Klondike - dziennik tradera

no avatar
Klondike
Posty: 30
Rejestracja: sobota 31 sie 2013, 20:15

Re: Klondike - dziennik tradera

czwartek 12 gru 2013, 22:37

Zaglądam tu i zaglądam i trochę stęskniłem się za dziennikiem stąd wracam do jego normalnej formy. W ostatnim czasie zrobiłem niewiele transakcji stąd miałem tylko dwie transakcje stratne. Zyskownych też było mało i zarobiłem dodatkowo tylko około 2.5R. Nie chce mi się uzupełniać dziennika ale od teraz zacznę regularne publikowanie. W przyszłym tygodniu pewnie jeszcze pogram a później święta i robię sobie wolne do Nowego Roku.
Co do strategii to doszedł jeden filtr, który ograniczył liczbę transakcji stąd było ich mniej niż myślałem. Poza tym nie grałem przez cały czas.

no avatar
Klondike
Posty: 30
Rejestracja: sobota 31 sie 2013, 20:15

Re: Klondike - dziennik tradera

poniedziałek 16 gru 2013, 15:15

sell AUDUSD 0.89389 sl 0.89550
zamkniete na sl

no avatar
Klondike
Posty: 30
Rejestracja: sobota 31 sie 2013, 20:15

Re: Klondike - dziennik tradera

piątek 20 gru 2013, 17:56

AUDUSD-1%

Jeśli chodzi o tą strategię to w ciągu ostatnich tygodni było więcej testów niż realnej gry. W efekcie tych testów doszły jeszcze pewne elementy, które mogą ograniczyć nieco liczbę transakcji i mam nadzieje zwiększą efektywność strategii. Co do sl to na razie nic nie kombinuję, mam jeszcze inną strategię gdzie wejścia i sl są odmienne, sl w innym miejscu znacznie bardziej odległy. Obie strategie powinny się czasami uzupełniać na zasadzie jak tu się spiepszy to może tam się polepszy.
W następnym tygodniu nie gram bo Święta.
Zatem Wesołych Świąt.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Klondike
Posty: 30
Rejestracja: sobota 31 sie 2013, 20:15

Re: Klondike - dziennik tradera

czwartek 09 sty 2014, 14:45

sell EURJPY
otwarcie było na 142.56, sl już na be

zamknięte na be, transakcja zmarnowana ale za to pierwsza w tym roku.

no avatar
Klondike
Posty: 30
Rejestracja: sobota 31 sie 2013, 20:15

Re: Klondike - dziennik tradera

wtorek 21 sty 2014, 13:28

Zawieszam prowadzenie dziennika bo nie chce mi się go prowadzić. Tu i tak pewnie nikt nie gra na renko. Oprócz tej rozwijanej strategii mam też inne w oparciu o renko ale także o wykres słupkowy, więc może kiedyś zdecyduję się pokazać właśnie strategię w oparciu o wykres słupkowy, który jest dostępny praktycznie na wszystkich platformach. Musze jednak mieć jeszcze powód, dla którego miałbym upubliczniać swoje zagrania, jak na razie nie widzę żadnego. Może kiedyś to się zmieni.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości