Temat rzeka

ODPOWIEDZ
no avatar
dokke
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 16:28

Temat rzeka

czwartek 15 maja 2014, 21:01

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Rynkowi forex przyglądam się od bardzo długiego czasu, stosowałem różne strategie, jeden z większym powodzeniem inne z mniejszym. Mniej więcej wyzerowałem już pięć kont demo zanim zorientowałem sie o co chodzi. Chciałbym zaznaczyć że moje wykształcenie nijak się ma do bankowości - po prostu traktuje to jako niechlubne hobby(może kiedyś zacznę w ten spodób zarabiać, być może nie)

Po przeczytaniu troszkę literatury i zagranicznych for, doszedłem do własnych wniosków. Wszystko co tu przeczytacie nie traktujcie jak wypowiedź starego wyjadacza, lecz kompletnego żółtodzioba.
Na forum fabrykaforex.com najbardziej zainspirował mnie użytkownik euruusd. Nie ukrywam że to właśnie na jego teorii opieram swoje wskaźniki.

W dużym skrócie. Cena meandruje jak rzeka i można przewidzieć że wróci do pewnego poziomu.

Niech resztę powiedzą screeny. :) Ale zaznaczam, to sa tylko obserwacje nie system, po prostu chciałbym sie nimi z wami podzielić; gram tylko na 15m
Pozdrawiam

no avatar
dokke
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 16:28

Re: Temat rzeka

czwartek 15 maja 2014, 21:15

Ponizej screeny
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
JAREK67
Pasjonat Forex
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 21:25
skype: jarekpa67
Lat na Forex: 11

Re: Temat rzeka

piątek 16 maja 2014, 06:57

dokke pisze: Cena meandruje jak rzeka i można przewidzieć że wróci do pewnego poziomu.
Krótko w tym temacie.
Cena meandruje jak rzeka i nie można niczego przewidzieć. Któregoś dnia cena odleci w kosmos lub spadnie w przepaść a twoje wskaźniki nadal będą w swoich obszarach wykupienia i wyprzedania. Bądź pewny, że to się stanie prędzej niż później. Możesz tak skalpować, ale SL będzie równie często grany !Tak!
Obrazek

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Temat rzeka

niedziela 08 cze 2014, 04:51

Wyrzuć to na czym tam kreślisz. Skoro przeglądasz już zagranicę to dam ci link do dobrego wątku: http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=80290 Feb wie. System I,II i III. Na spokojnie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości