Rachunek real

Awatar użytkownika
T-REX
Stały Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 10:46

Re: Rachunek real

czwartek 24 sty 2013, 12:36

No gratulacje, pobieżnie przeczytałem twój blog, wynika z niego, że masz jeszcze tylko dwa depozyty do odrobienia i będziesz już mógł mówić że zarabiasz na FX. Dasz radę stary! Napisz jeszcze proszę coś o wysokości depozytów, bo wydawało mi się, że w blogu piszesz coś o 1tyś PLN. ale jak powiedziałem na wstępie tylko przejrzałem bloga na szybko i mogłem coś pokręcić.

no avatar
Aneta234
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 24 sty 2013, 17:33

Re: Rachunek real

czwartek 24 sty 2013, 17:39

no ja też nie rozumiem za bardzo o co chodzi, trochę pomieszałeś wątki, wyszło faktycznie masło maślane.

no avatar
4expage
Posty: 21
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 15:22
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Rachunek real

niedziela 27 sty 2013, 15:51

Chciałbym się z Wami podzielić swoimi przemyśleniami po ostatnim tygodniu gry na foreksie tj. 21 do 25 stycznia 2013. Uważam, że na foreksie można naprawdę zarabiać ale trzeba mieć ustalony plan działania.

Mój tydzień zaczął się bardzo dobrze (Poniedziałem, Wtorek i Środa) wszystkie wejścia bez żadnej straty. Skalpowanie pozwoliło mi pomnożyć kapitał o 100%. Byłem bardzo zadowolony, zdecydowałem się wypłacić zarobione środki a kapitał pozostawić do dalszego zarabiania. W czwartek miałem je po 13 na swoim koncie. To było fajne uczucie.

W czwartek zachłysnąłem się sukcesem i obstawiałem cały czas na sell. Wyobrażałem, sobie kolejne zyskowne kwoty i w tym całym zachwycie waluta zdecydowała się iść do góry tzn. Euro zaczęło się osłabiać a ja miałem 3 otwarte w okolicach 13316 pozycje na sell. Miałem kapitał uznałem, że na 100 pipsów zmiany mogę sobie pozwolić i czekałem z tymi pozycjami. W między czasie na skalpowaniu zarabiałem swoje…nie sądziłem, że to jest trend dłuższy (nie wiadomo dlaczego – taki jest rynek) i czekając do ostatniego pipsa zabrało mi cały kapitał…bo tak zdecydowałem (wszystko albo nic) w piątek swoje zarobione 100% przelałem z powrotem do brokera:(

Uznałem, że się odegram i zacząłem grać na 0,5 co po paru udanych strzałach miało odrobić stratę…oczywiście tak się nie robi.

Podsumowując tydzień gry…mam -20% w odniesieniu do kapitału z poniedziałku.

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Rachunek real

niedziela 27 sty 2013, 16:19

Dobrze ze robisz przemyslenia
jesli nie bedziesz analizowac swoich bledow to beda sie powtarzac caly czas, chcesz cale zycie raz zarobic a raz tracic ????
jesli bedziesz analizowac swoje bledy i wyciagac z nich wnioski to bledow bedzie coraz mnie i beda coraz mniej bolesne
spojrz na to z wlasciwej strony, lepiej popelniac bledy teraz kiedy grasz niskim kapitalem niz duzo pozniej z dobrym depo 250 tys. - 1 mln.
tu i tu tracisz 100% ale lepiej stracic 1 000 zł niż 250k
bledy sa tak dobre jak duzo cie ucza

sami kreujemy swoja rzeczywistosc
nie ogladaj sie na ludzi ktorzy pisza ze na fx nie da sie zarabiac - beda cie ciagnac na sam dol
otaczaj sie ludzmi z pasja, determinacja, ambicjami od takich ludzi zawsze nauczysz sie czegos pozytecznego a i samemu duzo wniesc do tematu
znajdz ludzi podobnych tobie i razem pracujcie nad danym systemem, analizujcie wejscia/wyjscia opracujcie sztywne zasady i reguly. plan dnia/tygodnia/miesiaca
wszytsko co zwiazane z systemem, skupcie sie na tym co dziala, odrzuccie co sie nie sprawdza i pracujcie na wlasny sukces
gwarantuje ci ze sam nie jestes w stanie wychwycic wszytskich swoich bledow zrobia to inni ktorzy znaja twoj system
kazdy blad to pieniadze im mniej bledow tym mniej tracisz kasy im mniej tracisz kasy tym mniej masz do odrobienia im mniej do odrobienia tym wiecej kasy idzie na plus i tym wiecej zarabiasz/wyplacasz
proste

forex to nie totek gdzie skreslisz za ktoryms razem odpowiednie cyfry i wygrales, to droga/rozwoj nie przeskoczysz tego chcesz zarabiac muszisz sie uczyc popelniac bledy analizowac je i wyciagac wnioski a pozniej dbac by nigdy wiecej nie popelniac tych samych
nie muszisz odp na tego posta poprostu to przemysll

pozdrawiam i mnostwa bledow zycze a w koncu ogromnego sukcesu
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
4expage
Posty: 21
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 15:22
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Rachunek real

poniedziałek 28 sty 2013, 20:12

Witam,
Dziękuje za pozytywny wpis.
Dziś udało mi się ugrać 10% zysku (byłoby 20% ale mam nadal dwie otwarte pozycje na sell przy poziomie: 13427 i 13444) trend jest spadkowy według H4. Myślę, że o ile nic nie spodziewanego na rynku się nie wydarzy w nocy to do jutra rana pozycje zostaną zamknięte na plusie.

no avatar
4expage
Posty: 21
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 15:22
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Rachunek real

wtorek 29 sty 2013, 20:00

Dziś ugrałem 9% od kapitału z poniedziałku. Dziś nie mam otwartej żadnej pozycji, chociaż myślę otworzyć jedną na sell przy 13480.

Dziś też wszystkie zlecenia na plus...żadnej straty.Razem 30 pipsów.

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Rachunek real

wtorek 29 sty 2013, 20:24

Good oby tak dalej
Trejdujesz inaczej cos sie zmienilo w twoim podejsciu ?
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
4expage
Posty: 21
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 15:22
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Rachunek real

wtorek 29 sty 2013, 22:45

Trejduje podbnie - pips lub pare pipsów i zamykam zlecenie. Otworzyłem dziś około 15 zleceń. Teraz tylko planuje trzymać się dyscypliny bo w innym przypadku może się to źle skończyć.

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Rachunek real

wtorek 29 sty 2013, 22:54

nie moze
na pewno
zawsze, absolutnie zawsze to tylko kwestia czasu

na braku zasad, emocjach, nie trzymaniu sie zalozen, ginie 80% Traderow

Trzymaj sie zasad jakie by one nie byly, sa i zawsze beda 1000 razy lepsze nich ich brak a znajdziesz sie w magicznych 20%


Powodzenia i determinacji w dazeniu do celow
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
4expage
Posty: 21
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 15:22
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Rachunek real

sobota 09 lut 2013, 18:11

Konto wyzerowane po raz trzeci...nie trzymałem się ustalonych zasad...chciałem być bogaty tu i teraz. Wychodzi na to, że pogramy przez chwile na demo...

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Rachunek real

sobota 09 lut 2013, 21:52

glowa do gory
popelniles blad wyciagnij wnioski i przestan go popelniac
jak nie to efekt juz znasz

latwo pisac owszem
ale to ty kreujesz swoja rzeczywistosc

pociesze cie
z czasem duzo latwiej trzymac sie zasad
po dluzszym czasie ciezko je nawet lamac
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
4expage
Posty: 21
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 15:22
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Rachunek real

niedziela 10 lut 2013, 22:20

Moim błędem było brak sl. Teraz bez tego nie będę otwierał pozycji...

Awatar użytkownika
biotiq
Stały Bywalec
Posty: 192
Rejestracja: czwartek 12 kwie 2012, 18:05
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: W-w

Re: Rachunek real

niedziela 10 lut 2013, 23:16

Proponuję wstawianie scrrenów, bo journal bez tego, to jak żołnierz bez karabinu -jak dla mnie.
Dodatkowo może Ci to pomóc.

Peace

no avatar
4expage
Posty: 21
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 15:22
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Rachunek real

piątek 08 mar 2013, 23:15

Jestem w trakcie analizowania błędów

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości