Blog Andrzeja

Zablokowany
no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Blog Andrzeja

piątek 01 lis 2013, 01:41

Jedziemy póki nie zasnę z perspektywy Andrzeja i jego pojęciu o grze intra. Nie długo w tym miesiącu, a raczej pod koniec zasili konto kwotą aby móc robić trejdy w admiralu bądź oandzie i od tej pory będzie tylko trzaskał takie trejdy na jakie będzie miał czas. Teraz rozgrzewka. Mieszka tu więc to nie problem :joy: Będzie się często udzielał kiedy będzie więc lepiej nie liczyć zbyt pochopnie że będzie to często.

Rozgrzewka, póki starczy sił. SL ruchomy. Generalnie gra bez, bo SL to tylko przeszkoda w zyskach.

Będziemy kolorować.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Blog Andrzeja

piątek 01 lis 2013, 01:49

Cisza nocna ale z głośników dobywa się hardtechno fatimy :joy: https://www.youtube.com/watch?v=_c4iMvGmLlI Dobrze że mieszka tu na osiedlu kilkaset osób i ca 6 mieszkanie to balanga do rana. Więc uczynni zawsze w oknie lustrujący okolicę i nie śpiący po nocach nie mają tak łatwo na kogo puścić donosa że zakłóca się ich niby sen. Tak. :laugh:

Wycięcie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Blog Andrzeja

piątek 01 lis 2013, 02:09

Nie ma opierdzielania. Chyba bo czasem ktoś inny do kompa się dorwie :joy: Kangur na wsparciu. Ciekawie jest. Ale long to słabo się widzi póki co tu :joy: Andrzej mówi aby odpuścić i idzie sobie nalać dla lepszej orientacji w tym. Cenzura.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Blog Andrzeja

piątek 01 lis 2013, 02:13

Na groby będzie się trzeba wybrać, ale to dziś dopiero po północy, choć i o tej porze cmentarz jest przerażający. No ale trzeba, szacunek musi być.

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Blog Andrzeja

piątek 01 lis 2013, 02:14

Póki co Andrzej walną edka do dołu z przyciskiem. Czujny, skubany.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Blog Andrzeja

piątek 01 lis 2013, 02:19

I czekać teraz, jak mów. Rekwiruje prawie 14 pipsów.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Blog Andrzeja

piątek 01 lis 2013, 02:20

A tu jeszcze kontrolnie kangur. Ma nosa.

Poważnie tam jest sell :joy:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Blog Andrzeja

piątek 01 lis 2013, 02:27

Czekasz na pociąg ale on nie przyjeżdża... co robisz? Kupisz sobie w pobliskim barze jedzenie ciepłe zakładając że przed chwilą dostałeś komunikat że twój pociąg będzie za 2 h czy jedziesz na lotnisko? Odpowiedź, idę do domu i biorę pilot do telewizora po czym wracam i mówię że od jutra pociągi jadą na bieżąco bo bateria w pilocie mi wysiadła a do telewizora nie chce mi się podchodzić. Odpowiedź prawidłowa, co jest jak mieszkam blisko kolejki i nie mam w domu prysznica? :joy:

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Blog Andrzeja

piątek 01 lis 2013, 02:29

Andrzej zszedł z kangurem na zero dosłowne.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Blog Andrzeja

piątek 01 lis 2013, 02:34

Każdy, włącznie z Andrzejem nie lubi takich sytuacje na wykresie. Po prostu malinka nic tylko się pokłócić teraz, masakra. Andrzej mówi aby sobie podarować na te 30 minut i lepiej skoczyć na stacje po zaopatrzenie na zapas. Lepiej mieć niż potem nadziać się na przerwę. Raz byliśmy świadkami kiedy nie mogliśmy po ich przerwie ich wywołać, wychodzą po 20 minutach z jakiegoś magazynku gdzieś tam z boku w kompletnym oburzeniem że przeszkodziliśmy im w ? no właśnie w czym? Rozumiem miłość, ale tu kolejka czeka a właściciel traci kasę bo jego pracownicy w czasie pracy już po ustawowej pauzie się dymają lub oglądają powtórki panoramy na jednym krześle.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Blog Andrzeja

piątek 01 lis 2013, 02:43

Zdrowa kaszana, lepiej te 30 minut odczekać Andrzej mówi za nim cokolwiek. Co para to ten sam melanż w miejscu :joy: Andrzej mówi że siadła płynność kompletnie teraz, więc to czas na wycieczkę.

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Blog Andrzeja

piątek 01 lis 2013, 02:55

Ubrani i wymarsz. Jeszcze edek zszedł ładnie do wsparcia i Andrzej polecił dać longa ryzykując swój zysk. Tak patrząc przez chwilę na ten wykres przypomniał mi się 8 sezon dextera i ta jego terapeutka z kapciem na twarzy. Ilekroć ją puszczali to zawsze nie mogłem na nią patrzeć, no taka twarz, eee, ohyda, jak kapeć i ten jej akcent. Bleee, porażka, ale musieli.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony piątek 01 lis 2013, 03:03 przez Terminator, łącznie zmieniany 1 raz.

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Blog Andrzeja

piątek 01 lis 2013, 03:02

Profesjonalne wychodzenie z gównianego trejda, made by Andrzej. Po m1 i ta godzina. Dobra, na razie out. Stacja. Na której o tej godzinie pewno jak zawsze będzie kolejka.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Blog Andrzeja

piątek 01 lis 2013, 04:05

I jest fatima kolejna https://www.youtube.com/watch?v=BMjGs-XWzk4
Nie spodziewanie pojawił się nasz brat na horyzoncie w postaci pół na pół 96% prosto od naszych przyjaciół ze wschodu, ale żaden tam bak i tak dalej. Znajomi :joy: Co się pójdzie to zawsze o tej godzinie się kogoś spotka, znajomego czy nie to nie ma znaczenia. Zresztą sam tego nie mogę potwierdzić ale nikt nie protestuje po lekkim teście przed właściwym spożyciem. Tu Andrzej, nie chwaląc się, bo poprzednio trejd chyba za wcześnie puszczony, ten za to nie ogłaszany, puścił znowu longa na tych 15 wsparciach które mamy teraz na edku. Ciekawa godzina. Nie ma nic do dnia. Pamiętam dwa lata temu fajnego longa na złocie trzasnąłem, ja , na złocie. Całą sesje to rosło. I to ładnie. Właśnie 1 listopada. Co zrobić. Wolne jest kiedy jest, a nie kiedy tak bo tak. To też w sumie może być :joy:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Blog Andrzeja

piątek 01 lis 2013, 04:08

Ale pasztet z tym kursem, Andrzej idzie po radę do terapeuty od zakrzywień monitora w porze nocnej do lini którą rysuje po ekranie aby zobaczyć w jakim miejscu jest kurs na parze którą wybierze za chwilę.

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Blog Andrzeja

piątek 01 lis 2013, 04:10

Żart. Idą dwa łabędzie ulicą. Jeden się odwraca w pewnym momencie i mówi drugiemu, spadówa. Ten ucieka. Nagle wychodzi trzeci łabędź i mówi pierwszemu, spadówka, ten ucieka. Koniec.

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Blog Andrzeja

piątek 01 lis 2013, 04:14

Z opóźnieniem ale wchodzi ten kolega pół na pół. Mam nadzieję że jak stanę się sobą to ten dziennik poleci do kibla. Bo kolega Andrzej tu sekrety swoje daje, hehehe a mi to nie na rękę. Sam nie wiem, może jest w nim coś co warto tu polecić, prócz tego że nie piszę się postów po nocach i słowa same które lepią się do klawiszy jak muchy padają do gówna. Kolega jakiś chciał wysłać mi pw. Tu można śmiało pytać, ja odpowiem albo ktoś kto będzie miał dostęp akurat do kompa. Żeby nie było że wszystkie posty piszę ja :joy:

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Blog Andrzeja

piątek 01 lis 2013, 04:18

Nie ma to rozpędu. Andrzej zamyka zlecenie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Blog Andrzeja

piątek 01 lis 2013, 04:23

A teraz prosty przykład prosto z m5 dlaczego w takim miejscu jak złapiemy, o ile, S od góry trzeba szybko profitować, bądź czekać, może jakieś longi wejdą. I znowu, produkcji Andrzej, wszystkie prawa zastrzeżone i tak dalej.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Blog Andrzeja

piątek 01 lis 2013, 04:33

Ty razem właściwa fatima, trochę miażdży towarzystwo. A i pytanie z cyklu jak widzę ujka? No to miazga jest jakaś. Andrzej to potwierdzi.

W między czasie koniec płynności na edku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości