Propozycje Szwajcarowych drabinek

ODPOWIEDZ
no avatar
telegrafista
Posty: 48
Rejestracja: środa 18 lis 2015, 18:20

Re: Propozycje Szwajcarowych drabinek

piątek 20 lis 2015, 11:07

-ja mam ochotę.
Puki co trzeba jednak tak grać by każdy kierunek przynosił zysk...
-czy to jest możliwe ?
fx jak winda, góra lub dół. w bok nie pojedzie.
-więc są jakieś szanse a właściwie 50/50
możliwości można zmierzyć w taki sposób 50/50 natomiast same już szanse zależą tylko od nas, by jednak zrobić 51/49 nie potrzeba aż tak wiele. a to już zysk.
-no niby tak ale doświadczenie uczy że częściej jest 49/51 a to już strata.
rozumiem, zwróć jednak uwagę na to co już wiesz..."doświadczenie uczy". Po nad to, jeśli Twoje decyzje częściej sa nie trafne i w dodatku korzystasz z SL, to matematyka uczy ze z kapitału zostaje kapitalik ...
-no niby tak ale przecież czasem uda się też cos zarobić a właściwą technikę można w końcu wypracować
garba też można wypracować ( taki żarcik) jeśli uda się wypracować zysk to super. sztuka w tym by go potem skonsumować nim zrobi to SL lub inna franca.
więc pytanie brzmi nie jak zarobić tylko jak bronić pozycje które już są zajęte a użycie SL gwałci nam poczucie godności i pożera kapitał.

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: Propozycje Szwajcarowych drabinek

piątek 20 lis 2015, 11:07

dla mnie najwazniejsze jest wyjscie. Czy to ucieczka kiedy idzie nie po naszemu czy realizacja tp. Kierunek i czas wejscia jest najmniej wazny w tej calej zabawie. A pomyslec, ze jeszcze dwa lata temu wydrapalbym oczy kazdemu kto wchodzi "pod prad" bo przeciez powszechnie wiadomo - trend is your friend:)
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

no avatar
telegrafista
Posty: 48
Rejestracja: środa 18 lis 2015, 18:20

Re: Propozycje Szwajcarowych drabinek

piątek 20 lis 2015, 11:19

Tomasz-20021 pisze:dla mnie najwazniejsze jest wyjscie. Czy to ucieczka kiedy idzie nie po naszemu czy realizacja tp. Kierunek i czas wejscia jest najmniej wazny w tej calej zabawie. A pomyslec, ze jeszcze dwa lata temu wydrapalbym oczy kazdemu kto wchodzi "pod prad" bo przeciez powszechnie wiadomo - trend is your friend:)
ooo tak tak. doświadczenie uczy. oczywiście i kosztuje ;-) to bardzo dobra i bardzo droga uczelnia ale opłaca się. czas rekompensuje straty.
warto też pamiętać ze i strata może być zyskiem. jakkolwiek to brzmi.

no avatar
telegrafista
Posty: 48
Rejestracja: środa 18 lis 2015, 18:20

Re: Propozycje Szwajcarowych drabinek

piątek 20 lis 2015, 11:20

Trzeba wiedzieć kiedy wyjść żeby później nie trzeba było się dzielić. Samo życie.

no avatar
xxx
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 09 mar 2017, 02:00

Re: Propozycje Szwajcarowych drabinek

czwartek 09 mar 2017, 02:04

Tomasz-20021 , jak idzie piramidowanie, nadal grasz tą metodą?

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: Propozycje Szwajcarowych drabinek

czwartek 09 mar 2017, 14:10

tak - poki nie przestanie "dzialac" :)))
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: Propozycje Szwajcarowych drabinek

piątek 10 mar 2017, 09:17

tu masz dwie piramidki, stratną i zyskowną.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości