Ichimoku Trading - strategia inwestycyjna na Forex

ODPOWIEDZ
no avatar
pizza_lover
Stały Bywalec
Posty: 60
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 10:21
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: mazofsze

Re: Ichimoku Trading - strategia inwestycyjna na Forex

wtorek 13 lis 2012, 07:27

Greg68E pisze:
Jak juz kiedys pisalem, ichimoku jest swietna strategia gdyz moze sie nia poslugiwac osoba nie majaca specjalnie pojecia o tradingu
W tej sytuacji też wtrącę swój skromny głos w sprawie i dodam, iż jest to system, dzięki któremu zobaczyłem na wykresie trend i przestałem tracić środki. Oczywiście dużo rzeczy jeszcze muszę dopracować, żeby wyjść na zadowalający plus, ale i tak jak na razie jestem pod dużym wrażeniem potencjału tkwiącego w Ichimoku.
Pozdrawiam,
p_l
Brak wiedzy kosztuje, natomiast jej nadmiar może powodować nieporozumienia.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Ichimoku Trading - strategia inwestycyjna na Forex

wtorek 13 lis 2012, 11:53

Mam pytanie o taki sygnał do Grega:

Obrazek
upload pic

Czy pierwszy sygnał był już po 1 świecy H4, która odbiła od kumo? Jeśli tak to w jaki sposób bronić takiej pozycji. Sygnał zamknięcia poniżej Kijun jest nieaktualny - liczy się, więc tylko Senkou Span B i zamknięcie świecy poniżej - jednym słowem dość duży SL.

Jeśli nie to rozumiem, że sygnał będzie jeśli cena znajdzie się nad Tenak i Kijun (co będzie skutkowało również przecięciem ich i mocny sygnałem kupna). Czy wtedy sygnałem do wyjścia będzie zamknięcie świecy poniżej Kijun?

I jeszcze jedno odwieczne pytanie. Jaki czas dla zamknięcia świec H4 będzie tutaj najlepszy. Widzę również różnicę w rysowaniu się chmur:

Obrazek
upload photos

Obrazek
upload

To z D1 FxPrimus oraz MiG
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Greg68E
Stały Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: piątek 09 lis 2012, 18:27

Re: Ichimoku Trading - strategia inwestycyjna na Forex

wtorek 13 lis 2012, 14:44

No i super, temat widze sie rozkreca,
Akhh pisze:Czy pierwszy sygnał był już po 1 świecy H4, która odbiła od kumo? Jeśli tak to w jaki sposób bronić takiej pozycji. Sygnał zamknięcia poniżej Kijun jest nieaktualny - liczy się, więc tylko Senkou Span B i zamknięcie świecy poniżej - jednym słowem dość duży SL.
Pierwsze pytanie, ktore sobie zadaje patrzac na wykres to : cena widzi moje linie?
W tym przypadku jest to ewidentne ze tak.
Drugie pytanie w jakim trendzie jestesmy?
Jesli jestesmy w trendzie wzrostowym to czy moje srednie beda odprowadzaly cene do gory (chmura wzrostowa tenkan nad kijun, senkou spanB wzrostowe) czy beda sciagac cene w dol?
Jezeli otworze pozycje buy na odbicie sie od chmury, kiedy sygnal nie bedzie mial juz sensu? Oczywiscie w chmurze, gdy cena zamyka sie w chmurze taki sygnal przestaje istniec i to bedzie naszym SL. Pewnie sie zapytasz no ale jak cena mi spadnie 2000 pipsow w jednej swiecy? Wiec ja zadam Ci inne pytanie jaki zasieg maja srednio czterogodzinne swiece na tej parze w moich godzinach handlu? Ponizej znajdziesz obrazek ktory swietnie przedstawia zasieg ruchow poszczegolnuch par w czasie poszczegolnych sesji. Majac takie informacje wiem czego moge sie spodziewac jako SL.
Akhh pisze:Jeśli nie to rozumiem, że sygnał będzie jeśli cena znajdzie się nad Tenak i Kijun (co będzie skutkowało również przecięciem ich i mocny sygnałem kupna). Czy wtedy sygnałem do wyjścia będzie zamknięcie świecy poniżej Kijun?
Jesli otworzyles operacje na odbiciu to tu mozesz dokupic i ustawic tak SL ze w najgorszym przypadku zamkniesz na zero, a TP bedzie ustawiony na wiekszym oporze.
Akhh pisze:I jeszcze jedno odwieczne pytanie. Jaki czas dla zamknięcia świec H4 będzie tutaj najlepszy. Widzę również różnicę w rysowaniu się chmur:
Obserwacja i handel u jednego tylko brokera, to jedyne sensowne rozwiazanie, roznice w zamykaniu swiec w rysunkach itd itd, szkoda na to zdrowia, wybierz jednego brokera, najlepiej takiego, u ktorego na danych historycznych widzisz ze cena “widziala” i respektowala nasze linie.

Mam nadzieje ze bylem pomocny, pozdrawiam dubeltowo Greg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Ichimoku Trading - strategia inwestycyjna na Forex

wtorek 13 lis 2012, 15:03

Greg68E pisze:No i super, temat widze sie rozkreca,
Akhh pisze:Czy pierwszy sygnał był już po 1 świecy H4, która odbiła od kumo? Jeśli tak to w jaki sposób bronić takiej pozycji. Sygnał zamknięcia poniżej Kijun jest nieaktualny - liczy się, więc tylko Senkou Span B i zamknięcie świecy poniżej - jednym słowem dość duży SL.
Pierwsze pytanie, ktore sobie zadaje patrzac na wykres to : cena widzi moje linie?
W tym przypadku jest to ewidentne ze tak.
Drugie pytanie w jakim trendzie jestesmy?
Jesli jestesmy w trendzie wzrostowym to czy moje srednie beda odprowadzaly cene do gory (chmura wzrostowa tenkan nad kijun, senkou spanB wzrostowe) czy beda sciagac cene w dol?
Jezeli otworze pozycje buy na odbicie sie od chmury, kiedy sygnal nie bedzie mial juz sensu? Oczywiscie w chmurze, gdy cena zamyka sie w chmurze taki sygnal przestaje istniec i to bedzie naszym SL. Pewnie sie zapytasz no ale jak cena mi spadnie 2000 pipsow w jednej swiecy? Wiec ja zadam Ci inne pytanie jaki zasieg maja srednio czterogodzinne swiece na tej parze w moich godzinach handlu? Ponizej znajdziesz obrazek ktory swietnie przedstawia zasieg ruchow poszczegolnuch par w czasie poszczegolnych sesji. Majac takie informacje wiem czego moge sie spodziewac jako SL.
Rozumiem i tak właśnie myślałem co do otwarcia. Sporo wyjaśniło mi też zamykanie pozycji w chmurze i brak sygnału. Co do SL to ja owszem jestem zwolennikiem sztywnych SL i najczęściej małych, ale tutaj koncepcja jest zupełnie inna i po przeanalizowaniu Twoich pozycji z e-booka wydaje mi się, że jest zrozumiała chociaż mimo wszystko trzymanie SL "gdzieś daleko" pozwoli wyjść z jakąś akceptowalną, chociaż rzadką stratą w przypadku jakiegoś wydarzenia ruszającego kurs bardzo znacząco (interwencja banku, kataklizm etc)
Akhh pisze:Jeśli nie to rozumiem, że sygnał będzie jeśli cena znajdzie się nad Tenak i Kijun (co będzie skutkowało również przecięciem ich i mocny sygnałem kupna). Czy wtedy sygnałem do wyjścia będzie zamknięcie świecy poniżej Kijun?
Jesli otworzyles operacje na odbiciu to tu mozesz dokupic i ustawic tak SL ze w najgorszym przypadku zamkniesz na zero, a TP bedzie ustawiony na wiekszym oporze.
Akhh pisze:I jeszcze jedno odwieczne pytanie. Jaki czas dla zamknięcia świec H4 będzie tutaj najlepszy. Widzę również różnicę w rysowaniu się chmur:
Obserwacja i handel u jednego tylko brokera, to jedyne sensowne rozwiazanie, roznice w zamykaniu swiec w rysunkach itd itd, szkoda na to zdrowia, wybierz jednego brokera, najlepiej takiego, u ktorego na danych historycznych widzisz ze cena “widziala” i respektowala nasze linie.

Mam nadzieje ze bylem pomocny, pozdrawiam dubeltowo Greg[/quote]

Tutaj też zgodnie z moją koncepcją, że nie ma co się za bardzo rozglądać - jednak widzenie tego samego na wykresie co stosujący podobną technikę może często odegrać ważną rolę - ale nie będzie to na tyle kluczowe żeby spędzało to sen z oczu.

Chciałem zapytać o jeszcze jedną rzecz, którą wskazałeś jako ważną (z czym znowu oczywiście się zgadzam) czyli 2 TFy - ale mam wrażenie, że nie opisałeś dokładnie jaką rolę będzie odgrywało D1 w przypadku tradowania na H4.

Czy trend będzie miał znaczenie - czy raczej będziesz patrzył na potencjalne opory/wsparcia wynikające z wyższego TF i ich bliskość, która nie powinna powinna spowodować wstrzymanie się z pozycją. (nie mam tu na myśli wcześniej rozrysowanych wsparć/oporów z M1, W1 etc)

Przykład:

Obrazek
photo sharing sites

Niby na H4 ładny trend, można by dodawać pozycje do wcześniej otwartych czy nawet otwierać nowe, ale na D1 zbliżamy się do Senkou Span B i z pozycją wypadałoby się wstrzymać do zamknięcia D1 powyżej.

Generalnie - fajna lektura i jak dla mnie ciekawie przedstawione Ichimoku (a czytałem również wcześniej inne książki i opracowania) i sama koncepcja tradingu ciekawa.

Mam nadzieję, że będziesz troszkę na żywo pokazywał.

P.S: Fajna ta tabelka. Tylko zawsze w pamięci trzeba mieć, że prędzej czy później zdarzy się taki ruch, że może nas pozbawić i rocznego zarobku.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
hering
Stały Bywalec
Posty: 90
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2012, 13:12

Re: Ichimoku Trading - strategia inwestycyjna na Forex

wtorek 13 lis 2012, 15:38

Na wstepie chcialem pogratulowac autorowi ebooka, dobra robota. Wszystko jasno i czytelnie przedstawione, nie jest to zlepek postow z roznych forow a rzetelne opisanie strategi.

Zaglebiajac sie w temat musza rodzic sie pytania, wiec zaczynam:) Chodzi mi o trady EURJPY z 18 czerwca (zalacznik). Wszystko wyszlo na plus ale...
- na jakiej podstawie bylo wejscie po godz. 8, chyba bylo lekko spoznione ale wiadomo, ze czlowiek w nocy spi.
- czy nie powinno sie ich zamknac jak swieca zamknela sie ponizej kijun? Miales gdzies jakies miejsc, gdzie teoretycznie bylo SL?
- i jak wytlumaczyc buy po godz. 15, tj. dokupowywanie do stratnych pozycji?

Wiem, ze to bylo na demo i mialo byc "szybko i grubo" ale pomimo tego ciekawi mnie to na jakiech zasadach byly podejmowane decyzje tzn. prowadzenie tradu.

Z gory dzieki za odpowiedz.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Greg68E
Stały Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: piątek 09 lis 2012, 18:27

Re: Ichimoku Trading - strategia inwestycyjna na Forex

środa 14 lis 2012, 17:43

Witam
bardzo przepraszam ale ostatnio mam jakos bardzo malo czasu, !smail!
Bede sie staral odpowiedziec na wszystkie pytania dzis zaczne od ostatniego:
hering pisze:Wiem, ze to bylo na demo i mialo byc "szybko i grubo" ale pomimo tego ciekawi mnie to na jakiech zasadach byly podejmowane decyzje tzn. prowadzenie tradu.

Z gory dzieki za odpowiedz.


Załączniki:
W zalaczniku obrazek do tych operacji, cena odbila sie od oporu - idealnie, w tym momencie wsparciem, od ktorego miala odbic sie cena byla linia kijun czyli niebieska, co swietnie wspolgralo z zielonym zygzaczkiem czyli chikou, ktory odbil sie od lini tenkan, dwie niebieskie strzalki. Chmura jest wzrostowa, tenkan nad kijun, chikou po naszej stronie czyli raczej wzrost. Ze wzgledy na stosunkowo niewielka odleglosc SL po drugiej stronie chmury. Ito jest pierwsza pozycja, ktora ma swoj SL.
Teraz na tym obrazku tego nie widac, ale cena spadla odbila sie idealnie od lini senkou span b i podskoczyla do gory, mam inny sygnal "wyjscie" z chmury - nie dokupuje, na grafiku gdzie jest juz jakas operacja, ze swoimi TP iSL otwieram inna operacje bo mam inny sygnal. W ebooku pisalem ze sie nie dokupuje do stratnych pozycji otwieram i zamykam operacje na podstawie konkretnych sygnalow.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony środa 14 lis 2012, 17:59 przez Greg68E, łącznie zmieniany 1 raz.

no avatar
Greg68E
Stały Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: piątek 09 lis 2012, 18:27

Re: Ichimoku Trading - strategia inwestycyjna na Forex

środa 14 lis 2012, 17:43

do kasacji pomylka

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Ichimoku Trading - strategia inwestycyjna na Forex

środa 14 lis 2012, 17:50

Dobrze, że się pokazałeś. Mógłbyś omówić to czego brakuje mi w książce mianowicie dokładniej zależność między TFami. Co tak na prawdę pokazuje Ci D1 - zrozumiałe żeby nie grać przeciwko trendowi na D1 - a co jeśli na D1 trend był wzrostowy, obecnie cena znajduje się w chmurze, a na H4 mamy silny sygnał na Sell?
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Ichimoku Trading - strategia inwestycyjna na Forex

środa 14 lis 2012, 18:33

Mając taki sygnał grałbym sella i patrzył gdzie jest cen ana D1, np. w kumo to ile jest miejsca do dolnej lini kumo itd, albo na dobicie do czerwonej na D1 itd. Jak się by odbili to z H4 dostaniesz sygnał na L itd. Ładnie to idzie zaobserwować na H1/h4 z racji szybszej reakcji. Tak to widzę , ale ciekaw jestem co na to Greg.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
Greg68E
Stały Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: piątek 09 lis 2012, 18:27

Re: Ichimoku Trading - strategia inwestycyjna na Forex

środa 14 lis 2012, 21:10

Microbi pisze:Mając taki sygnał grałbym sella i patrzył gdzie jest cen ana D1, np. w kumo to ile jest miejsca do dolnej lini kumo itd, albo na dobicie do czerwonej na D1 itd. Jak się by odbili to z H4 dostaniesz sygnał na L itd. Ładnie to idzie zaobserwować na H1/h4 z racji szybszej reakcji. Tak to widzę , ale ciekaw jestem co na to Greg.
Jest dokladnie tak jak pisze Microbi, wazne by nie grac przeciw temu co sie dzieje na D1, np patrz dzisiaj na zloto, na D1 cena jest w chmurze a jak wiemy w chmurze nie ma sygnalow, wiec to co znajdziemy na H4 to dobry sygnal i buy i sell, a dzis na zlocie sygnaly byly przepiekne.
Jesli cena jest w poblizu kijun, ktore moze stanowic opor/wsparcie na D1 lub zbliza sie do dlugiego plaskiego senkou span b nanosze te linie na grafik 4H i traktuje jak normalne wsparcia i opory, czesto te linie sie pokrywaja.
Oczywiste ze jesli mam silny trend up na D1 a na 4H pojawia mi sie slabiutki sygnal zamkniecia sie ceny po drugiej stronie lini kijun, to z takiego sygnalu rezygnuje. Odwrotnie, czesto sie zdarza ze maly sygnal na D1 (zamkniecie sie ceny pod linia kijun - tp oczekiwany to senkou span A) a w tym samym czasie na H4 mamy wyjscie z chmury ... coz nic tylko zarabiac, SL malutki bo wystarczy by swieca zawrocila i zamknela sie nad kijun i wychodzimy z operacji.

Awatar użytkownika
c_e_r_v_u_s
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 13 mar 2012, 15:19
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Ichimoku Trading - strategia inwestycyjna na Forex

środa 14 lis 2012, 21:21

fajnie wygląda teraz sygnał cad/jpy h4, wg. ustawień grega

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Ichimoku Trading - strategia inwestycyjna na Forex

poniedziałek 26 lis 2012, 09:13

Witam

Obrazek

Obrazek





Obrazek

Obrazek

Zegnam
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
andrzej
Posty: 1
Rejestracja: środa 28 lis 2012, 02:11

Re: Ichimoku Trading - strategia inwestycyjna na Forex

środa 28 lis 2012, 03:05

Czy ichimoku jest rówież skuteczne na mniejszych przedziałach czasowych, 5 i 15 min ?

no avatar
pizza_lover
Stały Bywalec
Posty: 60
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 10:21
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: mazofsze

Re: Ichimoku Trading - strategia inwestycyjna na Forex

środa 28 lis 2012, 07:30

andrzej pisze:Czy ichimoku jest rówież skuteczne na mniejszych przedziałach czasowych, 5 i 15 min ?
Spokojnie możesz popróbować. Jest skuteczne. Musisz tylko odpowiednio dostosować TP, który Cię satysfakcjonuje.
Pozdrawiam,
p_l
Brak wiedzy kosztuje, natomiast jej nadmiar może powodować nieporozumienia.

Awatar użytkownika
biotiq
Stały Bywalec
Posty: 192
Rejestracja: czwartek 12 kwie 2012, 18:05
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: W-w

Re: Ichimoku Trading - strategia inwestycyjna na Forex

środa 28 lis 2012, 09:45

andrzej pisze:Czy ichimoku jest rówież skuteczne na mniejszych przedziałach czasowych, 5 i 15 min ?
Właśnie o to samo miałem zapytać. Jak to się sprawuje na interwałach m5 i m1?
Czy Ichimoku, jako system, ma przeznaczenie do jakiegoś typu interwałów, czy jest to bez różnicy?


BTW Coś czuję, że nabędę e-booka :) Dzięki za poświęcony czas.


Peace

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Ichimoku Trading - strategia inwestycyjna na Forex

środa 28 lis 2012, 10:57

biotiq pisze:
andrzej pisze:Czy ichimoku jest rówież skuteczne na mniejszych przedziałach czasowych, 5 i 15 min ?
Właśnie o to samo miałem zapytać. Jak to się sprawuje na interwałach m5 i m1?
Czy Ichimoku, jako system, ma przeznaczenie do jakiegoś typu interwałów, czy jest to bez różnicy?


BTW Coś czuję, że nabędę e-booka :) Dzięki za poświęcony czas.


Peace
Podejrzewam, że bez różnicy jak to zwykle bywa. Trzeba odpowiednio dobrać proporcje. Dla grania na m1, jako wyższy TF wybrałbym 15m. 5m jest za małe w stosunku do m1. Dla m5, 30m.

Oczywiście wtedy jest czysty daytrading i zamykanie pozycji na wsparciach/oporach z niższych TF.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Ichimoku Trading - strategia inwestycyjna na Forex

środa 28 lis 2012, 12:19

M1/M5 jak najbardziej, masz na forum tu wątek o takim skalpie autorstwa kolegi Samczyka.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
biotiq
Stały Bywalec
Posty: 192
Rejestracja: czwartek 12 kwie 2012, 18:05
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: W-w

Re: Ichimoku Trading - strategia inwestycyjna na Forex

środa 28 lis 2012, 14:10

Microbi pisze:M1/M5 jak najbardziej, masz na forum tu wątek o takim skalpie autorstwa kolegi Samczyka.
Dzięki Microbi -zapomniałem :)
Muszę się ostro zastanowić nad moim sposobem inwestowania, bo ostatnio tyle wtop zaliczyłem, że ho ho, ale tak czy siak czuję, że jestem już mega blisko :)

Peace

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Ichimoku Trading - strategia inwestycyjna na Forex

środa 12 gru 2012, 13:16

Kilka krotkich pozycji z ostatniej chwili

Obrazek


Obrazek
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Ichimoku Trading - strategia inwestycyjna na Forex

środa 12 gru 2012, 13:41

ddd pisze:Kilka krotkich pozycji z ostatniej chwili

Obrazek


Obrazek

Piękne pozycje. Brawo. Wcale w sumie nie takie krótkie ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości