Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

no avatar
SAMCZYK
Stały Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 12:13
Lokalizacja: DE

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

poniedziałek 06 sie 2012, 17:25

Dzisiejszy wynik +37

no avatar
SAMCZYK
Stały Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 12:13
Lokalizacja: DE

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

poniedziałek 06 sie 2012, 18:39

Ale okazja
Czyli +46 pipsów. Jestem USAtysFAKcjonowany.

no avatar
SAMCZYK
Stały Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 12:13
Lokalizacja: DE

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

wtorek 07 sie 2012, 09:37

Historia z piekła rodem. Odejmuje mi ochotę do wszystkiego.

http://forum.rynek-forex.pl/viewtopic.p ... 3880#p3880

no avatar
SAMCZYK
Stały Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 12:13
Lokalizacja: DE

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

wtorek 07 sie 2012, 12:47

Microbi, pamiętasz to wejście którym wszedłem na eLkę? Widziałeś je. Dało się wyszarpnąć nieco od nich...

no avatar
Mlody87
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 06 sie 2012, 08:58

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

wtorek 07 sie 2012, 13:43

Moge spytac dlaczego wszedles w chmurze przy mozna powiedziec braku sygnalu? Liczyles na odbicie od czerwonej linii?

no avatar
SAMCZYK
Stały Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 12:13
Lokalizacja: DE

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

wtorek 07 sie 2012, 13:55

Mlody87 pisze:Moge spytac dlaczego wszedles w chmurze przy mozna powiedziec braku sygnalu? Liczyles na odbicie od czerwonej linii?
Dobre pytanie

Jednym z wielu sygnałów "średniej mocy" jest przejście ChikouSpan przez linie niebieską i czerwoną. Tak też się stało. Więc można zauważyć że było odbicie od czerwonej linii a ja wszedłem już po odbiciu. Tak jak to widać twoimi oczami ktoś może stwierdzić że ryzykowałem >> racjonalnie rzecz biorąc, TAK, wygląda to na przypadek<< ale im dłużej siedzę przy tych wykresach, staje się to bardzo wyraźne. Był sygnał do wejścia na UP.

Czarne kółko pokazuje przebicie linii i powrót do poziomu,
Zielone kółko pokazuje odbicie się od poziomu i dalszy strzał do góry.

no avatar
SAMCZYK
Stały Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 12:13
Lokalizacja: DE

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

wtorek 07 sie 2012, 14:06

No i ciekawa sytuacja

no avatar
SAMCZYK
Stały Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 12:13
Lokalizacja: DE

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

wtorek 07 sie 2012, 14:13

Dalsze podtrzymanie opcji na UP

no avatar
SAMCZYK
Stały Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 12:13
Lokalizacja: DE

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

wtorek 07 sie 2012, 21:27

Z uwagi na duże zainteresowanie drugą częścią już praktycznego podejścia Ichimoku w scalpingu m1 i m5, dam wszystkim tym którzy oczywiście będą chcieli taki materiał. W związku z tym proszę się przypominać albo na skype, albo tutaj na stronie.

Dla przypomnienia jeszcze dodam, nie szkolę nikogo i nie szkoliłem w tej materii (ichimoku skalping). Mogę pokazać jedynie jak to rozumiem i jak przekładam to na język praktyczny. Nie brałem i nie będę brać za to pieniędzy że ktoś raczył się przyjrzeć jak gram - to musi być jasne dla każdego. Pokazywanie tego jak gram i pewne sugestie nie są przeze mnie rozumiane poprzez pryzmat przyszłych ewentualnych kursów. Absolutnie nie biorę pod uwagę szkoleń. Milej jest jak się wspólnie gra i uczy niż obciążać się takim obowiązkiem aby ludzie nie gadali głupot w późniejszym czasie. Dlatego warto grać w grupach a przy okazji zarobić pieniądze na wspólnym graniu i dogadywaniu się.

Za darmo dostałem TĘ WIEDZĘ O ICHIMOKU i co mogę to oddam. Więc im bardziej podchwytliwe pytania tym więcej dla mnie sugestii do wychwycenia na rynku i zwrócenia uwagi.

Można by rzec, kiedyś byłem durniem i złapałem się na coś takiego jak "nauczyciel" ale za bardzo nie zawojowałem. Pokazywałem jak grać metodą wskaźnikową. Pomysł OK, ale wykończenie było karygodne. Stąd moja przeszłość chmurna i gburna się narodziła. Zacząłem nad sobą i tym co robię pracować. Doszedłem do wniosku że należy się jakoś w tym wszystkim znaleźć. I wiem że będą zwolennicy i tacy którym się nie spodoba.

Dlatego z ochoczym praktycyzmem i spokojem oddaję to co mi przekazano. Jeśli ktoś skorzysta (a są już tacy tutaj którzy grają ze mną) będzie mi tym przyjemniej że mnie poznają od innej strony. Ocenę pozostawiam dla tych z którymi gram i będę w przyszłości grać.

Dziękuję za dobre posty i maile do mnie na prv. I dziękuję tym, którym w ich mniemaniu dogryzam. Tamci też są potrzebni na świecie. I chwała im za to. Ja chleba nie odbieram.

no avatar
SAMCZYK
Stały Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 12:13
Lokalizacja: DE

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

wtorek 07 sie 2012, 21:33

:idea:

no avatar
kubuś puchatek
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 06 sie 2012, 12:42

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

środa 08 sie 2012, 08:17

Samczyk jestem zainteresowany tą drugą częścią Twojego filmu, jakbyś mógł podesłać jakąś linę będę wdzięczny :-P

no avatar
SAMCZYK
Stały Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 12:13
Lokalizacja: DE

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

czwartek 09 sie 2012, 16:59

PROSZĘ ZAMKNĄĆ TEN DZIAŁ MODERATORZE A MNIE *wyjść* Z FORUM

Awatar użytkownika
szulczas
Gaduła
Posty: 258
Rejestracja: piątek 23 mar 2012, 19:00

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

czwartek 09 sie 2012, 20:08

SAMCZYK pisze:PROSZĘ ZAMKNĄĆ TEN DZIAŁ MODERATORZE A MNIE wyjść Z FORUM
a Ty na kogo sie obraziles?? :shock:

Awatar użytkownika
esco
Gaduła
Posty: 294
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 21:29

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

czwartek 09 sie 2012, 20:14

Myśle ze problemy z TMS.
"Anyone who believes in indefinite growth in anything physical, on
a physically finite planet, is either mad - or an economist." - Kenneth Ewart Boulding

no avatar
mabe
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek 04 cze 2012, 12:24

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

czwartek 09 sie 2012, 21:27

A czym gra Ichimoko wrzucona na TF M1 i M5 różni się od sygnałów jakie da inny wskaźnik wrzucony na M1 i M5 np. jakaś średnia.
Myślę że największym sukcesem SAMCZYK jest to że jest cierpliwy i czeka na odpowiedni układ ceny w stosunku do wskaźnika.
Dzięki temu wchodzi w te najpewniejsze sygnały potwierdzone na obu TFach. I wielkie gratulacje.

no avatar
kocurnikov
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 23 sie 2012, 09:28

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

piątek 31 sie 2012, 13:52

Cześć, czy ktoś z forumowiczów dysponuje drugim nagraniem od Samczyka? Napisałem na priv do Niego w tej sprawie, ale niestety cisza. Dzięki

no avatar
SAMCZYK
Stały Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 12:13
Lokalizacja: DE

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

niedziela 09 wrz 2012, 07:15

Nikt jeszcze nie ma Kocurnikov.
Materiał jest już zrobiony w dużej części (odpisałem Cygiemu). Ale dużo muszę zrobić. Na początku konto realne i będzie to AM. Druga rzecz to przeprowadzka do DE. Na dniach już wyjeżdżam więc niestety ale biurokracja w Polsce nie przewidziała dobrej organizacji pracy. Zwłaszcza urząd skarbowy który mnie wezwał i tak między Bogiem a prawdą to przyjazd był raczej zbyteczny. Ale zostałem poinformowany jak i co mam zrobić więc tyle dobrego ze strony "władz".

Zamiast wypisywania się na forach co zresztą jeszcze coś tam pisze i foty wstawiam, organizuje się z jednym gościem aby zrobić jakąś stronkę i tam sobie swoje wypociny pisać, wstawiać, komentować. Więc zapewne strona moja powstanie. Serwer własny już mam więc każdy film będę mógł już wstawić. Jest w fazie testu działań w moich rękach bo ja niestety jestem kiepski w tych sprawach i jeśli przyjdzie mi coś spitolić to chciałbym wiedzieć - CO.

Jakoś do przodu się posuwam.

PS. jeśli ktoś lubi tematykę gier sportowych piłki nożnej ja oczywiście nie lubię ale gra Fifa 13 jest nieziemska. Zdążyłem kupić więc polecam na przyszłość (to tak z innej beczki)

no avatar
pudziok
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 09 paź 2012, 19:55

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

wtorek 09 paź 2012, 21:23

Czy może ktoś wrzucić jeszcze raz nagranie Samczyka bo poprzedni ma jakiś błąd.
Dzięki.

Awatar użytkownika
lewanek
Posty: 21
Rejestracja: piątek 05 paź 2012, 16:35
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: prawidłowa:-)
Kontakt:

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

wtorek 13 lis 2012, 16:58

Nie wiem, czy coś się tutaj stało niepokojacego, ale jako, że nie mogę znaleźć ikonki do PW kolegi Samczyka, zmuszony jestem prosić o podesłanie drugiej części filmu postem !smail! (ale walnąłem oficjalną przemowę normalnie).
Jednocześnie chylę czoła, bo 60 minut zleciało mi jakby było to 20. Jeżeli druga częśc jest dostępna udostępnij nam proszę.

no avatar
konto usuniete

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

niedziela 13 sty 2013, 20:12

O wiele luźniej gra się na m5... wystarczająco dużo czasu a pomyłki są coraz mniejsze... poza tym - a co najważniejsze to:

SAMCZYK = RZUTOKIEM

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości