Rachunek PAMM z 10 000 EUR. Cel 60% rocznie.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Rachunek PAMM z 10 000 EUR. Cel 60% rocznie.

poniedziałek 24 mar 2014, 10:37

Witam wszystkich!

W marcu ruszyliśmy z nową inicjatywą - testujemy rachunki PAMM na własnych realnych środkach. Pierwsze konto z realnym depozytem 10 000 EUR wystartowało na początku tego miesiąca. Test ma na celu ukazać alternatywne metody zarabiania na rynku Forex. Jest to opcja dla osób, które chcą zdywersyfikować swoje wyniki lub zwyczajnie same nie mają czasu lub umiejętności, aby handlować na rynku. Naszym celem jest zysk powyżej 60% przy niskim ryzyku.

Oczywiście nie inwestujemy w ciemno. Starannie selekcjonujemy potencjalnych Zarządzających i w naszym wyborze kierujemy się przede wszystkim:
  • - stabilnością osiąganych wyników,
    - niskim współczynnikiem ryzyka,
    - atrakcyjną stopą zwrotu,
    - bezpieczeństwem środków,
    - potwierdzonymi umiejętnościami Zarządzającego i możliwością weryfikacji wyników historycznych,
    - działalnością prowadzoną zgodnie z prawem.
Jeśli do któregoś z tych czynników nie mamy pełnego przekonania to nie ma możliwości o przeprowadzeniu testów.

Pierwszy testowany rachunek spełnia wszystkie te wymagania, a to owocuje zarobkiem w marcu do tego momentu w wysokości +3,64% oraz skutecznością powyżej 80%.

Średnia stopa zwrotu z lat 2011-2013 generowana przez Zarządzającego wyniosła powyżej 66% w skali roku.

Nasz rachunek podłączony jest do MyFxBook, gdzie na bieżąco możecie monitorować postępy:
http://www.myfxbook.com/members/ForexCl ... lub/871803

Udostępniona jest również historia transakcji z 2013 roku.

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na naszej stronie tutaj:
http://forexclub.pl/inwestycje/konta-pa ... 0-rocznie/
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Rachunek PAMM z 10 000 EUR. Cel 60% rocznie.

poniedziałek 24 mar 2014, 10:55

Ciekawa inicjatywa.

Liczę na regularne podsumowania, może też coś więcej na głównej stronie Comparic ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Rachunek PAMM z 10 000 EUR. Cel 60% rocznie.

poniedziałek 24 mar 2014, 10:56

Bardzo fajna inicjatywa. Mam nadzieję, że będą regularne update'y. Wierzę też, że wszystko jest zorganizowane w taki sposób, aby było legalnie. Czy moglibyście z czasem napisać parę słów o tym, jak z punktu prawnego wygląda zarządzanie pieniędzmi innych osób w Polsce? O ile się orientuję, to trzeba mieć chyba licencję doradcy inwestycyjnego? Z góry dzięki :gj:
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
kst_fx
Posty: 28
Rejestracja: piątek 24 sty 2014, 16:35

Re: Rachunek PAMM z 10 000 EUR. Cel 60% rocznie.

poniedziałek 24 mar 2014, 11:38

raposo pisze:
Oczywiście nie inwestujemy w ciemno. Starannie selekcjonujemy potencjalnych Zarządzających i w naszym wyborze kierujemy się przede wszystkim:
  • - stabilnością osiąganych wyników,
    - niskim współczynnikiem ryzyka,

    Jeśli do któregoś z tych czynników nie mamy pełnego przekonania to nie ma możliwości o przeprowadzeniu testów.

czy tym zarządzającym jest może niejaki "adrianoforex" ???
bo sposób inwestowania prawie że identyczny - no może tylko taka wersja LIGHT :)

no chyba że te dwie pierwsze transakcje to tak dla jaj były - strata 60p aby w końcu na zero zamknąć po 4 dniach

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Rachunek PAMM z 10 000 EUR. Cel 60% rocznie.

poniedziałek 24 mar 2014, 11:45

Będą regularne podsumowania :). Wyniki stopy zwrotu z poszczególnych miesięcy będą aktualizowane w tabeli na naszej stronie w każdy weekend. Do tego krótkie komentarze na forach i oczywiście rachunek cały czas podłączony do MyFxBook, aby każdy mógł zobaczyć jak nam idzie. Postaramy się też wrzucać raporty z naszego konta z wyszczególnionymi transakcjami, o ile otrzymamy na to przyzwolenie Zarządzającego. Chcemy zachować pełną transparentność.

Odnośnie pytania Marcina... Wg naszego stanu wiedzy w Polsce potrzebna jest licencja DI oraz działanie pod szyldem domu maklerskiego (DI nie jest wolnym zawodem). W przypadku testowanego przez nas konta, Zarządzający korzysta ze szwajcarskiej licencji na asset management i z prawnego punktu widzenia stamtąd środki są zarządzane - szczegóły na naszej stronie.

Nie wiem kim jest Adrianoforex ale Zarządzający nie ma na imię Adrian :). Nie jest to osoba prywatna. Od razu uprzedzam, że nie zamierzam rozgryzać szczegółów strategii, jak i oceniać jej wszystkich założeń. Najlepszym wyznacznikiem będą efekty na rachunku.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
kst_fx
Posty: 28
Rejestracja: piątek 24 sty 2014, 16:35

Re: Rachunek PAMM z 10 000 EUR. Cel 60% rocznie.

poniedziałek 24 mar 2014, 12:02

raposo pisze:
Nie wiem kim jest Adrianoforex ale Zarządzający nie ma na imię Adrian :). Nie jest to osoba prywatna. Od razu uprzedzam, że nie zamierzam rozgryzać szczegółów strategii, jak i oceniać jej wszystkich założeń. Najlepszym wyznacznikiem będą efekty na rachunku.
wiesz , wiesz - już nie udawaj
ja nie neguje inicjatywy , ale wystarcza jeden rzut oka na to co w statystyce aby przynajmniej do tego momentu dowiedzieć się , że
1.zarządzający albo nie stosuje stopa wcale , albo stop kilkadziesiąt jak nie kilkaset pipsów - a cel to profit rzędu kilku-kilkunastu pipsów - efekt dwie pierwsze pozycje cudem zamknięte na zero gdy strata już przekraczała na każdej 60p - gdzie był stop ? dzień później byłoby już po 150 p
2.statystyka myfxbook do kosza , bo pokazanie max DD na poziomie 0.18% jest nieprawdziwe
jeżeli tylko weźmiemy dwie pierwsze transakcje , mimo zakrytych wielkości pozycji - dlaczego ?
ale to nie problem , można po swapie i commision wyliczyć przybliżoną wielkość i już widać że co najmniej DD jest kilkadziesiąt razy większy

strategia to buy/sell minimalnej pozycji w stosunku do kapitału i czekamy aż się zamknie
tylko czy do tego potrzeba zarządzającego ? sami to pewnie lepiej byście zrobili
choćby codziennie publicznie losując jak ligę mistrzów :)
pierwszy koszyk to nazwa waluty
drugi buy sell

i gotowe - powtarzamy po każdym zamknięciu , a wybieramy pary które daleko nie uciakają - przynajmniej na razie :)

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Rachunek PAMM z 10 000 EUR. Cel 60% rocznie.

poniedziałek 24 mar 2014, 12:13

Adrianoforex "znam" z forum nawigatora z kilku wymienionych postów (zresztą dotyczących tylko brokera mForex). Trudno nazwać to znajomością, tymbardziej, że nie znam jego danych personalnych, a tylko strzelam, że ma na imię Adrian więc de facto nie wiem kim jest.

Ad.1) Wiem, że nie widać SL na platformie. Wiem też, że transakcje są zabezpieczane w inny sposób.
Ad.2) MyFxBook jest jaki jest. Nie mamy wpływu na sposób wyliczania DD ale Twoja uwaga powinna zostać przesłana do twórców serwisu, a nie zarzucać coś nam czy Zarządzającemu lub insynuować, że chcemy wprowadzić kogoś w błąd... ;) Jeśli znasz lepszy serwis, który prezentuje wiarygodne statystyki to śmiało daj znać. Podepniemy pod niego nasze konto.

Skoro to takie proste zarabiać w ten sposób to każdy teoretycznie powinien regularnie i stabilnie osiągać wyniki powyżęj 60% rocznie tak jak on ;). A czy tak jest? Cóż...
Naprawdę nie chciałbym wdawać się w taką dyskusję. Zarządzający stabilnie osiąga zyski w długim terminie - widziałem więcej jego statementów z ostatnich trzech lat i na razie nie wynika z nich nic niepokojącego.

Masz wątpliwości? Coś Ci się tu nie podoba? Uważasz, że to zbyt ryzykowne? Postój z boku i obserwuj. Najwyżej to my stracimy kapitał :). Test to test. Czas pokaże co z niego wyniknie.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
kst_fx
Posty: 28
Rejestracja: piątek 24 sty 2014, 16:35

Re: Rachunek PAMM z 10 000 EUR. Cel 60% rocznie.

poniedziałek 24 mar 2014, 12:38

ok, obiecuję że mój ostatni post w tym temacie i więcej wam nie psuje interesu

Ad.1) Wiem, że nie widać SL na platformie. Wiem też, że transakcje są zabezpieczane w inny sposób.

czy to jakaś ukryta tajemnica zarządzania ? czy klient nie powinien wiedzieć jak sie zarządzający zabezpiecza ? co to za inny sposób niż stop ?

Ad.2) MyFxBook jest jaki jest. Nie mamy wpływu na sposób wyliczania DD ale Twoja uwaga powinna zostać przesłana do twórców serwisu, a nie zarzucać coś nam czy Zarządzającemu lub insynuować, że chcemy wprowadzić kogoś w błąd... ;) Jeśli znasz lepszy serwis, który prezentuje wiarygodne statystyki to śmiało daj znać. Podepniemy pod niego nasze konto.

ja nic nie insynuuje zarządzającemu , jedynie zwracam uwagę , że powoływanie się na statystyki mfxbooka jest niewiarygodne i jeżeli prezentuje się wyniki to albo należy się posłużyć własnymi programami analizującymi lub dostępnymi w sieci

Skoro to takie proste zarabiać w ten sposób to każdy teoretycznie powinien regularnie i stabilnie osiągać wyniki powyżęj 60% rocznie tak jak on ;). A czy tak jest? Cóż...

nie ma , ale tylko wśród osób którym taki procent nie wystarcza i chciwość ich zżera , albo nie maja wystarczającego kapitału do takiego grania

Naprawdę nie chciałbym wdawać się w taką dyskusję. Zarządzający stabilnie osiąga zyski w długim terminie - widziałem więcej jego statementów i na razie nie wynika z nich nic niepokojącego.

ja też nie mam zamiaru się wdawać w dyskusję więcej , jedynie uważam że opis strategii jest co najmniej niekompletny i jeśli się ktoś skusi może poczuć się rozczarowany bo wcześniej nikt go nie uprzedził

Masz wątpliwości? Coś Ci się tu nie podoba? Uważasz, że to zbyt ryzykowne? Postój z boku i obserwuj. Najwyżej to my stracimy kapitał :). Test to test. Nikt tu do niczego nie zmusza. Czas pokaże co z niego wyniknie.

no i tu się niestety nie zgadzamy , bo to nieprawda co piszesz
gdybyście to tylko wy mogli stracić kapitał to ok, nic bym na pewno nie pisał w tym temacie
ale czy wy przypadkiem nie reklamujecie tego na stronie i szukacie na to zarządzanie klientów ?
czy ci klienci mają wpłacić na otwarty rachunek własną kasę czy dostają od was w ramach testów ?
no b tylko wtedy strata byłaby w całości po waszej stronie

nie chcę przeginać ale czy to nie jest tak że jak ktoś sam poszedł przez analogię do ambergold to sam sobie winien - stracił własne pieniądze - ale jak już przyprowadził tam znajomego którego namówił aby też zainwestował bo sam to zrobił wcześniej - to czy tak jest też w porządku ? i czy ten znajomy dalej jest tym zachwycony ? taka rola pośrednika

ale jak pisałem dla mnie koniec tematu , może inni zobaczą w tym same zalety , bo ja widzę zawsze najpierw wady i nie ile można zarobić ale ile stracić

pozdr

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Rachunek PAMM z 10 000 EUR. Cel 60% rocznie.

poniedziałek 24 mar 2014, 12:52

kst_fx pisze: czy to jakaś ukryta tajemnica zarządzania ? czy klient nie powinien wiedzieć jak sie zarządzający zabezpiecza ? co to za inny sposób niż stop ?
Transakcje zamykane są z 'ręki' lub za pomocą wspomagającego EA. Jak najbardziej rozumiem, że można to traktować jako słabość ale z drugiej strony to element strategii, która od ponad trzech lat generuje stabilne profity. Brak widocznego SL nie jest ukrywanym faktem. Widać to w statementach, jak i też piszemy o tym wprost na naszej stronie.
kst_fx pisze: ja nic nie insynuuje zarządzającemu , jedynie zwracam uwagę , że powoływanie się na statystyki mfxbooka jest niewiarygodne i jeżeli prezentuje się wyniki to albo należy się posłużyć własnymi programami analizującymi lub dostępnymi w sieci
Jestem przekonany, że wtedy publikując statystyki z własnego programu pojawią się głosy, że mogą być one nieobiektywne. Stąd też wybór niezależnego serwisu do publikacji wyników. Jeśli jest lepszy to oczywiście chętnie z niego skorzystamy :).
kst_fx pisze: no i tu się niestety nie zgadzamy , bo to nieprawda co piszesz
gdybyście to tylko wy mogli stracić kapitał to ok, nic bym na pewno nie pisał w tym temacie
ale czy wy przypadkiem nie reklamujecie tego na stronie i szukacie na to zarządzanie klientów ?

Prowadzimy test na naszym kapitale i jedyne do czego zachęcamy to jego obserwacja. Nikogo nie nakłaniamy do podjęcia inwestycji. Ukazujemy możliwość. Trzeba mieć świadomość, że każda forma inwestycji wiąże się z ryzykiem. Teraz samodzielnie trzeba oszacować jak duże ono jest i czy jesteśmy gotowi je ponieść.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Rachunek PAMM z 10 000 EUR. Cel 60% rocznie.

poniedziałek 24 mar 2014, 13:09

Dlaczego nie potwierdzacie myfxbooka ?
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
kst_fx
Posty: 28
Rejestracja: piątek 24 sty 2014, 16:35

Re: Rachunek PAMM z 10 000 EUR. Cel 60% rocznie.

poniedziałek 24 mar 2014, 13:14

raposo pisze: Prowadzimy test na naszym kapitale i jedyne do czego zachęcamy to jego obserwacja. Nikogo nie nakłaniamy do podjęcia inwestycji. Ukazujemy możliwość. Trzeba mieć świadomość, że każda forma inwestycji wiąże się z ryzykiem. Teraz samodzielnie trzeba oszacować jak duże ono jest i czy jesteśmy gotowi je ponieść.
raposo , mam Cię za inteligentnego gościa i ponieważ pewnie grubo więcej niż z 10 lat się znamy
ale może nie widzisz tego co widać gołym okiem dla kogoś kto ileś lat już w tym siedzi

jeżeli te dwie transakcje nie przekonają Cię do tego że to po prostu lipa jest i tyle , to trudno
i raczej albo skasuj dostępną historię 2013 na stronie , albo usuń wpis że to nie GRID , bo może to i nie jest taki "chamski" GRID , jedynie jak napisałem "w wersji LIGHT"
ale efekt zbliżony niestety

reszta na załącznikach

pozdrw
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Rachunek PAMM z 10 000 EUR. Cel 60% rocznie.

poniedziałek 24 mar 2014, 13:18

Microbi pisze:Dlaczego nie potwierdzacie myfxbooka ?
O to chodzi?
http://www.myfxbook.com/help#help_35

Będzie włączone.

Co do screenów... Nie rozpatruję tego "co by było gdyby", bo mogłoby być różnie i tylko Bóg wie "jak faktycznie by było, gdyby było". Mógłby stracić sporą część środków, a może mógłby zamknąć z małą stratą. Możemy sobie gdybać ale to test i bazuję na tym co widzę i co fakycznie się dzieje. Obserwuję na bieżąco jak gra i na razie na tym koncie gridowania nie widzę. Chyba, że to faktycznie jakaś wersja superlight ale jeszcze nie udało mi się tego dostrzec... ;)

To tylko test i tak to należy traktować. Jeśli znasz innego wartego uwagi zarządzającego daj znać, chętnie sprawdzimy i jego :). Inicjatywa dopiero wystartowała.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Rachunek PAMM z 10 000 EUR. Cel 60% rocznie.

poniedziałek 24 mar 2014, 13:20

Będzie wiarygodniej, osobiście oferta nie dla mnie, ale jak chcecie wiarygodny test to na pewno będzie to plusem :-)
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
kst_fx
Posty: 28
Rejestracja: piątek 24 sty 2014, 16:35

Re: Rachunek PAMM z 10 000 EUR. Cel 60% rocznie.

poniedziałek 24 mar 2014, 13:48

raposo pisze:
Co do screenów... Nie rozpatruję tego "co by było gdyby", bo mogłoby być różnie i tylko Bóg wie "jak faktycznie by było, gdyby było". Mógłby stracić sporą część środków, a może mógłby zamknąć z małą stratą. Możemy sobie gdybać ale to test i bazuję na tym co widzę i co fakycznie się dzieje. Obserwuję na bieżąco jak gra i na razie na tym koncie gridowania nie widzę. Chyba, że to faktycznie jakaś wersja superlight ale jeszcze nie udało mi się tego dostrzec... ;)
to może ten - inny przykład pozwoli Ci dostrzec , choć i tak wiem że widzisz tylko se jaja robisz :)

popatrzmy zatem jak na załączniku :
2443450 2013.09.18 10:00:19 sell 6.90 gbpusd 1.59124
2456427 2013.09.18 23:30:10 sell 6.80 gbpusd 1.61444

mamy sell 6.90 lota czyli 69$ za pips
po pierwszej pozycji , na razie nie działa nam wspomagające EA , ani też stopa nie ma
rękę pewnie używa do czego innego bo manualnie też nie zamyka :)

godzina 23.30
strata na otwartej pozycji wynosi około 61444-59124 = 232 pipsy razy 69$ = 16 008 $ !!!!

co robi nasz zarządzający ?
nie , spokojnie , nie ustawia stopa , nie zabezpiecza pozycji

dokłada 6.80 lota ! , a co tam się będzie przejmował :)

no i teraz pytanie ?
wg danych oferty - max DD < 15%

czyli wynikałoby z tego że aby strata 16 000 $ była mniej niż 15% , to jaki stan rachunku powinien być ?
podpowiem - nie , nie był - i dlatego ten punkt oferty to również ściema , bo liczone po zamknietych pozycjach , a nie rzeczywisty DD

jak nie widzisz grida to ja już obiecuję , że więcej nie próbuję - a dlaczego się do tego przypiąłem ?
bo albo pisze się wprost jak jest i wtedy "widziały gały co brały" -
ale robienie z ludzi idiotów to nie bardzo przechodzi bo zawsze ktoś się znajdzie kto powie "sprawdzam"

ale tym razem dotrzymam słowa - więcej nic nie napiszę :)

zastanawiałem się tylko dlaczego nie dołożył tyle samo jak zawsze , czyli nie 6.90 tylko 6.80
nie chce mi się liczyć ale chyba wiem :) na więcej brakło już kasy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Rachunek PAMM z 10 000 EUR. Cel 60% rocznie.

poniedziałek 24 mar 2014, 14:12

Widzisz, taka dyskusja też jest potrzebna, bo zwraca uwagę na rzeczy, których i my mogliśmy nie dostrzec. Po to też są testy. Informacje, które otrzymaliśmy od zarządzającego mówiły wprost o nie stosowaniu uśredniania i martyngałów, a także o zabezpieczeniu transakcji w sposób inny niż SL - to były jedne z pierwszych naszych pytań. Parametry na naszej stronie również zostały przekazane przez firmę. Testy są po to aby zweryfikować te informacje ;).

Jeszcze raz podkreślam, że zachęcamy tylko do obserwacji wyników, które na razie są dobre i wskazują umiarkowane ryzyko, a gridowania na naszym koncie nie widać. Czas pokaże czy strategia nadal będzie odnotowywać >60% rocznie.

Na bieżąco będziemy informować o tym co się dzieje na naszym rachunku ;).
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
Mozzie
Posty: 34
Rejestracja: wtorek 10 gru 2013, 14:04
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków

Re: Rachunek PAMM z 10 000 EUR. Cel 60% rocznie.

poniedziałek 24 mar 2014, 21:03

Nawet jeżeli gra gridem to jest to typ strategii jak każdy inny :) Skoro tym razem "ledwo się udało" wyjść z pod topora to w długim horyzoncie zaliczymy MC... albo zarobimy 60% i okaże się że zarządzający ma dobre wyczucie i jego grid ma systemowe podstawy by działać i zarabiać.
Tak czy inaczej jestem ciekaw wyników...
"Jesteśmy tym co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Rachunek PAMM z 10 000 EUR. Cel 60% rocznie.

poniedziałek 24 mar 2014, 21:30

Nie chodzi już stricte o Grid czy nie Grid, tylko o ostateczne ryzyko jakie ponosi. Jeśli na 10 000 EUR obsuwa w pewnym momencie wynosiła 6 000 $, to ciężko to nazwać wyważonym systemem... a może ja czegoś nie zrozumiałem?
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
fanboy
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 19:14

Re: Rachunek PAMM z 10 000 EUR. Cel 60% rocznie.

piątek 28 mar 2014, 11:30

raposo, ale nic nie macie u siebie na fxclubie, kto moze zalozyc konto pamm w lmax jako zarzadzajacy, i od jakiego kapitalu, czy jest jakas podstrona na lmaxie gdzie mozna by podejrzec tychrze, jaka srednio pobieraja prowizje jak zalozyc swoje konto pamm itp cos jak na alpari, na stronie lmaxa te nic nie znalazlem , , czy moze to jest jak w dukaskopy, ze niby jest ale wszystko sekretne i trzeba samemu sie promowac wsrod znajomych i rodziny ;)?,

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Rachunek PAMM z 10 000 EUR. Cel 60% rocznie.

piątek 28 mar 2014, 11:43

fanboy pisze:raposo, ale nic nie macie u siebie na fxclubie, kto moze zalozyc konto pamm w lmax jako zarzadzajacy, i od jakiego kapitalu,
Takich informacji udzielamy w indywidualnej rozmowie tylko poważnie zainteresowanym potencjalnym zarządzającym.
fanboy pisze: czy jest jakas podstrona na lmaxie gdzie mozna by podejrzec tychrze,
LMAX, podobnie jak Dukascopy, nie prowadzi rankingów z kontami PAMM. Z tego co wiem nie mogą tego robić ze względów regulacyjnych, a do tego nie chcą tworzyć wzajemnej konkurencji zarządzającym, bo takie rankingi mogłyby wprost sugerować jaką ofertę wybrać, a jakiej nie (np. segregując PAMM po stopie zwrotu). To w interesie Zarządzającego jest, aby się zareklamować i pozyskać inwestorów.
fanboy pisze:jaka srednio pobieraja prowizje jak zalozyc swoje konto pamm itp cos jak na alpari, na stronie lmaxa te nic nie znalazlem , , czy moze to jest jak w dukaskopy, ze niby jest ale wszystko sekretne i trzeba samemu sie promowac wsrod znajomych i rodziny ;)?,
Prowizję zarządzający ustalają sami. Na naszej stronie podana jest informacja ile pobiera testowany przez nas Zarządzający. Jest też po krótce opisana procedura rejestracyjna oraz warunki jakie należy spełnić, aby móc zostać zarządzającym kontem PAMM w LMAXie.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
kst_fx
Posty: 28
Rejestracja: piątek 24 sty 2014, 16:35

Re: Rachunek PAMM z 10 000 EUR. Cel 60% rocznie.

piątek 28 mar 2014, 13:04

raposo pisze:
fanboy pisze:raposo, ale nic nie macie u siebie na fxclubie, kto moze zalozyc

musicie chyba interweniować u myfxbooka bo albo mi się wydaje i tylko u mnie albo się wam zaciął :wink:
ostatni updated 3 dni temu
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości