Skalp M1 prosto i skutecznie

Zablokowany
Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Skalp M1 prosto i skutecznie

wtorek 25 cze 2013, 15:46

szulczas pisze:Microbi... to jak się usuwa wczesniejsze wejscia i inne pierdoły to Ja wiem... i pewnie wiekszosc... tylko pyt. po co to robisz??

Skoro sie uzewneczniasz ze wejsciami i swoja "wiedza" to pokazuj wszystko... lacznie z tymi SL
Chodzi raczej o pokazanie tylko nowej transakcji, żeby nie było namazane na wykresie. Przynajmniej ja tak odbieram.

Sam pokazując swój trading również tak robię, żeby mi nie zamazywało obrazu. Szczególnie jak zmienia się TFy. Bo o ile na M1 odległość może być duża, to jak przerzucamy wyżej to się straszny bałagan robi.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Skalp M1 prosto i skutecznie

wtorek 25 cze 2013, 15:53

Akhh, najpierw płacz że nie ma nic na forach, potem płacz że usuwasz we własnym dzienniku coś tam, itd, zawsze coś :-) naprawdę mentalność ludzka na naszych forach czasami powala. Potem się dziwią , co widać na navi ile ludzi co naprawdę ma sporą wiedzę wycofuje się albo udziela na forach zagranicznych. Wysiedzisz swoje, idzie Ci, to usuwasz większość transakcji. Ech, niezły ubaw :-)
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
szulczas
Gaduła
Posty: 258
Rejestracja: piątek 23 mar 2012, 19:00

Re: Skalp M1 prosto i skutecznie

wtorek 25 cze 2013, 16:12

ok... skoro dalej nie wiecie albo udajecie o co chodzi to od przyszlego tyg. zaloze specjalnie dziennik...

Pozdro :)

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Skalp M1 prosto i skutecznie

wtorek 25 cze 2013, 16:15

szulczas pisze:ok... skoro dalej nie wiecie albo udajecie o co chodzi to od przyszlego tyg. zaloze specjalnie dziennik...

Pozdro :)
fajnie, coś się będzie działo na forum :-) bo mi już się nie chce pisać. A pisac można wszystko, grunt to się nie oszukiwać i robić swoje :-)
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Skalp M1 prosto i skutecznie

wtorek 25 cze 2013, 16:15

szulczas pisze:ok... skoro dalej nie wiecie albo udajecie o co chodzi to od przyszlego tyg. zaloze specjalnie dziennik...

Pozdro :)

Ale o co chodzi? Microbi buduje mit wokół siebie czy coś? Czy chodzi o pokazywanie dobrych zagrań bez złych? Generalnie większość ludzi tak robi. Sam jak prowadziłem dziennik na żywo to czasami też nie chciało mi się straty dokładnie opisywać.

Generalnie chyba chodzi o to, żeby pokazywać swoje straty również tak? Zarzut jak rozumiem jest taki, że skalpujacy tutaj pokazują zyski zapominając o pokazywaniu strat ;)

Hmm.. tylko, że Microbi pokazywał też straty. No to w ogóle o co chodzi? Czy to znowu jakieś rozmywanie tematu, czy chciałeś coś powiedzieć. Jak coś to napisz po prostu bo po co nam niedomówienia.

Microbi zarabia skalpując przez kilka h dziennie max, resztę robi sobie swoje rzeczy. Takie są fakty, dlaczego nie poprzyglądać się jak to robi?
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Skalp M1 prosto i skutecznie

wtorek 25 cze 2013, 16:24

Godziny gry, zasady co do strat, to to co nauczył mnie Michał, eliminuje ponad 90% stratnych zagrań. Jakbym walił bo pazerność, bo trzeba zrobić nagle 100 pips, to i DD bybyło duże, każdy ma swój styl. Moje DD max jakie mi się trafiło ostatnimi razy to ok 18 pips. Ostatni czas rynek chodzi swingami. Konsolę mozna łatwo wyeliminować. Nie trzeba codziennie skalpować.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Skalp M1 prosto i skutecznie

wtorek 25 cze 2013, 16:59

Odnośnie planu jeszcze a co za tym idzie skuteczności. Na tym koncie od wczoraj jakieś 100 pips na plus, bo zaliczeniu TP MT4 zamknięte. Były jeszcze dwa sygnały, 1 SL i BE. Ale nie grane, bo taki plan jeśli idzie o FX. Jak ktoś nie ma planu i gra na pałę, kilka razy zarobi ale prawda jest taka że będzie tracił. To tyle na koniec. Coś tam jeszcze napiszę w H4 . Zamiast korzystać, prowadzić dyskusję merytoryczną to jak zwykle śmietnik potem się robi, tak samo na navi padło kilka fajnych dzienników gdzie autorzy byli skłonni wiele pomóc. Zaprosiłem dwóch skalperów na nasze forum. Jeden się udziela, stąd pytanie do niego, będzie tu coś wrzucał czy mam zamykać :-) Napisz na PW.

Żeby nie było, nie obraziłem się, natomiast nie ma sensu tracić czasu. Zamiast merytoryki , pytań wyszło jak zwykle.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości