Mój eksperyment

ODPOWIEDZ
no avatar
Rasputin
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 18 mar 2013, 18:13

Mój eksperyment

poniedziałek 18 mar 2013, 18:26

Postanowiłem zrobić dla siebie pewien eksperyment. Jest to połączenie kilku elementów w jedną całość. Dlaczego dziennik ? Dużo mi to ułatwi, zapisywanie w kalendarzu mało wygodne, a w dzienniku będzie wszystko pod ręką. Transakcje są oczywiście na koncie live. Co do sposobu zawierania transakcji nie będzie podanych żadnych szczegółów. Dziennik jest tylko i wyłącznie dla mnie.

Teraz najważniejsze -
To konto jest multikontem ! utworzone w porozumieniu z administracją forum. Przyczyny takiego posunięcia czysto osobiste.

no avatar
Rasputin
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 18 mar 2013, 18:13

Re: Mój eksperyment

czwartek 28 mar 2013, 15:34

Jeszcze doprecyzowuje zasady, na razie wrzucam kilka zagrań już z zasadami powiedzmy w 99% . SL jaki używam to mało kiedy przekracza 6-7 pips ze spreadem już. TP w granicach 30-50 w zależności gdzie jest wejście.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Rasputin
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 18 mar 2013, 18:13

Re: Mój eksperyment

czwartek 28 mar 2013, 15:36

A to z dziś, 3XBE , ostatnie wejscie na 30 pips już z Demo , więc się nie liczy :-) odpuściłem już live dziś, co jak widać było błędem. SL 6 pips nie przekraczał.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Rasputin
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 18 mar 2013, 18:13

Re: Mój eksperyment

wtorek 02 kwie 2013, 13:20

Dziś mało ciekawy dzień.
2xBE, 2xSL i jedna transakcja zamknięta na +10. SL poniżej 5 pips, w granicach 4,5-4,7 pips.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Rasputin
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 18 mar 2013, 18:13

Re: Mój eksperyment

wtorek 02 kwie 2013, 14:36

No kurde, z wejścia co +10 zabrałem, dostałbym BE i TP zaliczyli. Taki dzień, konsolowy ale idą coraz niżej, no nic, szkoda że tak dziś kręcili, poszli z założonym kierunkiem ale już beze mnie. Był sygnał na dokładkę ale już nie brałem. Staram się na USA już nie grać, na ogół po dniu jest już ok 12 :-)

no avatar
Rasputin
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 18 mar 2013, 18:13

Re: Mój eksperyment

środa 03 kwie 2013, 15:07

Dziś rano jedna S uciekła, z tej S by było BE, potem zagrałem jeszcze raz S , zakończone SL 3,5 pips. Na L pojawił się sygnał zakończony TP, niestety byłem poza komputerem. Wejście w L miało by SL 4 pips.

no avatar
Rasputin
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 18 mar 2013, 18:13

Re: Mój eksperyment

czwartek 04 kwie 2013, 09:19

Dziś pechowo sygnał zbiegł się z danymi i szybka szpilka wywaliła z transakcji. SL początkowy wynosił 4 pips. Oczywiście odwieczne prawo FX zadziałało i tam gdzie było BE tam ruch się zakończył :-) Może do BE wprowadzę modyfikację.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Rasputin
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 18 mar 2013, 18:13

Re: Mój eksperyment

piątek 05 kwie 2013, 10:55

Ciekawe czy pociągną

EDIT :

BE , dziś 2X BE
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości