Czesław Inwestuje

ODPOWIEDZ
no avatar
itong
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 17 wrz 2012, 10:57

Czesław Inwestuje

poniedziałek 17 wrz 2012, 11:05

Witam,
gram na forex od około 5 miesięcy na koncie realnym. Póki co na lekkim minusie. Od dawna nosiłem się z zamiarem "skrobnięcia" dziennika online (moje bazgroły w zeszycie nawet dla mnie po pewnym czasie stały się nieczytelne), stąd to forum i obaczymy jak będzie. Konstruktywna krytyka mile widziana.
Pzdr

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Czesław Inwestuje

poniedziałek 17 wrz 2012, 11:30

Witam :)
itong pisze:Witam,
gram na forex od około 5 miesięcy na koncie realnym. Póki co na lekkim minusie. Od dawna nosiłem się z zamiarem "skrobnięcia" dziennika online (moje bazgroły w zeszycie nawet dla mnie po pewnym czasie stały się nieczytelne), stąd to forum i obaczymy jak będzie. Konstruktywna krytyka mile widziana.
Pzdr
Życzę powodzenia. Wiesz, że pisanie na forum dziennika to dodatkowy stres, ale jak już sie przełamałeś to może Ci to wyjdzie na dobre :)

Pozdrawiam
Karol Marchewka

no avatar
wlodek1938
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 27 lis 2012, 08:04

Re: Czesław Inwestuje

czwartek 14 lut 2013, 19:27

Witam!
Ja od ok.trzech miesięcy inwestuję na dwóch platformach jednocześnie.Jak dotychczas ,na obu platformach jestem na solidnym plusie. W najbliższym czasie zamierzam przejść na konto rzeczywiste,jednak nie mogę się zdecydować na wybór Domu Maklerskiego i platformy transa
kcyjnej.Może ktoś bardziej kompetentnu doradzi?
Włodek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości