Skalp na niskich tfach - czyli Zicmar's MA Strategy

no avatar
zicmar58
Stały Bywalec
Posty: 153
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 17:41
skype: zbigniewczerski
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Skalp na niskich tfach - czyli Zicmar's MA Strategy

poniedziałek 23 lip 2012, 15:35

a kto tu mówi fanboy o skalpie na 10 sek wykresach, a po drugie KIM prowadzi ten dziennik jak chce, mnie nic do tego, trejduje też jak chce i też mi nic do tego, marketingu też mi nie prowadzi, że nie do mnie jakieś uwagi. Interesuje Cię mój system, to proszę bezpośrednio do mnie, kilka rzeczy Ci gratis pokaże.
Pozdrawiam
Poznaj interpretacje średnich a zrozumiesz zachowanie ceny

no avatar
fanboy
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 19:14

Re: Skalp na niskich tfach - czyli Zicmar's MA Strategy

czwartek 26 lip 2012, 01:13

hahaha kasowanie postow , zeby naganiac klientow,i to na ciagle maloliczacym sie forum :lol: :lol:

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Skalp na niskich tfach - czyli Zicmar's MA Strategy

czwartek 26 lip 2012, 05:21

fanboy pisze:hahaha kasowanie postow , zeby naganiac klientow,i to na ciagle maloliczacym sie forum
Widzisz gdzieś w tym temacie ofertę szkolenia ?

Mamy na forum osobny dział poświęcony szkoleniom - tam każdy oficjalnie może dać ofertę szkolenia, ale także zamieścić recenzję czy swoją opinię - zapraszam

Pozdrawiam
Wojtek
Największe ograniczenie zysków Tradera tkwi w jego umyśle.

Awatar użytkownika
biotiq
Stały Bywalec
Posty: 192
Rejestracja: czwartek 12 kwie 2012, 18:05
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: W-w

Re: Skalp na niskich tfach - czyli Zicmar's MA Strategy

czwartek 26 lip 2012, 06:15

fanboy pisze:hahaha kasowanie postow , zeby naganiac klientow,i to na ciagle maloliczacym sie forum :lol: :lol:
Fanboy... trol jest trol, a ty mi go przypominasz. Na twoim miejscu doszukałbym się tu jeszcze powiązania z II Wojną Światową. BA! Nawet z Zimną Wojną lub opryskami samolotów, które czynią ludzi mniej mądrymi...
Sorry, ale jak widzę takiego trola, to mi się scyzoryk w kielni otwiera.


Peace

Awatar użytkownika
Kimi Rajdkoniem
Posty: 35
Rejestracja: czwartek 15 mar 2012, 15:40
skype: dr.fido
Lat na Forex: 20
Lokalizacja: UK

Re: Skalp na niskich tfach - czyli Zicmar's MA Strategy

czwartek 26 lip 2012, 23:13

Witam ,latwe 15 pipsow dzis z rana.Spadam na 2 tygodnie do polski ,gdy wroce bede dalej ciagnol ten wozek ale juz z wiekszym zaangazowaniem tak jak pisalem wczesniej,pozdrwaiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
fanboy
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 19:14

Re: Skalp na niskich tfach - czyli Zicmar's MA Strategy

piątek 27 lip 2012, 01:06

wojtek_ea pisze:
fanboy pisze:hahaha kasowanie postow , zeby naganiac klientow,i to na ciagle maloliczacym sie forum
Widzisz gdzieś w tym temacie ofertę szkolenia ?

Mamy na forum osobny dział poświęcony szkoleniom - tam każdy oficjalnie może dać ofertę szkolenia, ale także zamieścić recenzję czy swoją opinię - zapraszam

Pozdrawiam
Wojtek
zicmar tak samo nie kojarzy sie ze szkoleniami jak volkswagen z produkcja samochodow i nawet nie probuje udawac, ze to zmienia, troche programujesz powinienes szybo zalapac logiczny zwiazek przyczynowo skutkowy albo i nie, zarejestrowalem sie tu na samym starcie to jest moj 14 post i dowiaduje sie , ze jestem trollem, ba post juz skasowano i juz zostalem rozpoznany zdolnosci dedukcyjne na poziomie sherlocka, pozdrawia watson :nie:

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Skalp na niskich tfach - czyli Zicmar's MA Strategy

piątek 27 lip 2012, 06:25

fanboy pisze:14 post i dowiaduje sie , ze jestem trollem, ba post juz skasowano
Pierwszym przyklejonym linkiem w dziale Jurnali jest ten - http://forum.rynek-forex.pl/viewtopic.php?f=2&t=53 - przeczytaj proszę.
Największe ograniczenie zysków Tradera tkwi w jego umyśle.

Awatar użytkownika
Tommy_Boss
Stały Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: poniedziałek 14 maja 2012, 20:55
skype: Tommy_Boss
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Skalp na niskich tfach - czyli Zicmar's MA Strategy

niedziela 29 lip 2012, 11:37

Witam,

Od dłuższego czasu śledzę To forum jak i inne ( nawigator), obserwuję zawsze tą samą sytuację.

Tak myślę że w każdym prowadzonym dzienniku przez " mądrych inaczej " wybucha jakiś konflikt bądź to z zazdrości o szkolenia czy też z innych powodów.

A dziennik to dziennik i jest przeznaczony do czegoś innego niż kłótnie i obelgi oraz durne komentarze.

Wojtku _ea

Wymyśliłem sobie coś takiego.

Aby to tylko i wyłącznie właściciel dziennika decydował który post pojawi się w jego dzienniku a który nie ( albo niech ma możliwość usuwania śmieci )

Pozwoli to wyeliminować " mądre inaczej " wpisy nie na temat, zarzuty, żale, zazdrości itp.


Ale jednocześnie utworzyć dział " KŁÓTNIE I OBELGI" i to tam trafiałyby wszystkie nie zatwierdzone ( usunięte ) wpisy.

I KONIECZNIE ale to KONIECZNIE - stworzyć tam wskaźnik hmmmm, GŁUPOTY :)

który pokazywałby ile konkretny uczestnik forum umieścił " mądrych inaczej"

wpisów co świadczyło by tylko i wyłącznie o nim samym.

Sam mam obawy otworzyć dziennik i patrzeć ( czytać ) jak dwóch czy trzech " mądrych inaczej " będzie mi go zaśmiecać bzdurami nie związanymi z tematem,

Jestem przekonany że ten pomysł spowoduje iż wielu zastanowi się zanim coś napisze BO W KOŃCU JAK JEGO WSKAŹNIK GŁUPOTY PODSKOCZY WYSOKO

TO RESZTA UCZESTNIKÓW BĘDZIE WIEDZIAŁA Z JAKIM " TYPEM " MAJĄ DO CZYNIENIA.

Jestem też pewien że każdy kto prowadzi SWÓJ dziennik sam podejmie racjonalną decyzję co do tego, który wpis jest śmieciem a który nie.

W TEN SPOSÓB KAŻDY BĘDZIE PRACOWAŁ NA SWOJĄ REPUTACJĘ I KAŻDY BĘDZIE WIEDZIAŁ JAK TAKIEGO OSOBNIKA TRAKTOWAĆ I ILE WARTE JEST JEGO ZDANIE.

Pomysł dotyczy tylko dzienników !!!!!!!!!!!

To tylko taki pomysł a jak z nim będzie to niech już inni ocenią :)

POZDRAWIAM :)
BOŻE DAJ MI DUŻO CIERPLIWOŚCI BO JAK DASZ MI SIŁĘ TO, TO WSZYSTKO .........

"DOBRY TRADER WIE KIEDY NIE MA RACJI, A NAJLEPSI WIEDZĄ KIEDY ZMIENIĆ ZDANIE" !!!!!!!!!

Gdy się trader śpieszy to się broker cieszy !!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości