7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:500

Zablokowany
Awatar użytkownika
michosz
Pasjonat Forex
Posty: 582
Rejestracja: piątek 19 paź 2012, 18:10
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

niedziela 01 wrz 2013, 00:33

Dlaczego został założony wątek tylko dla wybranych było już napisane. Poza tym, autor raczej nie chce takich postów w stylu :masz straty, coś Ci nie idzie,system kiepski, jesteś dziecinny itd....

Kerimb pisał, że nie będzie prowadził dwóch dzienników jednocześnie.
Czy się udało? Tego się dowiesz jak Kerimb wróci. Myślę, że co nieco napisze na ten temat.

PS. korzystanie ze słownika chyba nie jest takie trudne, prawda?

POZDRAWIAM !buzka!

no avatar
fanboy
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 19:14

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

niedziela 01 wrz 2013, 19:16

http://www.youtube.com/watch?v=oQ1sZSCz47w ten film podono oparty jest w duzej czesci na faktach z zycia kerimba, po obejrzeniu go , kazdy chyba zrouzmie potrzebe prywatnosci, zwlascza ze jego nieobecnosc, jest podejrzanie zwiazana z informacjami ujawnionymi przez snowdena...

Awatar użytkownika
Tommy_Boss
Stały Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: poniedziałek 14 maja 2012, 20:55
skype: Tommy_Boss
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

niedziela 08 wrz 2013, 13:15

Witam,
Dopiero niedawno trafiłem na dziennik karimba ale wydał mi się interesujący

Także chciałbym mieć w nim swój wkład merytoryczny i z tąd moje pytanie .

Czy można dołączyć jeszcze do grona wybrańców (forumowiczów) dziennika ???

Szanowny Panie karimbie ???


Pozdrawiam

Tomasz
BOŻE DAJ MI DUŻO CIERPLIWOŚCI BO JAK DASZ MI SIŁĘ TO, TO WSZYSTKO .........

"DOBRY TRADER WIE KIEDY NIE MA RACJI, A NAJLEPSI WIEDZĄ KIEDY ZMIENIĆ ZDANIE" !!!!!!!!!

Gdy się trader śpieszy to się broker cieszy !!!

Awatar użytkownika
Picker
Pasjonat Forex
Posty: 657
Rejestracja: sobota 25 sie 2012, 10:21
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

niedziela 08 wrz 2013, 15:46

Ludzi czy wy nie potraficie czytać? A może tak ciężko kliknąć na 21 podstronę by się dowiedzieć że
Kerimba N I E___M A___N A___F O R U M, może jak wam napiszę wielkimi literami do zajarzycie.
Jakikolwiek wkład merytoryczny i czego byście tam jeszcze nie wymyślili jest zbędny.

Co do systemów to tak są osoby które się z nimi nie kryją, bo one po prostu nie działają to i nie ma czego ukrywać.
Co do tego że kerimb się na guru struga hehe :D Powiem tak nie musi, On jest GURU.
Nigdy wcześniej nie widziałem lepszego tradera, zarówno tutaj jak i na nawi, nigdy.

My się samej cierpliwości uczyliśmy kilka długich tygodni jak nie miesięcy :D A ludzie chcą zrobić kuku
tylko na podglądzie i myślą że wszystkie pipsy z rynku zdejmą, śmiech na sali i fistaszki.
Dobry trader to coś więcej jak tylko system, całość jest tak silna jak najsłabszy element.
"Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał." Zig Ziglar
"Nie ma żadnego znaczenia, z jakiego punktu startujesz, ważne jest, dokąd zmierzasz." Zig Ziglar

Awatar użytkownika
T-REX
Stały Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 10:46

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

poniedziałek 09 wrz 2013, 11:21

Picker pisze:
Co do systemów to tak są osoby które się z nimi nie kryją, bo one po prostu nie działają to i nie ma czego ukrywać.
Co do tego że kerimb się na guru struga hehe :D Powiem tak nie musi, On jest GURU.
Nigdy wcześniej nie widziałem lepszego tradera, zarówno tutaj jak i na nawi, nigdy.
...Powiedział wyznawca proroka bijąc pokłony na plecionym dywaniku... :devil:
Picker pisze: My się samej cierpliwości uczyliśmy kilka długich tygodni jak nie miesięcy :D A ludzie chcą zrobić kuku
tylko na podglądzie i myślą że wszystkie pipsy z rynku zdejmą, śmiech na sali i fistaszki.
Dobry trader to coś więcej jak tylko system, całość jest tak silna jak najsłabszy element.
Kerimb trzymał was miesiąc przed otwartą paczką czipsów? :mrgreen: Trejdowaliście już zwisając zaczepieni nogami na drążku?(opisywał kiedyś coś takiego... :rotfl: )Sory za czysty hejt, po prostu wczoraj zwróciłem uwagę na twojego Myfxbooka gdzie były dwa konta zamiast jednego każde z drawdownem ponad 30% Wasz guru też używa Myfxbook?

Chyba na starość robie się :swear: jak kolega Ciekawski... :facep:

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

poniedziałek 09 wrz 2013, 11:28

Panowie przepychanki tego rodzaju do niczego nie prowadzą. Każdy może mieć jakieś tam swoje zdanie, dowodów na jedną stronę i drugą brak. Na pewno Kerimb to barwna osobowość, ciekawe podejście do rynku i wzbudzał emocje. Jak się pojawi pewnie będzie je dalej wzbudzał.

Chciał się dzielić swoją wiedzą za darmo - i szacunek za to.

Zniknął - miał do tego prawo. Może zrezygnował z tradingu i skupił się na pracy oraz dziecku. Miał pełne prawo. Nie dyskutujmy o nieobecnych bo to do niczego nie prowadzi. Zresztą w ogóle takie przepychanki czy to z jednej czy z drugiej strony doprowadzą tylko do kłótni.

Lepiej rozmawiać o systemie i podejściu do rynku. Bo w samym dzienniku jest juz dużo i wiele z teorii Kerimba jest ciakawych i można ich używać do swojego tradingu.

Skupmy się nad doskonaleniem swoich systemów, nie nad przepychankami.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

poniedziałek 09 wrz 2013, 11:55

Temat zamykam. Spadkobiercy Kerimba mają forum ukryte.
Ciągnięcie tematu nie ma sensu, jeśli wszystko zależy od głosu nieobecnego Kerimba, który nie wiadomo gdzie i na jak długo zniknął. Kontrowersje, nawet jeśli uzasadnione (nie mnie przesądzać), również nie mają sensu pod nieobecność autora dziennika.

Dziennik zostanie otwarty w każdej chwili na prośbę autora..
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 7LS ... 50 000,00 PLN w 250 dni handlu z 1000 PLN na 1:5

poniedziałek 09 wrz 2013, 12:10

Marcin ubiegłeś mnie z zamknięciem , nie ma sensu na przepychanki. Dodam tylko tyle że post kolegi Pickera delikatnie mówiąc jest nie na miejscu. Dodam tylko tyle, powód ukrycia forum przez Mirka był banalny, chciał uniknąć przepychanek i spamu, ( każdy mógł dołączyć jak grupa startowała ) tylko tyle i aż tyle. Powstała grupa której przekazywał swoją wiedzę i oczekiwał od niej pracy , ćwiczeń itd. System Mirka czy jego spojrzenie na FX to żadna tajemna wiedza, system wymaga sporo pracy, obycia z rynkiem itd, jak wszystko. Systemów jest wiele zarabiających, nie oznacza to że każdy będzie nim zarabiał. Kolega jasonbourne ładnie napisał dlaczego, mimo że mam inne spojrzenie na pewne kwestie sporo w tym racji, polecam przeczytać.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości