Makubczak PA

ODPOWIEDZ
no avatar
Makubczak
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 08 sie 2016, 08:16

Makubczak PA

czwartek 13 kwie 2017, 20:52

Cześć wszystkim!

Rynki na giełdzie Forex interesują mnie od roku, choć muszę przyznać, że zdarzały mi się przerwy w obserwacjach i ćwiczeniach na żywym organizmie. Zakładam dziennik właśnie dlatego, żeby mieć historię swoich działań oraz w jaki sposób się do tego przykładam.

Zaczynam z kontem demo, aby sprawdzić strategię. Rozumiem, że na prawdziwym kapitale są emocje, które dodatkowo pomagają zdobyć cenne doświadczenie, jednak nie czuję się na ten moment na tyle pewnie, aby angażować swoje pieniądze.
Dodatkowo rozpoczynam od zera - usunąłem wszystkie swoje poprzednie linie z wykresów, okna hossy i bessy, aby spojrzeć na wykresy czyste i dopatrywać się sygnałów na wejścia.

Jeśli chodzi o przyjętą strategię, to będę próbował postępować, według porad Niala Fullera, czyli skupić się na samym początku na jednym sygnałach, aby zrozumieć je w bardzo dobrym stopniu. Dlatego na wykresach skupiam się na tę chwilę jedynie na formacjach Pin Bar oraz gra na zamknięcia okien hossy i bessy. Więc podsumowując - gram w oparciu Price Action.
Interwały D1, W1, MN.

Ostatnią rzeczą będą cele, które przed sobą postawię. Pierwszym celem jest przeanalizowanie do końca kwietnia najważniejszych par walutowych i przygotowanie analiz do możliwych wejść.

Cieszę się, że mogę umieścić swój temat na tym forum. Przyjmę każdą krytykę, gdyż wiem, że nadal jestem na początku mojej pracy z giełdą Forex.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości