Magic forex

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Magic forex

poniedziałek 22 lut 2016, 10:21

The Winner Takes It All

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Magic forex

poniedziałek 22 lut 2016, 17:56

To musi być bardzo ciekawe, wręcz pasjonujące zajęcie, demaskować ludzi, którzy mają po kilka kont. Niczym Tommy Lee Jones w "Ściganym". :joy:
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

no avatar
monikaforexpolska
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 06 wrz 2015, 19:28

Re: Magic forex

poniedziałek 22 lut 2016, 18:39

Swego czasu było wykorzystywane przez męża. Nie wiem czemu pisał jako Adrian. Na imię ma Adam. A moje dane masz na MQL5.

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Magic forex

poniedziałek 22 lut 2016, 21:44

Może nie dla wszystkich ale dla mnie to dziwne, że ktoś kto ma kilka kont niby znika i potem jego żona zaczyna się tym zajmować.
The Winner Takes It All

Awatar użytkownika
T-REX
Stały Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 10:46

Re: Magic forex

wtorek 23 lut 2016, 00:45

Jason dla ciebie dobrze bo jeszcze byś smolił koperczaki jak cię znam...a potem by się okazało że nóg nie goli... Ale co do reszty zgoda, jest XXI wiek, i jak ktoś - nawet facet, chce nosić kieckę i nazywać się Monika to ma do tego prawo zwłaszcza na forum, gdzie wcześniej dużo ludzi popisało trochę głupot, a potem w majestacie regulaminu pozmieniało nicki na inne. Nie wiem o co się bulwersować. pisze jak kobieta, ma na imię jak kobieta, to dla mnie - kobieta. Dajcie już spokój z tymi rewelacjami, nie pożyczać pieniędzy, nie podrywać nie nakręcać się na szkolenia - podstawowe zasady bezpieczeństwa do których paru userów kiedyś się przekonało. Dla mnie Monika jest ok: za radę podziękuje, miła, nie wdaje się w pyskówki, nie proponuje szkoleń. Adriano bez flejma nie mógł wytrzymać, i dla mnie to ostateczny dowód. Dajmy już spokój dywagacjom - jest czy nie jest.

no avatar
monikaforexpolska
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 06 wrz 2015, 19:28

Re: Magic forex

czwartek 25 lut 2016, 18:07

Dziękuję. Zajmujmy się tradingiem, bo chyba o to wszystkim nam chodzi. Będę wraz z mężem na FX Cuffs więc będziecie miei okazję mnie poznać. Ci co jeździli na WS znają nas jako małżeństwo i nie ma z tym kłopotów. Co do szkoleń to w pełni zgoda. Nie korzystać bo praktycznie wszystkie to wyciąganie kasy. Ale tyczy to również rynku akcyjnego na którym jestem mocniej zaangażowana od lat.

Awatar użytkownika
kwfx
Maniak Forex
Posty: 1043
Rejestracja: środa 24 wrz 2014, 07:43
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Magic forex

czwartek 25 lut 2016, 22:42

monikaforexpolska pisze:Dziękuję. Zajmujmy się tradingiem, bo chyba o to wszystkim nam chodzi. Będę wraz z mężem na FX Cuffs więc będziecie miei okazję mnie poznać. Ci co jeździli na WS znają nas jako małżeństwo i nie ma z tym kłopotów. Co do szkoleń to w pełni zgoda. Nie korzystać bo praktycznie wszystkie to wyciąganie kasy. Ale tyczy to również rynku akcyjnego na którym jestem mocniej zaangażowana od lat.
Do zobacżenia na FxCuffs w takim razie :joy:

no avatar
monikaforexpolska
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 06 wrz 2015, 19:28

Re: Magic forex

piątek 26 lut 2016, 20:23

Do zobaczenia

no avatar
pablo90
Posty: 32
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 14:58

Re: Magic forex

czwartek 03 mar 2016, 18:59

jasonbourne pisze:To musi być bardzo ciekawe, wręcz pasjonujące zajęcie, demaskować ludzi, którzy mają po kilka kont. Niczym Tommy Lee Jones w "Ściganym". :joy:
Myślę, że nie mniej ciekawe niż flirtowanie z facetem podającym się za kobietę :joy:

no avatar
monikaforexpolska
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 06 wrz 2015, 19:28

Re: Magic forex

piątek 04 mar 2016, 21:45

Na FX Cuffs możesz się na żywo przekonać jakie głupotki wypisujesz.


Obrazek

no avatar
monikaforexpolska
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 06 wrz 2015, 19:28

Re: Magic forex

piątek 04 mar 2016, 21:46

Mniej więcej takie, jak to, że jesteś w stanie napisać EA. Hi hi hi. Do zobaczenia w Krakowie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości