Regulamin działu "Dzienniki Traderów"

Zablokowany
Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Regulamin działu "Dzienniki Traderów"

czwartek 18 wrz 2014, 20:17

W tym dziale publikujemy dzienniki ze swojego tradingu. Ponieważ dzienniki tradingowe są z reguły sprawą dość osobistą oraz bywają obiektem wzmożonych, emocjonujących dyskusji, uznajemy prawo autora dziennika do moderowania dyskusji. Autor dziennika ma prawo wskazać dowolny post do skasowania używając przycisku "zgłoś" i nie musi podawać żadnego konkretnego powodu aby zgłoszenie zostało zaakceptowane. Zatem z dzienników mogą być usuwane także posty nie łamiące regulaminu, jeśli zażyczy sobie tego autor dziennika.

Z drugiej strony dzienniki, choć można w nich przedstawić swój trading, nie mają służyć sprzedaży czegokolwiek - np. szkoleń, sygnałów, etc. - dlatego też w dziennikach zakazuje się reklamowania czy oferowania usług komercyjnych.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

wtorek 16 gru 2014, 13:57

Hipotetycznie: zakladam dziennik i pisze, ze ZZZ pozyczyl ode mnie 1 mln zlotych i nie chce oddac. On mowi ze nie pozyczyl (co jest prawda) to ja prosze o kasacje tego posta i jest sprawa zalatwiona?

Albo, oferuje EA na sprzedaz za gruba kase. Pokazuje statementy i testy. Ktos kupuje i wtapia. Nastepnie pisze tutaj ze EA nie dziala. Ja prosze o kasacje posta i jest kasowany?

super regulamin
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

wtorek 16 gru 2014, 16:05

zakladam dziennik i pisze, ze ZZZ pozyczyl ode mnie 1 mln zlotych i nie chce oddac. On mowi ze nie pozyczyl (co jest prawda) to ja prosze o kasacje tego posta i jest sprawa zalatwiona?
Zarówno sprawy niezwróconych pożyczek, jak i pomówienia rozwiązuje się za pośrednictwem sądów, a nie na forum... Przecież administracja nie będzie za Was myślała, co powinniście/nie powinniście pisać. Po prostu starajcie się być naturalni i zachowywać normalnie, tak jakbyśmy siedzieli w kawiarni na kawie i gawędzili o rynkach. Wtedy problemu nie będzie. Szukanie dziury w całym nie ma sensu...
Albo, oferuje EA na sprzedaz za gruba kase. Pokazuje statementy i testy. Ktos kupuje i wtapia. Nastepnie pisze tutaj ze EA nie dziala. Ja prosze o kasacje posta i jest kasowany?
Wtedy przenoszę Twój temat do komercyjnych, vide ostatni akapit regulaminu działu.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości