bo od tamtego czasu wiele się u mnie zmieniło, a wiedzy nigdy za dużo.

Peace, love and exstasy ;)

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

wtorek 27 sie 2013, 10:29

Bez Mirka niestety mamy związane ręce. Umowa była taka, że on decyduje o dostępie do swojego forum. Zniknął, nie odzywa się - temat od czasu do czasu ożywa. Natomiast ustalenia są cały czas ważne i niestety nic tutaj choćbyśmy chcieli zrobić się nie da.

Umowa jest umową.

A to, że nie ma Graali, każdy system trzeba dopasować pod siebie i się go nauczyć to inna sprawa. Żeby ktoś nie miał poczucia, że nie dopuszcza się go do jakiejś tajemnicy. System jak system - można nim zarabiać i można tracić. Wszystko zależy od tradera.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
waldi
Stały Bywalec
Posty: 179
Rejestracja: czwartek 30 sie 2012, 06:53

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

wtorek 27 sie 2013, 10:35

pmleczko pisze:Nigdy nie mogłem pojąć tych tajemnic dotyczących systemów...
Kerimb nie robił żadnych tajemnic. Każdy mógł przystąpić do grupy.

Przejście na to forum i powstanie na nim sub-forum miało na celu uniknięcia sytuacji, jakie powtarzały się wielokrotnie na nawigatorze. Kereimbowi i jego wątkom towarzyszyło tam dużo mocno agresywnych emocji skierowanych przeciwko niemu. Był to podstawowy powód powstania grupy w celu wyeliminowania potencjalnych trolli.

Nadal istnieje możliwość dołączenia się przez każdego chętnego, lecz obecnie należy zachować cierpliwość i poczekać do powrotu założyciela grupy, o czym już wcześniej pisali koledzy. !smail!

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

wtorek 27 sie 2013, 10:43

Jutro środa, dzień zmyłki.

Awatar użytkownika
biotiq
Stały Bywalec
Posty: 192
Rejestracja: czwartek 12 kwie 2012, 18:05
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: W-w

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

wtorek 27 sie 2013, 10:46

Akhh pisze:Bez Mirka niestety mamy związane ręce. Umowa była taka, że on decyduje o dostępie do swojego forum. Zniknął, nie odzywa się - temat od czasu do czasu ożywa. Natomiast ustalenia są cały czas ważne i niestety nic tutaj choćbyśmy chcieli zrobić się nie da.

Umowa jest umową.

A to, że nie ma Graali, każdy system trzeba dopasować pod siebie i się go nauczyć to inna sprawa. Żeby ktoś nie miał poczucia, że nie dopuszcza się go do jakiejś tajemnicy. System jak system - można nim zarabiać i można tracić. Wszystko zależy od tradera.
Święta prawda! Sam przerobiłem parę systemów i wróciłem do korzeni, czyli do czystego wykresu (bez wskaźników) -sprawdza się to dla mnie najlepiej.
Moim zdaniem ludziska za mało czasu poświęcają psychice. Tak kiedyś się zastanawiałem i doszedłem do prostego wniosku: Wszyscy mamy ręce, nogi, jakiś tam kolor oczu, jeden wyższy drugi niższy... Ogólnie rzecz biorąc posiadamy ciało... Ale tak na dobrą sprawę co nas popycha do osiągania wyznaczanych celów, do tego by być zaj**istym w tym co się robi? I nie ważne, czy jesteś stolarzem, rajdowcem, czy traderem. Jeśli chcesz czegoś bardzo i jest to dobre dla Ciebie, dobre dla otoczenia, to dlaczego nie masz tego robić? By robić coś dobrze, to trzeba mieć poukładane elegancko w głowie -tak, w głowie. Nie w ręce, nie w nodze, ale w głowie każdego z nas jest ogrom możliwości.

To jest moje osobiste zdanie -może nic odkrywczego, jednak różnica między wiedzieć a rozumieć jest spora. :)

P.s. #01 Nie neguje systemów wskaźnikowych, jeśli ktoś nie ma ręki (to sorry) ma na bank ciało ;), a dalej moim zdaniem łepetyna jest najważniejszym czynnikiem, bo systemów jest w ch*... dużo :P
P.s. #02 Jeśli ktoś nie potrafi dotrzymać umowy słownej dla mnie jest "(...) wart mniej niż zero."

- To samo można przekazać w sposób kulturalny. Język podwórkowy nie jest tu potrzebny. Marcin_N

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

wtorek 27 sie 2013, 10:57

Masz rację co do psychy. Człowiek jest tylko człowiekiem. Słowa, pisane słowa szczególnie, czynią największe spustoszenie. Tak łatwo drugą osobę zdenerwować, wyprowadzić z równowagi :D A tu liczy się tylko spokój. Co zrobisz jak ci będą mącić po forach? Olejesz je. To chyba oczywiste. Słaba psycha? Nie mówię tu o Mirku rzecz jasna. Ogólnie tak.

Awatar użytkownika
esco
Gaduła
Posty: 294
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 21:29

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

wtorek 27 sie 2013, 11:04

Terminator pisze: Słowa, pisane słowa szczególnie, czynią największe spustoszenie
Myśli stają się słowami.
Słowa stają się czynami.
zyny stają się nawykami.
Nawyki stają się charakterem.
Charakter staję się Twoim losem.
Rożnym osobom przypisywane.
"Anyone who believes in indefinite growth in anything physical, on
a physically finite planet, is either mad - or an economist." - Kenneth Ewart Boulding

Awatar użytkownika
biotiq
Stały Bywalec
Posty: 192
Rejestracja: czwartek 12 kwie 2012, 18:05
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: W-w

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

wtorek 27 sie 2013, 11:18

biotiq pisze:
Akhh pisze:Bez Mirka niestety mamy związane ręce. Umowa była taka, że on decyduje o dostępie do swojego forum. Zniknął, nie odzywa się - temat od czasu do czasu ożywa. Natomiast ustalenia są cały czas ważne i niestety nic tutaj choćbyśmy chcieli zrobić się nie da.

Umowa jest umową.

A to, że nie ma Graali, każdy system trzeba dopasować pod siebie i się go nauczyć to inna sprawa. Żeby ktoś nie miał poczucia, że nie dopuszcza się go do jakiejś tajemnicy. System jak system - można nim zarabiać i można tracić. Wszystko zależy od tradera.
Święta prawda! Sam przerobiłem parę systemów i wróciłem do korzeni, czyli do czystego wykresu (bez wskaźników) -sprawdza się to dla mnie najlepiej.
Moim zdaniem ludziska za mało czasu poświęcają psychice. Tak kiedyś się zastanawiałem i doszedłem do prostego wniosku: Wszyscy mamy ręce, nogi, jakiś tam kolor oczu, jeden wyższy drugi niższy... Ogólnie rzecz biorąc posiadamy ciało... Ale tak na dobrą sprawę co nas popycha do osiągania wyznaczanych celów, do tego by być zaj**istym w tym co się robi? I nie ważne, czy jesteś stolarzem, rajdowcem, czy traderem. Jeśli chcesz czegoś bardzo i jest to dobre dla Ciebie, dobre dla otoczenia, to dlaczego nie masz tego robić? By robić coś dobrze, to trzeba mieć poukładane elegancko w głowie -tak, w głowie. Nie w ręce, nie w nodze, ale w głowie każdego z nas jest ogrom możliwości.

To jest moje osobiste zdanie -może nic odkrywczego, jednak różnica między wiedzieć a rozumieć jest spora. :)

P.s. #01 Nie neguje systemów wskaźnikowych, jeśli ktoś nie ma ręki (to sorry) ma na bank ciało ;), a dalej moim zdaniem łepetyna jest najważniejszym czynnikiem, bo systemów jest w ch*... dużo :P
P.s. #02 Jeśli ktoś nie potrafi dotrzymać umowy słownej dla mnie jest "(...) wart mniej niż zero."

- To samo można przekazać w sposób kulturalny. Język podwórkowy nie jest tu potrzebny. Marcin_N
Panie Moderatorze, nie wiedziałem, że słowo na "z" jest słowem obraźliwym lub wulgarnym, bo nawet w TV go nie wycinają. Generalnie nie kryję się z tym, że lubię sobie czasami rzucić mięsem (dla dodania smaku i jako przecinek). Jeśli kogoś uraziłem, to przepraszam -zachowałem się jak gówniarz, postanawiam się poprawić ;).

edit:
Co do zastosowanego myku ch*..., a kto powiedział, że chodzi o przekleństwo? Może chodziło mi o coś innego niż męskie przyrodzenie. Poza tym zostało ono od razu przeze mnie wykropkowane. Proszę nie przesadzać.

Awatar użytkownika
T-REX
Stały Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 10:46

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

wtorek 27 sie 2013, 11:32

waldi pisze:
pmleczko pisze:Nigdy nie mogłem pojąć tych tajemnic dotyczących systemów...
Kerimb nie robił żadnych tajemnic. Każdy mógł przystąpić do grupy.

Przejście na to forum i powstanie na nim sub-forum miało na celu uniknięcia sytuacji, jakie powtarzały się wielokrotnie na nawigatorze. Kereimbowi i jego wątkom towarzyszyło tam dużo mocno agresywnych emocji skierowanych przeciwko niemu. Był to podstawowy powód powstania grupy w celu wyeliminowania potencjalnych trolli.

Nadal istnieje możliwość dołączenia się przez każdego chętnego, lecz obecnie należy zachować cierpliwość i poczekać do powrotu założyciela grupy, o czym już wcześniej pisali koledzy. !smail!
Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać widząc guryzm(od guru) w czystej postaci:
To Mirek w swoich tematach nawiązywał co chwila do bieżącej polityki, wydarzeń losowych (katastrofy lotnicze, itp) sekt, masturbacji, chemitrails, i Bóg wie czego jeszcze, ŁĄCZĄC TO WSZYSTKO SWOIM SYSTEMEM. Ten mistyczno-mityczny system był oparty na egipskich mitach i księgach Nostradamusa i przewidywał te wszystkie niesamowite rzeczy i dawał sygnały na wykres, siup, tu był sygnał (na historii) a tu zawaliło się WTC, tu sygnał a tu patrzcie Tutka i brzoza... Po prośbach modów aby w journalach nie było polityki, masonów, Masajów, masażystów, które to rzeczy zajmowały większą część dziennika niż trading, Guru obrażał się i życzył sobie kasowania całego dziennika. I TAK BYŁO Z SZEŚĆ RAZY! (Esco popraw mnie jak się mylę). Wiem jakie większość ma zdanie o navi, darujcie moderatorzy, być może też uważacie moją wypowiedź za trolowanie ALE TAKA JEST PRAWDA! Nie twierdzę, że facet nie umie trejdować ale jeśli wspomnę dzienniki w których było więcej zdjęć cirrusów niż wykresów to faktycznie dostaję wypieków od "złych emocji" A jak jest na TYM Forum:

I Naonczas Nadszedł Czas Gdy Guru Powiedział:
kerimb pisze:Czy jest możliwość zamknięcia wątku z moim dziennikiem? Chodzi mi o coś takiego aby tylko wybrane przeze mnie osoby mogły tutaj wchodzić ... ...
(17 dzień prowadzenia dziennika, strona 11 post 2 od góry)
I Stało Się Tak, Że Rozstąpiły Się Góry, I Skryły Na Wieki Wiedzę Potężną Przed Oczami Nędzników. A Dalsze 9 Stron Wątku To Jeno Skomlenie Onych O Dopuszczenie Do Forum.
I tyle w temacie.

Amen :devil:
Ostatnio zmieniony wtorek 27 sie 2013, 11:51 przez T-REX, łącznie zmieniany 2 razy.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości