Grid "starego cinkciarza"

Awatar użytkownika
Little Scalper
Gaduła
Posty: 380
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 19:54
Lat na Forex: 0

Re: Grid "starego cinkciarza"

czwartek 06 lut 2014, 09:20

miałem już nic nie pisać, ale to co zobaczyłem dziś na mailu, rozwaliło mnie na szczepy.

a więc dostałem linka z navigatora, gdzie mam pokaz możliwości adriana
http://forex-nawigator.biz/forum/stabil ... 9-860.html

przerabiając pare stron prawie się zżygałem, wy naprawde bierzecie go na serio ?
w całym tym gównie moge się założyć że nie ma nic, poza tym samym wycinkiem statmenta, może jakieś screeny przemkły mi przed monitorem z gridem jeszcze.

Teraz to co mnie razi, bezszczelne gubienie się we właśnych odchodach.
Gość robi się na nieudolnego starca co to trejdował ołowkiem i kartką papieru, więc w dzisiejszych podstawach informatyki totalnie się nie ogarnia, jakiś wnuczek czy ktoś dał mu forum i postanowił nieść nadzieje swoją facjatą jedynego który zarabia.
Teraz gdzieś w tym szambie czytam posty ADRIANA
"Wybacz mi, ale zawsze podobało mi sie to orum bo wcześniej czy później znajdowali sie ludzie, którze odkrywali takie numery"
" Na forach forexowych takich prób było wiele, ale zawsze się wydały. Sorry ale musze kończyć bo sączek mi sie wysunął."
" Podpowiem ci, że na tym forum ale również na forex factory wielokrotnie były już podobne próby "ukrycia" prawdziwych intencji"
domniemam że adrian już jakiś czas siedzi na forach foreksowych a to nie tylko polskich a i angielskich gdzie widzi podobne akcje minimum 2011 tutaj strzelał bym w jego rozpoczęcie przygodny z forexem, no i zna angielski co jak na kogoś kto kompletnie nie umie się niczym posługiwać (fxboook, robie SS itd to dośc dziwne )


ogólnie akcja toczy się o jakiegoś Wuze nie wiem o co dokładnie ale tam z ostatnich postów wychodzi że wuza stracił coś koło 20% konta na gridowaniu i że nieumie grac, jest od brokera itd, ADRIAN nie ma na to żadnych dowodów, wuza pokazuje gdzieś tam z fxbooka screna że już to odrobił i dalej jest pocisk o jakiegoś kimkolwiek, ogólnie Harlekin ! ; ) W tym adrian nie pokazuje nic poza tym samym statmentem .
Ostatnio widzimy zwiększoną zmiennośc na niektórych parach i ta zmienność pokrywa się z jakimś wypadkiem adriana, wypłata forsy z rachunku na szpital i brak statmentu - co wyglada na zaliczony DD na gridzie : )

To wszystko to wyczytałem z paru stron zbytnio nie bedąc w temacie. Ale po paru stronach odnosłem wrazenie że czytam cały czas to samo więc darowałem reszte.
Kapitan czubasa miał lepszą fabułe mimo iż 10 odcinków trwało jedną akcja wybitą na aut ; )

Dalej adrian jest starym wyjadaczem, stałym bywalcem forów a nie umie konstruktywnie napisać teorii gry.
Adrian nie potrafi tak naprawde nic poza gridem do którego ludzie nie oszukujmy się nie trzeba żadnych spekulacyjnych umiejetności, nie trzeba mieć racji i nie ważne czy kupujemy czy sprzedajemy. Jego chwilowe DD są ogromne jak tu wcześniej napisałem wynasza do okolic 25 000 zł o ile prawda jest co ten człowiek pisze.
Jego polemika polega ciagle na pisanu tego samego jezykiem kogoś na poziomie 13-18 lat.

Gra pod prąd, ryzyko zaduże do zysków, god mode, przerośniete ego, brak podstawowej wiedzy, teorii, terminów. Ja wiem że w gridowaniu to jest niepotrzebne, bo to czysta matma + statystyka korekty ceny, no ale bez przesady, ja siedze w tym pare lat i no coś nieco umiał bym wytłumaczyć a ON totalnie nic.

Czy wy nie widzicie tej szopki ?
Mogłbym to prześledzić dokładniej i napewno znalazł bym więcej niedomówień ale nie chce mi się, (...) stara się coś udowodnić tylko po co ?
Tak naprade nie widziałem z jego strony nic co mogło by pomóc w tradingu a wszystko co pisze móglbym ja pisać nie będac wcale też osobą za która się podaje.
Czy naprawdę trzeba sięgnąc dalej i sprawdzić kim on naprade jest, sprawdzi IP, sprawdzi operatora, sprawdzi kto jest włascicielem. Czy taka inwigilacja jest morlana ?


Czy jeego scam wszedzie gdzie to możliwe też jest normalny ? kto poświęca tyle energi, czy wy byście poswiecali tyle energii jesli byscie mieli kasy z pasji, z tego co kochacie ?
czemu tak go bronicie TU skoro tam nabite ma 1000+ postów a jego temat pęka od gówna które sam toczy.

Przez chwile miałem poczucie winy za to co napisałem wcześnie, ale teraz widze że moja intuicja co to forumowych ludzi jeszcze nieco działa. Podejzewam że gośćia znam z poprzednich lat na navigatorze i on mnie też zna, musiało być spięcie dlatego mnie tak traktuje, kiedy go nie obrażam tylko pisze o jego skilsach.

Adrian i znowu cie uprzedzajac, nie chcę żadnego statmentu i fxbooka ; ) a czytając cie czuje jak bym tracil 1000 szarych komórek na post, wiec cie po prostu juz zignoruje.

Normalnie nie wiem kim jest Wuza ale że też go nie olał już dawno to tez się dziwie no ale nie wnikam, może to też ma jakiś cel.

To było lepsze od kawy.

moje nawołanie jest do tematu adriania, w sumie to chyba nie istotne gdzie toczy sie to g***o bo to jego g***o.

mod: epitet
6/02/14, Marcin_N
Na świecie jest tylu frajerów że cfaniaków na nich nie starczy.
Wole porozmawiać szczerze z chamem a jeżeli kulturalnie pier....ć głupoty.
Nie szkoła a życie uczy.

Awatar użytkownika
Little Scalper
Gaduła
Posty: 380
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 19:54
Lat na Forex: 0

Re: Grid "starego cinkciarza"

czwartek 06 lut 2014, 17:54

ajjj, to leci dalej, widze że Szwajcar dał się wkręcić a adrian już go ściągnął do swojego poziomu. Szwajcar nie daj się, na proste umysły najlepiej działa chłosta a nie argumenty i polemika.


A teraz kolejne pare faktów odemnie:
http://forex-nawigator.biz/forum/search ... start=1010
adrian już za komuny był trejderem ( cinkciarzem, jaki ustruj taka nazwa ) uciuekał przez zomo, wałkarzami itd a jednak rok temu jego psychika nadal była na tyle słaba by grać mikrolotami ?

http://forex-nawigator.biz/forum/jaki-r ... ml#p547834
tutaj typowo powielany schemat gry mikro vs demo adrian jako staly bywalec wie co napisac bo chyba nie myslicie ze cinciarz operujacy setkami tysiecy na 20 kontach bawil by sie w rachunki 100 zl : ) albo moze to na odwrót ?

http://forex-nawigator.biz/forum/zarabi ... ml#p545677
czytając ten post mam wrażenie że rok temu to była całkiem inna osoba

Ciach i jego złota myśl nt %S
http://forex-nawigator.biz/forum/procen ... ml#p545625
chyba nie rozumie że grid to właśnie taki %S tylko w dróga strone, ale on zapewne wtedy jeszcze nie gridował.

bo tutaj juz zakłada kolejne z mitycznych kont z tusiącami setek złotych
http://forex-nawigator.biz/forum/broker ... ml#p544474

A tutaj jego wiedza nt istnienia FXbooka w której ostatnio mu strasznie tzreba pomagać
http://forex-nawigator.biz/forum/rachun ... ml#p547873


i następna rada
http://forex-nawigator.biz/forum/czy-wa ... ml#p550337
sam griduje wiec musi miec spory levarek jednak to ZUOO

I CIACH
tutaj CHYBA od kiedy adrian zaczol gridowac skalpem interday
http://forex-nawigator.biz/forum/poszuk ... ml#p594369
wczesniej nie mogl bo nie mial brokera, i teraz czy jego system jest faktycznie zrobionym porzez cinkciarzy skoro do nie dawna nie miał brokera, to wczesnie papier i olowek dawał mu taki przepust ?



i moj ulubiony z początku jego dziennika na navi
http://forex-nawigator.biz/forum/stabil ... 24159.html
"Od razu widać, że kolega mocno doświadczony. Każdy zysk musi być chroniony. BE a potem zawsze na + 1 pips. Ale jak widać i "cofki" się zdarzają. SL odległy bo 50 a czasami nawet 70 pipsów"
każdy zysk musi być chroniony w przypadku systemu gdzie to głebsza strata generuje większy zysk przy pokryciu, gdzie tam jest miejsce na BE ?

juz mi sie znowu odechcialo choć pewnie znalazł bym wiecej niejasności do tego kim byl na poczatku konta a kim po zalozeniu jurnala : ) bo to tylko kilka pierwszych kartek jego historii.
wake up !
:aaaa:
Na świecie jest tylu frajerów że cfaniaków na nich nie starczy.
Wole porozmawiać szczerze z chamem a jeżeli kulturalnie pier....ć głupoty.
Nie szkoła a życie uczy.

Awatar użytkownika
Little Scalper
Gaduła
Posty: 380
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 19:54
Lat na Forex: 0

Re: Grid "starego cinkciarza"

czwartek 06 lut 2014, 20:23

Jeśli jestem nieznośny, bądz tez uciązliwy, prosze o zwrócenie mi uwagi a zaprzestane. Szanuje to miejsce poprzez ludzi z historia mi znaną dlatego nie chciał bym w jakimkolwiek stopniu być uciążliwi dla was i dla miejsca które budujecie, bo prawde mówiąc nic tu nie wniosłem a teraz jeszcze tworze dym.- to nie wazelinka to szacunek.
Admin jedno słowo a skończe lecz puki co nie moge bo co wejde na kompa, to coś tam grzebne navigatora i śmiech mnie ogarnia więc opisuje co czytam.

Teraz rozbawił mnie moemnt z pielęgniarką po ekonomi co instaluje adrianowi wskaźniki w szpitalu bo on nie umie : )
Gośc zwinnie posluguje się szablonami gridującymi jednak nie umie wkleić wskaźnika w folder i go odpalić.
Jaki psychologiczny portet mi się buduje, albo jaki ma się budować laikowi.
A no faceta który nie zabardzo się orientuje w tym wszystkim, dokładnie nie wie jak co działa, jest troche nieudolny i ciapowaty, niezabardzo się zna ale umie zarobić kupe forsy. Utożsamia się tym samym z laikami ktorzy też to nie zawiele umia ale widza ze bez tego się da bo on to potrafi. To działa lepiej a jeżeli perfidne reklamy brokerów pod nakręcanie FOREX DREAM a bardziej destrukcyjnie na marzycieli, bo oni jeszcze nie wiedza że bez cieżkiej pracy, nauki, i praktyki każda wygrana będzie niczym wiecej a jezeli szcześciem którego do końca nie będa w stanie powtórzyć.
Charakterystyka rynków w głównej mierze kreauje się od zmienności, mniejsza - wieksze ryzyko w forsie - mniejsza szansa na wykopanie SL, dłuzsze oczekiwanie na TP
wieksza - wieksze SL, wieksze TP krótszy czas oczekiwania na realizacje ryzyko szybkiego wybicia przy waskim SL itd... zmienność rynków.
Teraz grid jakim by nie był nie będzie miał 100%, przyjdzie dzien w którym rynek się zmieni dostanie większej zmienności bądz zastygnie i wtedy nas to zabija jezeli nie będziemy mieli odpowiedniej ilości kapitału by to przetszymać a nikt nie ma nieskonczonej ilosci kapitału, może sie zdazyć też sytuacja szybkiego spadku bądz wzrostu, spadkiem impetu po takim volumenie i zamarciem rynku, ile będziemy czekać by cena wróciła, mamy czas ?
Przy gridzie zabija nas wlasnie spadek impetu po mocnym volumenie oraz każda korekta pędzaca, poniewaz jej zasieg nie ma szans pokryć silnego impulsu.

Ogólnie na dzis daje sobie spokój z tym serialem, ale o ile nikt mnie nie powstrzyma to jutro tu wróce : )
Niby ten Wuza jest od brokera a moim zdaniem promowanie gridowania to wymysl brokera po to by goilic leszczy w szybkim czasie :P A promuje to adrian.

cdn
Ostatnio zmieniony czwartek 06 lut 2014, 20:29 przez Little Scalper, łącznie zmieniany 1 raz.
Na świecie jest tylu frajerów że cfaniaków na nich nie starczy.
Wole porozmawiać szczerze z chamem a jeżeli kulturalnie pier....ć głupoty.
Nie szkoła a życie uczy.

no avatar
kst_fx
Posty: 28
Rejestracja: piątek 24 sty 2014, 16:35

Re: Grid "starego cinkciarza"

czwartek 06 lut 2014, 20:44

Ogólnie na dzis daje sobie spokój z tym serialem, ale o ile nikt mnie nie powstrzyma to jutro tu wróce : )
Niby ten Wuza jest od brokera a moim zdaniem promowanie gridowania to wymysl brokera po to by goilic leszczy w szybkim czasie :P A promuje to adrian.

cdn[/quote]

no to teraz jeszcze musisz poczytać inne wpisy :)
bo gość występuje tam jak Trójca Święta i już sam ze sobą rozmawia !
adrianoforex to obecne wcielenie - cinkciarz z 34 letnim stażem i rodziną ekonomistów, bankowców itp
poprzednie wcielenie "prawnik" - biegły w sprawach prawa gospodarczego , nawet ludzi przed fałszywymi obietnicami na obligacjach bronił , nawet jakbyś chciał to odszkodowanie jak w usa za oblanie gorącą kawą w mc donaldzie - no i w wspólna cecha - rachunek bossa , konferencja w zakopanym itd... - niestety - prawnik przepadł na forum w 2012 roku w grudniu , a w styczniku 2013 pojawił się adrianoforex
przepadł aż do dziś , kiedy wymienia złote myśli o gridzie z adriano i zawsze post po poście

ale to nie koniec - w 2011 roku pojawił się chyba pierwotny adriano - rysiekmilioner - to gość o wiedzy wszechstronnej , co to z postów wynika , że studenci prace mu pisali o skuteczności AF i PA :)
niestety - przepadł na forum w kwietniu 2011 , po czym pojawił się prawnik miesiąc później
cecha wspólna wszystkich , znowu rachunek maklerski bossa , konferencja i nagminne szukanie czegoś do grania i zakładanie dema

wszyscy objawili się teraz aby popierać adriano , prawnik pierwszy post od 2012 , rysiekmilioner od 2011

ale wiesz co najbardziej pozytywnego w ostatnich postach napisał ?
że wklei wyniki jak tylko wróci na oddział

a to że wróci na oddział to pewnik , tylko kto go wypuścił z niego :)

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Grid "starego cinkciarza"

czwartek 06 lut 2014, 21:42

Chyba coś przegapiłem - możecie wkleić fragment z Nawigatora, gdzie niby wyniknęło, że Wuza jest od brokera? Chętnie poczytam :D
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
JAREK67
Pasjonat Forex
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 21:25
skype: jarekpa67
Lat na Forex: 11

Re: Grid "starego cinkciarza"

czwartek 06 lut 2014, 21:46

Jestem właściwie weteranem na Navi, ale pojęcia nie miałem, że takie rzeczy się dzieją. A piszę i czytam sporo. I juz niech tak zostanie. Nie będę z pewnością czytał więcej, niech mnie takie klimaty omijają.
Obrazek

no avatar
Zeziu07
Posty: 10
Rejestracja: czwartek 19 gru 2013, 20:16

Re: Grid "starego cinkciarza"

czwartek 06 lut 2014, 22:17

CSI Comparic:D
Czekam na kolejny odcinek.

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Grid "starego cinkciarza"

czwartek 06 lut 2014, 22:28

No dobra, przebrnalem przez koncowke "journala" Adriana. Powiem tak:
o ja pier^#$@

dobry gosciu jestes, ale tylko w odwracaniu kota ogonem i snuciu teorii nie podpartej zadnymi faktami.

Poznalem w swoim zyciu kilku naprawde majetnych ludzi. Pomimo tego, ze nic ich ze soba nie laczylo, mieli jedna ceche wspolna. Jest takie przyslowie - pieniadze lubia cisze - i sprawdza sie to w 95%. Jak ktos zachowuje sie tak jak autor watku mozna miec praktycznie pewnosc, ze sciemnia.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
mosek
Stały Bywalec
Posty: 142
Rejestracja: poniedziałek 19 sie 2013, 17:18
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Grid "starego cinkciarza"

czwartek 06 lut 2014, 23:28

JAREK67 pisze:Jestem właściwie weteranem na Navi, ale pojęcia nie miałem, że takie rzeczy się dzieją. A piszę i czytam sporo. I juz niech tak zostanie. Nie będę z pewnością czytał więcej, niech mnie takie klimaty omijają.
Mam nadzieje że to nie było szczere Jarku :
http://forex-nawigator.biz/forum/wuza-d ... 0-870.html

Bo w porównaniu do pana A od Ciebie sie wiecej nauczyłem i bardziej szanuję :)
Open mind for a different view
and nothing else matters...

https://www.youtube.com/watch?v=mk48xRzuNvA

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Grid "starego cinkciarza"

piątek 07 lut 2014, 00:44

Panowie ja jestem na urlopie, ale jutro ogarniemy wszystko bo tego typu kłótnie do niczego nie prowadzą. Od tego są off-topy.

Nie jestem w temacie co do przytaczanych przez Was wątków, natomiast wiem jedno: skupmy się na tradingu. Bo to jest najbardziej sprawiedliwe.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Grid "starego cinkciarza"

piątek 07 lut 2014, 08:12

Dość.

Autor dziennika ostatni raz był na forum 4 lutego przed północą. To oznacza, że nie widział nawet wszystkich postów z I strony.

Dziennik zamykam do powrotu autora i jego decyzji o dalszych losach dziennika - Adrianie proszę o PW w tej sprawie.

Nie usuwam na razie żadnych postów, bo nie jest moją rolą stawać po czyjejkolwiek stronie, czy decydować, które posty jeszcze pasują, a które już nie pasują do dziennika. Zasady dzienników są jasne, autor ma prawo wskazać posty do moderacji i być może tak stanie się w tym temacie.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości