Dziennik-Piter-D1

no avatar
Piter80
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 21:04

Re: Dziennik-Piter-D1

sobota 19 lip 2014, 12:23

Dzieki :mrgreen:

pozycje dalej trzymane.
Korcilo mnie,zeby zamknac i wziac S,ale ze wzgledu na Ukraine nie chcialem ryzykowac :bambam:

na wykresach w Trading View duzo lepiej to wyglada,ale nie umiem wrzucac z tamtad wykresow :weak:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Kazdy dzien jest idealny,by zrozumiec.Nauczyc sie tego tu,co naprawde chcemy umiec."

no avatar
Piter80
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 21:04

Re: Dziennik-Piter-D1

środa 23 lip 2014, 20:49

Dzis zamknalem mniejsza pozycje na zlocie i wzialem okolo 13.00 L na gbpusd.Powod : formacja W po przebiciu wsparcia,ale kurs nie poszedl do gory to zamknalem i wzialem znow zloto :bigsmile:
"Kazdy dzien jest idealny,by zrozumiec.Nauczyc sie tego tu,co naprawde chcemy umiec."

no avatar
Piter80
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 21:04

Re: Dziennik-Piter-D1

czwartek 24 lip 2014, 18:47

Dzis znow czwartek :weak:

2 tyg temu w czwartek mnie ostro wytrzepali na zlocie,bo byly ostre spadki,Tydzien temu ostre wzrosty po zestrzeleniu samolotu i dzis znow ostre spadki. !problem! Akurat jak mi sie zawiesil rano tel i caly dzien nie pilnowalem wykresow :tears: to musi,byc jakis spisek :bambam:

oczywiscie sl nie ustawilem i -200zl :( pozycje o wiele za dlugo przetrzymane :bambam: :bambam: :bambam:

wziete male L 0.02
1290.790
SL 1287


Teraz robie przerwe od konta real,bedzie narazie tylko ta jedna pozycja narazie.Czas na powrot na demo i nauke.
Na demo pewnie zrobie milion w miesiac :facep:
"Kazdy dzien jest idealny,by zrozumiec.Nauczyc sie tego tu,co naprawde chcemy umiec."

no avatar
Piter80
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 21:04

Re: Dziennik-Piter-D1

czwartek 24 lip 2014, 18:47

Dzis znow czwartek :weak:

2 tyg temu w czwartek mnie ostro wytrzepali na zlocie,bo byly ostre spadki,Tydzien temu ostre wzrosty po zestrzeleniu samolotu i dzis znow ostre spadki. !problem! Akurat jak mi sie zawiesil rano tel i caly dzien nie pilnowalem wykresow :tears: to musi,byc jakis spisek :bambam:

oczywiscie sl nie ustawilem i -200zl :( pozycje o wiele za dlugo przetrzymane :bambam: :bambam: :bambam:

wziete male L 0.02
1290.790
SL 1287


Teraz robie przerwe od konta real,bedzie narazie tylko ta jedna pozycja narazie.Czas na powrot na demo i nauke.
Na demo pewnie zrobie milion w miesiac :facep:
"Kazdy dzien jest idealny,by zrozumiec.Nauczyc sie tego tu,co naprawde chcemy umiec."

no avatar
Piter80
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 21:04

Re: Dziennik-Piter-D1

piątek 01 sie 2014, 14:47

Nauka trwa :bigsmile: oby nie poszla w las :wink:

Zauwazylem,ze brak mi wiary we wlasne siły.Czesto dobre trejdy zamykam,albo olewam,bo cos przeczytam :bambam:

oto moj trejd z przed kilku/kilkunastu dni na kablu ktory zamknalem,bo lepsi pisali,ze bedzie dalej roslo. !problem!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Kazdy dzien jest idealny,by zrozumiec.Nauczyc sie tego tu,co naprawde chcemy umiec."

no avatar
Piter80
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 21:04

Re: Dziennik-Piter-D1

piątek 01 sie 2014, 14:49

Oraz wczorajsze pozycje :bigsmile:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Kazdy dzien jest idealny,by zrozumiec.Nauczyc sie tego tu,co naprawde chcemy umiec."

no avatar
Piter80
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 21:04

Re: Dziennik-Piter-D1

czwartek 30 paź 2014, 23:14

Witam

Po dlugiej przerwie poswieconej na nauke powracam do prowadzenia dziennika.W weekend zaczne wrzucac pierwsze wejscia.

Chyba jeszcze na demo.

Mam nadzieje,ze dziesiatki godzin przed wykresami sie oplaci :joy: a forum CJ to juz chyba znam na pamiec. :laugh:

Wejscia beda d1 i h4.Patrze tez na w1.Na h1 jedynie czasem rozejrze sie za M i W.

Bedzie ogien :bigsmile:
"Kazdy dzien jest idealny,by zrozumiec.Nauczyc sie tego tu,co naprawde chcemy umiec."

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: Dziennik-Piter-D1

sobota 01 lis 2014, 08:55

Piter80 pisze:Oraz wczorajsze pozycje :bigsmile:
Patrze na Twoje wykresy i wydaja sie dla mnie takie oczywiste (bo sa historyczne). Ale jak juz znajde podobna sytuacje na aktualnym wykresie to nie mam jaj !problem! aby otworzyc odpowiednia pozycje.
Jak w marcu 2014 bylo objecie bessy na GOLDzie to nie wierzylem, ze to poleci przez dwa tygodnie. Dopiero pozniej w trojkacie udalo mi sie cos ugrac na wybiciach w doł.
Jak sobie radzisz z taka sytuacja? Jak bedziesz sobie radzil na rachunku real z czyms takim? Zdradzisz jak zabezpieczasz sie stopem?
Przy spekulacji D1 i H4 ten stop musi byc przeciez odpowiednio wiekszy aby cena miala gdzie oddychac. Pytam, bo ostatnio poparzylem sie na wycinaniu stopow, mimo ze wg mnie ustawilem je odpowiednio dalej.
Pozdrawiam i zycze pipsow.

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: Dziennik-Piter-D1

sobota 01 lis 2014, 09:30

Przykład:

AUDNZD D1, zagrałbys cos takiego? Wyjscie ponad opor, retest (wtedy BUY) i jazda na polnoc.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Piter80
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 21:04

Re: Dziennik-Piter-D1

sobota 01 lis 2014, 12:18

Hej

Moje zdanie jest takie,ze SL to powolne samobojstwo :D
Chodzi o to zeby wchodzic w miejscu pewnym.Najwazniejsze to odnalezc sie w cyklu.
Ja sl nie uzywam.Staram sie co jakis czas kontrolowac pozycje i jak cos idzie nie po mysli to zamykam.
Te zagrania byly latwe jak ktos wie na co patrzec.Jesli sie boisz to zmien stawke.
"Strach,chciwosc i nadzieja to najwieksze zagrozenia dla tradera" i to prawda.

Aud nzd mialem L jakos od 1.10 chyba.W piatek wszystko pozamykalem.Jak bede na kompie jutro to
Powrzucam jakies wykresy.
"Kazdy dzien jest idealny,by zrozumiec.Nauczyc sie tego tu,co naprawde chcemy umiec."

no avatar
Piter80
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 21:04

Re: Dziennik-Piter-D1

sobota 01 lis 2014, 12:21

Audnzd wyglada jak by byl na 2 postoju.Mysle,ze troche pomiela pozniej w dol i mozna szukac wejscia w L na h4.Jak bedzie jakas formacja
"Kazdy dzien jest idealny,by zrozumiec.Nauczyc sie tego tu,co naprawde chcemy umiec."

no avatar
Piter80
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 21:04

Re: Dziennik-Piter-D1

niedziela 02 lis 2014, 10:55

Tak to widze :joy:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Kazdy dzien jest idealny,by zrozumiec.Nauczyc sie tego tu,co naprawde chcemy umiec."

no avatar
Piter80
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 21:04

Re: Dziennik-Piter-D1

niedziela 02 lis 2014, 11:04

Co to audnzd to nie bral bym L tylko poczekal na sygnal S.

Przyszly rok to wedlug mnie umocnienie jena,zlota i oslbienie dolca.Jak bedzie zobaczymy :bigsmile:
"Kazdy dzien jest idealny,by zrozumiec.Nauczyc sie tego tu,co naprawde chcemy umiec."

no avatar
Piter80
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 21:04

Re: Dziennik-Piter-D1

piątek 14 lis 2014, 21:52

Ten tydzien nie najlepszy.Wplata 2000 zl. Zostalo 900zl z depozytu.Chcialem przechytrzyc foxa i poparzylo łapki.naustawialem piramid i nie mialem czasu dopilnowac.Jak to mowia "uwazaj czego sobie zyczysz".
Teraz juz bedzie tylko lepiej :joy:
Otwarte piramidki L na zlocie i S na eurjpy.Wykresy wrzuce jak bede na kompie.

Korcie mnie wziasc S na eurchf.Tyle sie mowi o tym,ze bariera 1.20 jest nie do zlamania,ze mysle iz stopy pod ta granica moga byc łakomym konskiem.A jak przebija ta bariere to moze byc gwaltowny i dlugi ruch w dół a później powrót do góry.

Kuszaca okazja.
"Kazdy dzien jest idealny,by zrozumiec.Nauczyc sie tego tu,co naprawde chcemy umiec."

no avatar
Piter80
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 21:04

Re: Dziennik-Piter-D1

sobota 15 lis 2014, 07:03

Na zlotko czailem sie od zeszlego piatku.
XAUUSDWeekly.png
ZLOTO H4.png



Te dolne zlecenia to pozostalosci po zleceniach oczekujacych :facep
EURJPYDaily.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Kazdy dzien jest idealny,by zrozumiec.Nauczyc sie tego tu,co naprawde chcemy umiec."

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: Dziennik-Piter-D1

niedziela 16 lis 2014, 09:21

TP na Goldzie masz prawdziwe bycze. Myślę, że doleci tylko do 1245 a później znów na comexie zajedzie się kurs złota shortowymi kontraktami. US nigdy nie pozwoli aby jakakolwiek waluta była oparta o złoto więc w ich interesie jest pchanie złota w dół. Bynajmniej w obecnej sytuacji geopolitycznej.

no avatar
Piter80
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 21:04

Re: Dziennik-Piter-D1

niedziela 16 lis 2014, 20:31

To tp jest tak postawione na pale :joy:
Bede obserwowal co sie dzieje i reagowal.
Ale i tak mysle,ze referendum w Szwajcarii moze podciagnac cene zlota.
Pieknie na tygodniowym widac jak przebili wsparcie i nalapali sprzedajacych dlugimi pinami.
"Kazdy dzien jest idealny,by zrozumiec.Nauczyc sie tego tu,co naprawde chcemy umiec."

no avatar
Piter80
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 21:04

Re: Dziennik-Piter-D1

czwartek 20 lis 2014, 06:55

wszystko pozamykane.Tzn zlotko zostalo zabezpieczone na maly + :joy:
najwieksze straty na tym nieszczesnym eurjpy :bambam: nic nie uczy tak jak strata

tak to widze :mrgreen:


gold.png
AUDNZD-h4.png
USDCADDaily.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Kazdy dzien jest idealny,by zrozumiec.Nauczyc sie tego tu,co naprawde chcemy umiec."

no avatar
Piter80
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 21:04

Re: Dziennik-Piter-D1

czwartek 27 lis 2014, 07:04

Dzis w nocy pozycje zamkniete przez sl na 1188.Cos mi sie nie podobalo w tycg wzrostach i podciagnalem sl.
Rano od razu wzieta 2x wieksza pozycja niemal po tej samej cenie.Mysle,ze to tylko byl tam lakomy kasek w postaci skupiska sl i sell stopow pod pinem.
Pozycja na be
"Kazdy dzien jest idealny,by zrozumiec.Nauczyc sie tego tu,co naprawde chcemy umiec."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości