Banaszko Journal

ODPOWIEDZ
no avatar
banaszko
Posty: 1
Rejestracja: piątek 15 mar 2013, 00:40

Banaszko Journal

piątek 15 mar 2013, 00:42

Witam

Handluję na forexie od 4 lat, kokosów nie zarobiłem ale pewne rzeczy zrozumiałem przez ten czas. Chciałbym pokazać bardzo prosty system. Jeśli można go nazwać systemem.
Jest to po prostu klasyczna analiza techniczna w najprostszej postaci. Zawieram transakcje głównie na interwałach H4,H1,M30, a istotnych poziomów skąd można zawrzeć transakcje staram się znaleźć nawet na D1, W1.
Jeśli chodzi o wychodzenie z pozycji to nie mam dokładnie określonych momentów kiedy to robię, ale staram się wyciągnąć z każdego ruchu jak najwięcej.

Głównym założeniem systemu dzięki któremu w długim terminie mogę na nim zarabiać i zbierać kasę jest małe ryzyko. Bardzo małe. Prawdę mówiąc wyrosłem z prób zarabiania na scalpingu czy dorobieniu się na FX w ciągu miesiąca. Wolę zbierać tydzień w tydzień kwoty w miarę stałe i z czasem zwiększać pozycję jak pozwoli na to kapitał.

O tym jest ten Journal oraz mój blog do którego link jest w stopce. Ilośc transakcji na tydzień zależy od okazji które się pojawiają, gram na parach EUR/USD AUD/USD EUR/AUD GPB/USD. Gdyby ktoś miał jakieś pytania to zapraszam na priv.

Będę się starał wszystkie transakcje zamieszczać tutaj oraz na blogu.

http://banaszkoblog.blogspot.com/



Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości