Oświecenie i Asendencja na Forex - Ostateczna Granica.

Czy Autor poniższego tekstu ?

Wypił jeno piwo
1
2%
Wypił pół litra wódki
3
7%
Ostro popalił ziele
6
13%
Nawąchał się kleju
3
7%
Wypuścili go z wariatkowa, ale skończyły mu się leki.
3
7%
Powinien trafić do wariatkowa
0
Brak głosów
Jest pod wpływem silnych psychotropów
5
11%
Zbanować GO - pisze głupoty
1
2%
SF może być Inspirujaca
24
52%
 
Liczba głosów: 46
Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Oświecenie i Asendencja na Forex - Ostateczna Granica.

czwartek 04 kwie 2013, 09:33

Od około 3 miesięcy zbieram się do napisania tego tematu. Początkowo nie miałem pomysłu jak napisać go by ktoś zwrócił uwagę na to co napiszę. Potem wpadłem w trwający dwa miesiące (dokładnie do wczoraj) "szał programistyczny" i postrzegałem świat mniej więcej tak jak na obrazku. Wspominam bo do tematu jeszcze wrócę, choć jest on bardzo odległy od tego co opisze dalej.
Obrazek


Reasumując by zwrócić Waszą uwagę postanowiłem oprzeć się na SF, której jestem miłośnikiem. Nie widziałem i nie oglądam żadnego z seriali wymienionych na stronie http://news.money.pl/artykul/najdluzsze ... 51532.html (choć jakieś odcinki widziałem), ale na pewno widziałem wszystkie filmy i odcinki serialowe Gwiezdnych Wrót i Star Trek (wszystkich serii). Cóż nie ma ludzi normalnych ! Są tylko z mniejszymi lub większymi odchyleniami.
W moim eseju oprę się na na analogiach z przywołanych filmów SF i użyję także specyficznego języka i słownictwa tam używanego. Będę pisał także w pierwszej osobie jak wszyscy Autorzy SF. Pragnę zaznaczyć, że temat przeznaczony jest dla osób o elastycznych i otwartych umysłach gotowych przyjąć i zaakceptować nowe spojrzenie na otaczający nas Wszechświat.

Więc co oznacza być Oświeconym i przejść Ascendencję na Forex. Czy To mit z filmu ? - czy Oświeceni istnieją ? Już sama informacja, że istnieją może być dla Was sporym zaskoczeniem, a to dopiero początek.

[align=center]
Być Oświeconym oznacza, że poznaliście jedną i jedyną istniejącą i ostateczną prawdę o tym jak działa Forex (i inne rynki).
Jednak poznać prawdę to dopiero początek drogi bo trzeba ją zaakceptować i nauczyć się z tej wiedzy korzystać.
[/align]

Najtrudniejsze będzie dla Was zaakceptowanie tej prawdy i przyjęcie jej przez Waszą świadomość i podświadomość, jako jedynego i ostatecznego rozwiązania. Ascendencja to tylko moc czynienia forexowych cudów - inaczej praktyczne wykorzystanie wiedzy z etapu Oświecenia.

Jako Oświecony, spróbuję skierować Was na ścieżkę prowadzącą do Oświecenia i Ascendencji. Nie będę jednak Waszym przewodnikiem na tej ścieżce. Jeśli ktoś będzie zainteresowany i będzie godzien by wstąpić na ścieżkę oświecenia znajdzie Oświeconego (tego który był moim przewodnikiem na ścieżce wiary) , i który w imię wyższego celu całkowicie społecznie propaguje wiedzę i wiarę wśród nieoświeconych Traderów.

Mnie osobista droga do oświecenia zajęła 4 lata od 2008 roku kiedy to zrobiłem pierwszą stratną transakcje wymiany walut. Niestety był to czas w większości stracony, bo całe pokłady wiedzy okazały się niepotrzebne.
Ale kiedy trafiłem na ślad oświeconych samego oświecenia doznałem w czasie około 15 minut do 1 godziny.
(dziś nie jestem sobie w stanie tego uświadomić). Ascendencja zajęła mi 1 dzień. Po prostu miałem absolutnie wszystkie elementy układanki już w mózgu i z części nawet korzystałem. Wystarczył tylko impuls, pdf, iskra w beczkę prochu itp. by je połączyć w całość.

I dochodzimy do pierwszego i największego paradoksu. Wielu z czytelników, którzy są już sporo na forex , nawet regularnie zarabiają nie będzie wstanie przyjąć do wiadomości istnienia jedynej i jedynej ostatecznej prawdy pomimo, że ją już znają. Ich mózg i podświadomość odrzuci całą wiedzę oświeconych i nigdy nie przejdą oni nawet pierwszego etapu. Jeszcze kilkaset lat po tym jak Kopernik odkrył na nowo, że ziemia kręci się wokół słońca umierali ludzie wierząc, że jest odwrotnie a czasami nawet,że ziemia jest płaska.
Paradoks polega na tym, że jeśli weźmiemy kogoś, kto nigdy nie miał nic wspólnego z forex i przedstawimy mu wiedzę Oświeconych, a on po prostu <<<uwierzy>>>, że istnieje jedyna i ostateczna prawda może doznać Ascendencji w okresie 1-3 dni. Bo Ascendencja to tylko mechaniczna zdolność do wykorzystania wiary w praktyce. Oczywiście nie ma tu reguły, bo jak wszędzie będą osoby o bardziej i mniej elastycznych umysłach.

Napiszę w temacie jeszcze tylko dwa posty - w jednym opowiem Wam o Oświeconych by Was zachęcić do podążenia ścieżką wiary ku oświeceniu. Muszę jednak podać Wam tę wiedzę zbiorczo, bo fakty o oświeconych przedstawione pojedyńczo mogą być zbyt zaskakujące, by umysły szanownych czytelników dotrwały do końca tekstu.

W trzecim dopiszę coś od siebie i może to o czym zapomnę w poście dwa.
Na dziś tylko jedno pytanie i odpowiedź.
Ile właściwie zarabiają Oświeceni na Forex pracując manualnie ?

Cóż trudno powiedzieć - nie ma górnego limitu. Poprawna odpowiedź - Tyle ile sami chcą. Mimo, że oświeceni naginają przestrzeń, przemieszczają się z prędkością większą od światła, mogą generować anty-grawitację czy przemieszczać się w czasie nie mogą lekceważyć uniwersalnych praw otaczającego nas wszechświata jak Money Management. Tak więc oświeceni zarabiają zawsze tylko procent od kapitału jakim dysponują. Money Management Oświeconych jest trochę inny jak powszechnie stosowany jednak zasady MM obowiązują.

To może inaczej - jaki procent kapitału jest wstanie zarobić Oświecony - To zależy od levara i kapitału i tego jak ruszają się rynki danego dnia. 1 %dziennie - sam się śmieje jak czytam swoje posty sprzed roku kiedy próbowałem udowodnić, że to możliwe. 5% dziennie 10% średnio dziennie czy 20% jak jest lewar i jak rynki się ruszają to są standardowe liczby. Jedn zarobi 100$ drugi 500$ a trzeci oświecony 20 000 USD w ciągu dnia i nie będzie w tym nic dziwnego, bo zawsze są oświeceni na dorobku. Kiedy zapoznacie się z drugim postem sporo stanie się jasne. I jeszcze jedno by nie było wątpliwości - Oświeceni używają SL jak wszyscy rozsądni Traderzy z tą jednak różnicą że bycie Oświeconym oznacza wszechwiedzę gdzie ustawić poprawnie tego SL i dlaczego właśnie tam.
Tym czasem zapraszam do ankiety oraz do do pierwszej części z trzech części zagadki/kalambura, która umożliwi Wam odszukanie Oświeconych i wstąpienie na ścieżkę prowadzącą ku Ascendencji.

Co wspólnego z Oświeconymi może mieć dama z poniższego zdjęcia ?
Obrazek
Największe ograniczenie zysków Tradera tkwi w jego umyśle.

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Oświecenie i Asendencja na Forex - Ostateczna Granica.

czwartek 04 kwie 2013, 10:35

Tez jestem pasjonatem SF glownie Gwiezdnych Wrot
Podoba mi sie ta tematyka to kreuje pryszlosc, to co widzimy w tych serialach za kilkanascie kilkadziesiat lat bedzie rzeczywistoscia
jezeli ktos nie wierzy to polecam obejrzenie naprawde starych kawalkow tego gatunku

w gestii tematu
do takich traderow ktorzy przeszli ascendencje mozna zaliczyc Kreslika i Dragona z Niemiec
Ten drugi swojego czasu pokazywal zarobki rzedu kilku/kilkunastu/kilkudziesieciu EU dziennie
Innych nie znam

Jezeli chodzi o zdjecie to nie mam pewnosci bo photoshop robi cuda ale typuje ze jest to Keira Knightley
Nie wiem czy ma wogole znaczenie kim ona jest czy sedem jest samo zdjecie
Na chwile obecna nic nie kieruje mnie w strone rozwiazania

pozdrawiam
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Oświecenie i Asendencja na Forex - Ostateczna Granica.

czwartek 04 kwie 2013, 11:13

Przecież Dragon to Belg a Kreslik jest Czechem.
A Keira tak, piękna kobieta i świetna aktorka, choćby to:
http://www.filmweb.pl/person/Keira.Knightley

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Oświecenie i Asendencja na Forex - Ostateczna Granica.

czwartek 04 kwie 2013, 11:19

Witam

Tak - to jest oczywiście Keira Knightley !Dobrze!

Pozdrawiam
Wojtek
Największe ograniczenie zysków Tradera tkwi w jego umyśle.

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Oświecenie i Asendencja na Forex - Ostateczna Granica.

czwartek 04 kwie 2013, 11:38

Chodzilo mi o TRO, blednie napisalem Kreslik
Oprocz Dragona i TRO jest jeszcze MightyOne
Dragon nie przeprowadzil sie do niemiec ?
Kreslik nie wiem skad pochodzi ale czy czasem nie przeniosl sie do Monako ?

Wojtek
Czy mozesz dac jakas wskazowke wzgledem rozwiazania zagadki numer 1 ?
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Oświecenie i Asendencja na Forex - Ostateczna Granica.

czwartek 04 kwie 2013, 11:43

Chyba dostał jakąś propozycję nie do odrzucenia a Kreslik, z tego co widnieje na profil to Monako.

Też się zastanawiam dlaczego akurat Keira.

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Oświecenie i Asendencja na Forex - Ostateczna Granica.

czwartek 04 kwie 2013, 12:10

Terminator pisze:Też się zastanawiam dlaczego akurat Keira.
!Dobrze!
Największe ograniczenie zysków Tradera tkwi w jego umyśle.

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Oświecenie i Asendencja na Forex - Ostateczna Granica.

czwartek 04 kwie 2013, 12:25

Chyba już wiem co zaznacze :mrgreen:

no avatar
slimakterium
Gaduła
Posty: 307
Rejestracja: niedziela 22 lip 2012, 08:08

Re: Oświecenie i Asendencja na Forex - Ostateczna Granica.

czwartek 04 kwie 2013, 12:29

Terminator pisze:Też się zastanawiam dlaczego akurat Keira.
w kontekście zamiłowania Wojtka do SF - zagrała w Star Wars : )

edit: a w kontekście pytania ankietowego zagrała w Niebezpiecznej Metodzie : )

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Oświecenie i Asendencja na Forex - Ostateczna Granica.

czwartek 04 kwie 2013, 12:38

Za całokształt, Niebezpieczna metoda fajny film.

?

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Oświecenie i Asendencja na Forex - Ostateczna Granica.

czwartek 04 kwie 2013, 15:02

OK jedyne co mi przychodzi do glowy wzgledem Keiry

W wieku 16 lat rzucila szkole i zajela aktorstwem

ale czuje ze to nie to
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Oświecenie i Asendencja na Forex - Ostateczna Granica.

czwartek 04 kwie 2013, 15:34

Dagu pisze:i zajęła aktorstwem
!Dobrze!
Największe ograniczenie zysków Tradera tkwi w jego umyśle.

Awatar użytkownika
michosz
Pasjonat Forex
Posty: 582
Rejestracja: piątek 19 paź 2012, 18:10
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Oświecenie i Asendencja na Forex - Ostateczna Granica.

czwartek 04 kwie 2013, 19:10

czyli my rzucamy wszystko i zajmujemy się tylko forexem ??
hehe

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Oświecenie i Asendencja na Forex - Ostateczna Granica.

czwartek 04 kwie 2013, 19:58

michosz pisze:czyli my rzucamy wszystko i zajmujemy się tylko forexem ?? hehe
Będąc Oświeconym, który przeszedł Ascendencję uzyskujesz wolność, a jako człowiek wolny możesz się zajmować czym tylko chcesz w tym nie musisz niczego rzucać. Kiedy przejdziesz Asendencję, zorientujesz się, że Forex stanie się jednym z Twoich najmniej absorbujący zajęć, zwłaszcza po początkowym okresie kiedy już zbudujesz depo.

Nie gniewaj się za to co napisze teraz. Odpisuje jednak nie dlatego by napisać to co powyżej.

Odpisuję by powiedzieć Tobie, że prawdopodobnie nie przejdziesz Ascendencji. Twoja świadomość i podświadomość już się zablokowała i nie jest otwarta na nowe nieznane Tobie fakty lub idee.
Jednak nie jesteś bez szans, a ja nie tracę nadziei, że Twój post miał tylko pobudzić dyskusję,

Pozdrawiam
Wojtek
Największe ograniczenie zysków Tradera tkwi w jego umyśle.

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Oświecenie i Asendencja na Forex - Ostateczna Granica.

czwartek 04 kwie 2013, 21:48

Jest jeszcze takie coś jak syndrom boga. Kończy się dość boleśnie. Prawdopodobnie też nie przejdę Ascendencji :mrgreen:

Pierwszy obrazek jest niezły. Kiedyś doświadczyłem czegoś podobnego (szał programistyczny)przez kilka ładnych tygodni siedziałem po 16/18 godzin na dobę produkując kod oraz szukając błędów których nie było. A potem widziałem właśnie w taki sposób. Oświecenie? Takie wtedy miałem wrażenie. Jednak rubikon nie został przekroczony, to przepracowanie pracoholizm dały o sobie znać.
Istota ludzka jest cząstką całości nazywanej przez nas wszechświatem, cząstką ograniczoną w czasie i przestrzeni. Doświadczającą siebie, swych myśli i uczuć jako czegoś odrębnego od reszty, która jest rodzajem złudzenia optycznego ludzkiej świadomości. To złudzenie jest dla nas czymś na kształt więzienia, ograniczającego nas do naszych osobistych pragnień i afektacji kilkoma najbliższymi nam osobami. Naszym zadaniem musi być wyzwolenie się z tego więzienia poprzez poszerzenie naszego kręgu współczucia tak dalece, by objąć nim wszystkie żyjące stworzenia i całość natury w jej pięknie.
ALBERT EINSTEIN
The Winner Takes It All

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Oświecenie i Asendencja na Forex - Ostateczna Granica.

piątek 05 kwie 2013, 00:54

Ok napisze cos za co Wojtek najprawdopodobniej mnie zje***e i stwierdzi ze nigdy nie przejde ascendencji :) Ale coz, sam siebie nie oszukam wiec bede szczery
Dla mnie forex to nie jest cel sam w sobie, nie jest to najwazniejsza rzecz w moim zyciu za ktora oddal bym zycie sorry
Dla mnie owe oswiecenie i to co sie z nim wiaze to tak naprawde NARZEDZIA do realizacji dalszych wspanialzych celow/pasji ktore chcialbym rozwijac/poszerzac
Kasa nigdy nie powinna byc piorytetem, kasa powinna byc narzedziem do rozwijania samego siebie, swoich zainteresowan, pasji itp.


Wojtku pytanie ktore nasuwa mi sie po pewnej logicznej analizie, przewiduje ze swoista ascedencje osiagnales niedawno ?


Ciezko mi powiazac Keira Knightley i jej aktorstwo z ludzmi ktorzy poznali prawdziwe dzialanie rynku
Byc moze takie cos ze wszyscy wielcy (grube ryby) to aktorzy ktorzy specjalnie graja w teatrze forex tak aby tlum podazyl za nimi
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
szulczas
Gaduła
Posty: 258
Rejestracja: piątek 23 mar 2012, 19:00

Re: Oświecenie i Asendencja na Forex - Ostateczna Granica.

piątek 05 kwie 2013, 11:04

ciekawie sie zapowiada... narazie same ogolniki ale poczekajmy na rozwoj sytuacji ;)

Co do tej Pani to kojarze ją z TV ale nie znam historii... trzeba by poszukac w biografii co takiego ciekawego wydarzylo sie w je zyciu.. ;)

a moze nic... miala chec i pasje zostac kims slawnym i zostala... dlatego Wojtek ja pokazal ?? !dziwne!

Awatar użytkownika
michosz
Pasjonat Forex
Posty: 582
Rejestracja: piątek 19 paź 2012, 18:10
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Oświecenie i Asendencja na Forex - Ostateczna Granica.

piątek 05 kwie 2013, 15:02

wojtek_ea pisze:
michosz pisze:czyli my rzucamy wszystko i zajmujemy się tylko forexem ?? hehe
Będąc Oświeconym, który przeszedł Ascendencję uzyskujesz wolność, a jako człowiek wolny możesz się zajmować czym tylko chcesz w tym nie musisz niczego rzucać. Kiedy przejdziesz Asendencję, zorientujesz się, że Forex stanie się jednym z Twoich najmniej absorbujący zajęć, zwłaszcza po początkowym okresie kiedy już zbudujesz depo.

Nie gniewaj się za to co napisze teraz. Odpisuje jednak nie dlatego by napisać to co powyżej.

Odpisuję by powiedzieć Tobie, że prawdopodobnie nie przejdziesz Ascendencji. Twoja świadomość i podświadomość już się zablokowała i nie jest otwarta na nowe nieznane Tobie fakty lub idee.
Jednak nie jesteś bez szans, a ja nie tracę nadziei, że Twój post miał tylko pobudzić dyskusję,

Pozdrawiam
Wojtek
Wojtek , to był tylko taki żart :) hehe
Oczywiście się nie obraziłem. Doskonale rozumiem to co napisałeś.
Pewnie słyszeliście o NLP, zajmuję się podświadomością. Także nie wszystko stracone.
pozdro
Michał
Ostatnio zmieniony piątek 05 kwie 2013, 15:07 przez michosz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Oświecenie i Asendencja na Forex - Ostateczna Granica.

piątek 05 kwie 2013, 15:04

Witam
Dagu pisze:Wojtku pytanie które nasuwa mi sie po pewnej logicznej analizie, przewiduje ze swoista ascendencje osiagnales niedawno ?
TAK - w grudniu 2012 i od razu stałem się Oświeconym po Ascendencji "drugiego stopnia mocy"

Jak wiecie z filmu Oświeceni po przejściu Ascendencji znikają z rzeczywistości nieoświeconych,więc może się zdarzyć, że jakiś Trader całe życie przeżyje zamknięty w którejś z klasycznych i zarabiających technik i nigdy nie dowie się o Istnieniu Oświeconych, a jak usłyszy jakieś legendy to zakwalifikuje to do kategorii bajek i nigdy nie wyruszy na poszukiwania.
Jeśli będziesz już po Acendencji zorientujesz się że Oświeconych po ascendencji można podzielić na dwa podstawowe stopnie wtajemniczenia. Obie grupy żyją w wspólnej czasoprzestrzeni przenikając się wzajemnie. Korzystają z tej samej wszechwiedzy, a różni ich zasadniczo tylko styl pracy na forex, który w sposób naturalny ewoluuje wraz w wzrostem depo. Jednak nie licz na życie towarzyskie - pamiętasz jak wyglądała kawiarnia Oświeconych do której trafiał Daniel Jackson ?
Jednak może nie od razu, a może po jakimś czasie zorientujesz się, że istnieje grupa Oświeconych "trzeciego stopnia wtajemniczenia" która wyemigrowała do innej części wszechświata nie pozostawiając po sobie praktycznie żadnych śladów i która nie utrzymuje kontaktu z innymi oświeconymi. Domniemam, że wstęp tylko z zaproszeniem, a depo musi mięć chyba co najmniej tyle zer ile trzeba mieć nóg by wypleść pajęczynę.

Ten temat by nigdy nie powstał gdyby jakiś czas temu jeden z Oświeconych pierwszego i drugiego stopnia nie poczuł powołania by spisać wszechwiedzę pierwszego stopnia i zrzucić ja do przestrzeni nieoświeconych i właśnie Tam Was kieruję.
Tam gdzie ja trafiłem w grudniu 2012 nie ma całości wszechwiedzy. Miałem sporo szczęścia, że znałem już brakujące elementy i zorientowałem się że jestem wśród Oświeconych drugiego stopnia. Trzecia część mojej zagadki będzie kierować tych którzy rozwiążą drugą właśnie tam na drugi stopień Ascendencji.
Nie zamierzam nikogo niczego nauczać
- celem tego tematu jest tylko uświadomienie Czytelnikom, że istnieją inne wymiary czasoprzestrzeni, oraz wskazanie drogi do tych innych wymiarów. Chce moimi tekstami przygotować tylko Waszą świadomość i podświadomość na to co Was czeka - może w ten sposób ułatwić przejście pierwszego etapu. Czy ktoś skorzystam będzie naprawdę zależeć od elastyczności jego umysłu, a raczej od zdolności adaptacyjnych.
Dagu
- w związku z pewnym faktem, którego jeszcze sobie nie uświadamiasz jestem pewny, że jako pierwszy rozwiążesz moją zagadkę/kalambur i myślę/mam nadzieję, że przejdziesz Ascendencję. Mam prośbę - nie pisz od razu na forum jakie jest rozwiązanie (daj tylko sygnał przez jakąś słowną grę, że już wiesz) - niech Koledzy też trochę rozruszają neurony.

Na razie tyle - nie będę dalej komentował do momentu publikacji drugiej części, czyli: Kilka legend i mitów o życia i pracy Oświeconych po Ascendencji"
szulczas pisze:ciekawie sie zapowiada... na razie same ogolniki ale poczekajmy na rozwoj sytuacji ;)
Nic więcej wprost nie będzie - tylko wskazówki gdzie znaleźć wszechwiedzę i trochę faktów by przygotować Was na to co tam znajdziecie.

Keira Knightley jest aktorką i tylko dlatego jest mi znana, a więc musi chodzić o któryś z filmów w którym brała udział - to właściwa i chyba oczywista droga.

Pozdrawiam
Wojtek
Największe ograniczenie zysków Tradera tkwi w jego umyśle.

Awatar użytkownika
szulczas
Gaduła
Posty: 258
Rejestracja: piątek 23 mar 2012, 19:00

Re: Oświecenie i Asendencja na Forex - Ostateczna Granica.

piątek 05 kwie 2013, 15:55

skoro wrzuciłes fotke Pani aktorki sugerujesz nam ze fx to jest jeden pieprzony film a my jestesmy aktorami??

Fajnie... takie hasla sa do poczytania dosc czesto tylko co z tego... mamy sie zachowywac jak aktorzy w filmie i odegrac scenki jakie narzuca nam rezyser... fajnie ale to dalej jest jeden wielki ogolnik i gra slowek ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości