Coś z niczego czyli jedziemy za free

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Coś z niczego czyli jedziemy za free

wtorek 12 lis 2013, 14:44

Będzie dobry, jak się ogarnę z robotą. Nie wiem czemu jest zły. W ogóle dzień dzisiaj zły. Robota nie idzie, pogoda brzydka, z żoną się pogryzłem i jeszcze mnie na euro wyruchali :facep:
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Coś z niczego czyli jedziemy za free

środa 13 lis 2013, 12:52

Kurcze pieczone! "Przespałem" obwieszczenia z UK i obudziłem się 7 minut po IR... A było parę stówek do wyciągnięcia. Tym razem się tym broko upiekło :swear: !problem!
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
Yoda
Stały Bywalec
Posty: 170
Rejestracja: środa 25 wrz 2013, 13:04

Re: Coś z niczego czyli jedziemy za free

środa 13 lis 2013, 13:48

Myślisz ze taka jazda do góry na danych była oczywista ?
Szwajcar pisze: Tylko, że my tu GRIDujemy zyski a nie straty. Różnica ogromna.

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Coś z niczego czyli jedziemy za free

środa 13 lis 2013, 18:18

Nie wiem czy było oczywiste. Planowałem stawiać zlecenia stop.. na EUR/GBP jedynie sell stopy. Na GBP USD buy i sell stopy. Pierw porąbało mi się, że unemployment jest jutro, a potem pisałem artykuł i się ocknąłem za późno :facep: . Spodziewałem się, że bezrobocie wypadnie dobrze, bo nic się nie bierze z przypadku. Gospodarka UK od 3 miesięcy wygląda fajnie we wskaźnikach, łącznie z PKB powyżej status quo.

Czekam na jutrzejsze dane, choć one nie wyglądają już tak spektakularnie. Dysinflacja w EZ też nie bierze się z niczego, ale tam już się wszyscy spodziewają słabszej dynamiki PKB. Może ze 100 pips się uda ustrzelić mimo wszystko. Z kolei gdyby była lepsza, to hoho... :wink:

A potem co? Trade balance? Stawiam na pozytywny. Co dalej? Yellen. Tu masz risk to upside dla dolara. Dlaczego? Bo wszyscy piszą, jaką to ona gołębicą. Dolar nurkował jak tylko jej nazwisko pojawiało się w mediach... nie no, trochę przesadzam. Ale jak ona zacznie wyjaśnienia przed senatem, to się może pare shortów odwinąć. Ale to jest scenariusz zależny co się stanie wcześniej. Jak EUR będzie w natarciu, to Yellen pewnie nie pomoże. A jak dolar dostanie skrzydeł, to może yellen drugie 100 pips dostarczy. Tak czy inaczej trzeba szybko na BE stawać, albo brać co rynek da i uciekać... :homie:
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Coś z niczego czyli jedziemy za free

czwartek 14 lis 2013, 08:25

NZD USD buy z 50 pips SL... tak wszedłem trochę wcześnie i trochę z dużym marginesem. Celuję w ~110-200 pips TP (zależnie od PA po tych 100 pipsach).

EUR/GBP sell z SL17 i TP55

PS. GBP/USD kupiłem na koncie DFMarkets. Tam dostało mi się na USD/CHF SL i teraz rzutem na taśmę, albo wóz albo przewóz.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Coś z niczego czyli jedziemy za free

czwartek 14 lis 2013, 14:00

NZD USD dołożyłem drugie tyle w dołku i teraz średnią cenę mam 0.8273. Strasznie głupio wlazłem z tym pierwszym minilotem, ale trudno. Wygląda, że odbijają i lecą up. Zamknięcie dzisiejszego dnia będzie kluczem dla mnie.

EURGBP wycięli mnie i wrócili. Naprawdę można się wyleczyć z ciasnego SL przy takim rynku... Za to podwoiłem na realnym i coś tam się produkuje.

DFMarkets i long na GBP/USD - już myślałem, że po zwałce na sprzedaży detalicznej konto jest wyzerowane, ale aktualnie idziemy na plus z pozycją. Niedługo może i z kontem... aktualna H4 jest kluczem.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Coś z niczego czyli jedziemy za free

czwartek 14 lis 2013, 16:58

DF Markets poszło ładnie :bigsmile:

Zobaczymy co z kiwi będzie... liczę na panią Yellen. :poser:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Coś z niczego czyli jedziemy za free

czwartek 21 lis 2013, 11:07

Znów trochę DD weszło na Trading 212, ale rozegrałem buy i sell na kiwi po 50 pipsów i wczoraj na USD/JPY wszedł już czysty zysk.
Dziś kolejna wypłata z T212 -> 186 złotych :)

Sensus Capital miał już niezły DD przez chwilę na funcie, trochę podratowałem U/J-em ;). Obecnie czekamy na pogłębienie spadków w okolice 1.6020
http://charts.mql5.com/3/124/gbpusd-h1- ... arkets.png
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Coś z niczego czyli jedziemy za free

piątek 22 lis 2013, 22:12

No cóż. Nagły zwrot akcji na G/U i E/U... Na kablu sensus kapital już ledwo przędzie. DF Markets lekki DD na E/U, ale tutaj dopiero co wlazłem, więc potrzymam trochę. Hm, ciekawe czy się kabel nawróci jeszcze skubaniec :what:

T212 na razie oczekuje na dobry sygnał. Tutaj nie szarżuję, bo zostało 50 zł do kolejnej wypłaty więc pielęgnuję :homie:
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
Untoucheble
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 24 lis 2013, 08:25

Re: Coś z niczego czyli jedziemy za free

niedziela 24 lis 2013, 09:21

Czyli co? Grasz bez spiny, nic nie wplacasz, a wyplacasz??? Nie wiedzialem ze tak mozna. :what:
No i zolw wygral z zajacem.

Awatar użytkownika
Picker
Pasjonat Forex
Posty: 657
Rejestracja: sobota 25 sie 2012, 10:21
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Coś z niczego czyli jedziemy za free

niedziela 24 lis 2013, 23:12

Marcin_N korzysta z bonusa na nawi, czyli 1000zł za free na obrót, gdzie wszystko ponad chyba 150zł zysku może wypłacić :)
Nic w tym dziwnego. :tongue:
"Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał." Zig Ziglar
"Nie ma żadnego znaczenia, z jakiego punktu startujesz, ważne jest, dokąd zmierzasz." Zig Ziglar

no avatar
Untoucheble
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 24 lis 2013, 08:25

Re: Coś z niczego czyli jedziemy za free

poniedziałek 25 lis 2013, 19:02

Dzieki Picker za objasnienie. Na bonus nawigatora sie nie zalapie, ale bede kibicowal !Brawo!!
No i zolw wygral z zajacem.

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Coś z niczego czyli jedziemy za free

środa 27 lis 2013, 16:09

Dziś 200 zł wypłaty z T212. Pozostałych kont nie miałem czasu monitorować, ale pewnie niektóre miały ciężko po dzisiejszym rajdzie kabla :facep:
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Coś z niczego czyli jedziemy za free

piątek 29 lis 2013, 09:06

Hm... w tym miesiącu 814 złotych wypłaciłem z T212 czyli ~81% zysku. Zobaczymy, co będzie dzisiaj. No i ciekaw jestem czy na koniec miesiąca zabiorą mi ten bonus, czy zostanie :wink: . DD było coś koło 400 złotych max... chyba poniżej 600 nie spadłem. A może 550? Coś w tych granicach.

Sensus miał ciężko przez funta. W dodatku laptok mi padł, a tam miałem wszystko do logowania i dopiero jutro będę miał dostęp.

DF się kręci koło 20-30 euro, więc bez szału.

Varengold na razie odpuściłem. Czeka na swoja kolej.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Coś z niczego czyli jedziemy za free

piątek 06 gru 2013, 20:11

Pomyliłem się na edku i T212 zakończyłem na -100 pipsach. Odbiłem z kolei na USD/JPY i na koncie zostało 600 zł.

W międzyczasie GKFX oferuje 100 euro przez tradimo! >KLIK< Czekam na weryfikację dokumentów.

FX Open organizuje konkurs na artykuł. Pula nagród do 1'400 USD, więc postanowiłem spróbować swojego szczęścia :wink:
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
Yoda
Stały Bywalec
Posty: 170
Rejestracja: środa 25 wrz 2013, 13:04

Re: Coś z niczego czyli jedziemy za free

piątek 06 gru 2013, 20:44

Kolejna 100 przez tradimo ??, zaskakują pozytywnie, tylko ciekawe czy nie bedzie problemów z wypłatami tych eurosow
Szwajcar pisze: Tylko, że my tu GRIDujemy zyski a nie straty. Różnica ogromna.

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Coś z niczego czyli jedziemy za free

piątek 06 gru 2013, 20:50

Tak.

Oni odbijają sobie to na spreadzie. 8 lotów * średnio 1 pips zmarkowanego spreadu i viola, gotowe :wink:
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości