Cena w czasie moja wizja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mah1y
Stały Bywalec
Posty: 221
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:04
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Cena w czasie moja wizja

wtorek 25 wrz 2012, 14:58

gdyby ktos chcial mi nawrzucac ze nie przeczytalem jakiegos tematu odnosnie ceny i czasu to poprosze tutaj.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Cena w czasie moja wizja

wtorek 25 wrz 2012, 15:03

Nieładnie troszkę zrobiłeś ten pierwszy post.

Podaj może linka do tematu skąd się wziął pomysł, albo opisz mniej więcej. Bo stwierdzenie o kumatości raczej jest odrzucające, a chyba wolałbyś jakieś dyskusje na wątku?
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
mah1y
Stały Bywalec
Posty: 221
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:04
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Cena w czasie moja wizja

wtorek 25 wrz 2012, 15:07

Chodzilo mi bardziej o to ze jesli ktos gra podobnie to wie o co chodzi i mozemy nawiazac rozmowe lub porownac trejdy, a jesli ktos gra zupelnie inaczej, czyli nie ma wejscia w tym miejscu a chcialby zrozumiec o co chodzi to zamiast pytac dlaczego tu wchodziles niech postara sie sam dopatrzec, wszystko jest pokazane, jest cena i czas.

nie mialem zamiaru nikogo urazic.
* zmienilem pierwszy post bo faktycznie mozna bylo mylnie zrozumiec.
pozdrawiam.

Awatar użytkownika
mah1y
Stały Bywalec
Posty: 221
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:04
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Cena w czasie moja wizja

wtorek 25 wrz 2012, 20:34

lolito22 pisze:
mah1y pisze:lolito22 zamiast walic glupie posty w czyims dzienniku wez zaloz wlasny dziennik i tam sobie smiec. Pokaz co umiesz. Pojawiles sie z nikad i nawalasz bezsensowne posty w kazdym temacie. Krytykujesz innych a sam jeszcze nic nie pokazales.
Wogole to jak mamy sie do ciebie zwracac? Wielki trejder czy gimnazjalista?
mah1y powiem ci tak wielki trejder na początku swojej drogi, a może już za połową bądź na ostatniej prostej kto wie progres ciągły progres. Z tego co mi się o uszy obiło to jest to forum publiczne i pisać może kto chce byle na temat i regulaminu nie łamać. Sam się zbanuj jak nawet czytać nie potrafisz ze zrozumieniem i tutaj chyba wiemy o co chodzi :lol: Ludzie z wątku kerimba pewnie też wiedzą :) Co ty chciałeś żebym każdemu i na każdym kroku przytakiwał? Chcesz mieć kółko wzajemnej adoracji to sobie załóż do Ciebie zaglądał nie będę spokojna twoja rozczochrana. Kto pisze głupie posty ten pisze mam na myśli ciebie, ja przynajmniej znam temat od początku już nawet tematyczne jak na moje oko posty zamieściłem. Za to ty zachowujesz się jak zapyziały szczeniak, atakując mnie nie wiem z jakiego powodu bez podstaw, sorry ale ja lubię mieć swoje zdanie, a ty możesz sobie myśleć że deszcz pada jak Ci plują w twarz. W każdym wątku dobre przeleć każdy dziennik zobaczymy ile to procent jest w każdym wątku. Ty też mnie drażnisz w takim razie zrób tak jak ja z tobą, będę Cię ignorował bo szkoda mi słów. Zamiast bana strzel sobie reset, tępa strzało.

Z brakiem wyrazów szacunku co do ciebie lolito22
Szanuje dziennik Marchewy wiec odpowiem tobie tutaj, chociaz juz widze z kim mam do czynienia i wogole zaluje ze podjalem jakakolwiek publiczna ocene Twojej osoby.
Tutaj masz racje mozesz sobie pisac co tylko chcesz, obrazac lub wysmiewac innych uzytkownikow, forum przyjmie wszystko.
Zobaczymy czy bedziesz dalej pisal za 2 lub 5 lat,

pozdrawiam.

Awatar użytkownika
mah1y
Stały Bywalec
Posty: 221
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:04
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Cena w czasie moja wizja

wtorek 25 wrz 2012, 21:31

Takiego scenariusza w tym czasie wogole sie nie spodziewalem.
Myslalem ze jutro bedziemy grali piekne i soczyste Ski a tutaj zonk, wyprzedzili mnie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości