Dziennik piramidowania

Awatar użytkownika
sgorn
Stały Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek 14 wrz 2012, 07:30

Re: Dziennik piramidowania

wtorek 15 lip 2014, 07:37

eEU na BE, probujermy na UJ.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
sgorn
Stały Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek 14 wrz 2012, 07:30

Re: Dziennik piramidowania

piątek 18 lip 2014, 13:19

kolejna okazja na AUDJPY
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
sgorn
Stały Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek 14 wrz 2012, 07:30

Re: Dziennik piramidowania

wtorek 22 lip 2014, 09:10

re-enter AUDJPY
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
sgorn
Stały Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek 14 wrz 2012, 07:30

Re: Dziennik piramidowania

wtorek 22 lip 2014, 15:19

UJ sprobujemy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
sgorn
Stały Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek 14 wrz 2012, 07:30

Re: Dziennik piramidowania

wtorek 29 lip 2014, 18:55

okres wakacyjny nie wplywa pozytywnie na trading ;) czas wypocząć, pobyczyć sie na plazy. wroci zmiennosc, wroce do tematu. poki co zmykam na wakacje ! pzdr

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Dziennik piramidowania

wtorek 29 lip 2014, 19:02

Coś w tym jest. Z drugiej strony mniejsza zmienność, mniejsze korekty, modyfikować system i grać ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
michosz
Pasjonat Forex
Posty: 582
Rejestracja: piątek 19 paź 2012, 18:10
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Dziennik piramidowania

wtorek 29 lip 2014, 20:32

Zatem miłych wakacji,
pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
sgorn
Stały Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek 14 wrz 2012, 07:30

Re: Dziennik piramidowania

czwartek 23 paź 2014, 11:07

siemka Wszyscy :)juz wracam, musialem troche poogarniać swoich rzeczy, do tego zmienilem brokera z Alpari na XE Markets. podgląd : http://www.forexfactory.com/sgorn#08-1

Awatar użytkownika
sgorn
Stały Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek 14 wrz 2012, 07:30

Re: Dziennik piramidowania

piątek 24 paź 2014, 09:28

początek piramidy. EU, zasada u mnie budowy : buduje piramide dopiero na zysku z 1 pozycji. dopiero potem siatka zlecen z dynamicznie przestawianym SL
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
lucek
Stały Bywalec
Posty: 189
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 05:54

Re: Dziennik piramidowania

piątek 24 paź 2014, 09:34

To mamy identyczne wejście :)

Awatar użytkownika
sgorn
Stały Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek 14 wrz 2012, 07:30

Re: Dziennik piramidowania

piątek 24 paź 2014, 14:21

powodzenia Lucek ;)

u mnie 1 zlecenie zamkniete, teraz ustawiam drabinke zleceń i bede prowadził SL. piramida bez ryzyka - free bet.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
sgorn
Stały Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek 14 wrz 2012, 07:30

Re: Dziennik piramidowania

piątek 24 paź 2014, 14:47

kolejna piramida, USDCAD, jak bedzie spadać redukuje pozycję, przesuwam w dół SL (kontrola risk), jak 1 zlecenie wejdzie z zysku stawiam piramidę i zarządzam SL
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
penisol
Posty: 33
Rejestracja: piątek 10 paź 2014, 15:45

Re: Dziennik piramidowania

sobota 25 paź 2014, 10:37

sgorn pisze:początek piramidy. EU, zasada u mnie budowy : buduje piramide dopiero na zysku z 1 pozycji. dopiero potem siatka zlecen z dynamicznie przestawianym SL
Pierwsze zlecenie zarobiloby najwiecej?
Tak niby faktycznie masz za zero, ale tylko psychologicznie, globalny stop dla calosci tez dalby ci wszystko na zero a szansa na spory zysk wieksza

Awatar użytkownika
sgorn
Stały Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek 14 wrz 2012, 07:30

Re: Dziennik piramidowania

niedziela 26 paź 2014, 19:03

penisol pisze:
sgorn pisze:początek piramidy. EU, zasada u mnie budowy : buduje piramide dopiero na zysku z 1 pozycji. dopiero potem siatka zlecen z dynamicznie przestawianym SL
Pierwsze zlecenie zarobiloby najwiecej?
Tak niby faktycznie masz za zero, ale tylko psychologicznie, globalny stop dla calosci tez dalby ci wszystko na zero a szansa na spory zysk wieksza
dla mnie komfort psychologiczny to podstawa

Awatar użytkownika
sgorn
Stały Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek 14 wrz 2012, 07:30

Re: Dziennik piramidowania

poniedziałek 27 paź 2014, 09:24

szykuje sie na GOLD longi.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
sgorn
Stały Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek 14 wrz 2012, 07:30

Re: Dziennik piramidowania

poniedziałek 27 paź 2014, 10:16

penisol pisze:
sgorn pisze:początek piramidy. EU, zasada u mnie budowy : buduje piramide dopiero na zysku z 1 pozycji. dopiero potem siatka zlecen z dynamicznie przestawianym SL
Pierwsze zlecenie zarobiloby najwiecej?
Tak niby faktycznie masz za zero, ale tylko psychologicznie, globalny stop dla calosci tez dalby ci wszystko na zero a szansa na spory zysk wieksza
nie do konca jest tak jak piszesz bo ja mam troszke inne zarzadznie pozycjami. u mnie jak wejdzie druga pozycja ja juz mam zabezpieczony depozyt ze SL dosyć daleko oddalonym. wtedy juz prowadze globalnie a zyski z piramisdy ja "wstrzykuje" w nastepne piramidy (np z piramidy zarobilem 3 % to nastpena piramida bedzie risk za 3 %)
gdybym nie zamykal pierwszej duzej pozycji to musialbym globalny SL dosyc szybko przesuwac w oklice 1 pozycji a ja mam zasade ze Tnij ryzyko jak szybko tylko mozna a zyski dokladaj do pozycji.

no avatar
penisol
Posty: 33
Rejestracja: piątek 10 paź 2014, 15:45

Re: Dziennik piramidowania

poniedziałek 27 paź 2014, 10:59

Ryzyko poczatkowe i tak jest takie samo i zalezy od wielkosci pierwszej pozycji i stopa?
Nie czepiam sie tylko nie widze roznicy, jesli pierwsze zlecenie zarabia to bedzie zarabiac razem z reszta siatki, jesli nie zarabia i zostalo zamkniete wczesniej zeby dac zapas na kolejna piramide to jakbys je zostawil to byloby tak samo po stronie strat a zyski bylyby potencjalnei wieksze.
Chyba ze gdzies czegos nie lapie

Awatar użytkownika
sgorn
Stały Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek 14 wrz 2012, 07:30

Re: Dziennik piramidowania

poniedziałek 27 paź 2014, 12:30

penisol pisze:Ryzyko poczatkowe i tak jest takie samo i zalezy od wielkosci pierwszej pozycji i stopa?
Nie czepiam sie tylko nie widze roznicy, jesli pierwsze zlecenie zarabia to bedzie zarabiac razem z reszta siatki, jesli nie zarabia i zostalo zamkniete wczesniej zeby dac zapas na kolejna piramide to jakbys je zostawil to byloby tak samo po stronie strat a zyski bylyby potencjalnei wieksze.
Chyba ze gdzies czegos nie lapie
nie odbieram postów jako atak, spokojnie heh :) ruszam zawsze ze stałym % powiedzmy 1 %. powiedzmy ze zarobie na piramidzie 3% to ryzyko nastepnej piramidy( pierwszego zlecenia) jest 3%.
Jesli otwieram 1 pozycje i idzie nie po mojemy, redukuje i wychodze jak nie ma ruchu w moja strone(tracę tylko częśc depo). Jesli natomiast idzie w moja strone to otwieram 2 pozycje i lkwiduje 1. gdyby tego nie zrobil, musialym dosyc szybko agresywnie SL przesunąć i pewnie by mnie na BE wywalilo...a tak to : przy wejsciu 2 pozycji, moge zaczac szukac kolejnej piramidy bo na tej mam zabezpiezone na 0. Mam nadzieje ze troszke rozjasnilem. oczywiscie prawdą jest co napisales ze wiecej bym zarobil gdyby pierwsza byla otwarta i byla w grze. ale osobiscie wole szybko zainkasowac profit pod piramide i szukac kolejnej pramidy z tym wypracowanym ryzykiem. bede teraz tu pisal w dzienniku to pokaze jak ja to robie. :)
poki co mam otwarta piramide na EU i USDCAD.

Awatar użytkownika
sgorn
Stały Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek 14 wrz 2012, 07:30

Re: Dziennik piramidowania

poniedziałek 27 paź 2014, 12:43

chodzi mi o to ze moze byc sytuacja taka ze bede mial otwarte 5 piramid (mam nadzieje ze pokaze wq dzienniku) i nie bede mial swojego kapitalu zaangazowanego w te piramidy. okaze sie ze np przy 1 % risk otworzylem 5 piramid ktore lecą sobie i profituja..i do tego chce doprowadzic. Moze mi sie uda pokazac. na innym koncie mi tak poszło

no avatar
hmakna
Posty: 45
Rejestracja: piątek 05 wrz 2014, 09:34

Re: Dziennik piramidowania

poniedziałek 27 paź 2014, 14:25

Nie mieć zaangażowanego kapitału... to jest bardzo niedookreślone pojęcie. Załóż konto u brokera co ma dźwignię 1:1000 i warunek będziesz miał spełniony. Z innej strony patrząc cel jest bezsensu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości