MetaTrader 5 zintegrowany z Integral FX Grid jest to ECN

ODPOWIEDZ
no avatar
zzz

MetaTrader 5 zintegrowany z Integral FX Grid jest to ECN

czwartek 14 cze 2012, 15:12

Jest to z blogu Karola.
http://blog.algotrader.pl/
MetaTrader 5 zintegrowany z Integral FX Grid.

MetaQuotes dokonał integracji swojej najnowszej platformy MetaTrader 5 z Integral FX Grid.
Jest to już kolejna integracja platformy z największymi dostawcami usług i technologii do handlu na rynku Forex. Integracja dokonana została przez ten sam mostek jak w przypadku Currenex'u i Hotspot FXi.
Trudno jednak cokolwiek powiedzieć więcej w temacie tych integracji, ponieważ jak na razie brokerzy nie kwapią się specjalnie z wprowadzaniem platformy MetaTrader 5 do swoich ofert.

Źródło: http://www.integral.com/about_integral/ ... may_14.htm


Mam pytanie,czy to oznacza że wreszcie MT-5 uporało się z ECN?,czy jest to zwykły mostek przez którego mogą nas opóżniać i rolować?.

Pozdrawiam.

no avatar
zzz

Re: MetaTrader 5 zintegrowany z Integral FX Grid jest to ECN

czwartek 14 cze 2012, 18:51

PS. SZCZEGÓLNIE chodzi mi w tym wątku o to czy jeżeli brokerowi się uwidzi.... to może nasze zlecenie na MOSTKU może przyblokować...?

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: MetaTrader 5 zintegrowany z Integral FX Grid jest to ECN

piątek 15 cze 2012, 12:36

Witam.
zzz pisze:PS. SZCZEGÓLNIE chodzi mi w tym wątku o to czy jeżeli brokerowi się uwidzi.... to może nasze zlecenie na MOSTKU może przyblokować...?
Narazie nic nie wiemy specjalnie o tym mostku, także nie ma co spekulować. Jak pojawią się brokerzy używający tego rozwiązania to będzie można coś więcej powiedzieć.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

no avatar
zzz

Re: MetaTrader 5 zintegrowany z Integral FX Grid jest to ECN

środa 04 lip 2012, 16:22

MaRCHeW pisze:Witam.
zzz pisze:PS. SZCZEGÓLNIE chodzi mi w tym wątku o to czy jeżeli brokerowi się uwidzi.... to może nasze zlecenie na MOSTKU może przyblokować...?
Narazie nic nie wiemy specjalnie o tym mostku, także nie ma co spekulować. Jak pojawią się brokerzy używający tego rozwiązania to będzie można coś więcej powiedzieć.

Pozdrawiam
Karol Marchewka
Karol mam prośbę.
Jak się coś dowiesz o tym czy mogą numery na mostku robić,lub coś więcej z połączenia MT-4 z Integralem,lub w jaki sposób bronić się przed potencjalnymi pluginami brokera to wrzuć na forum.
Obawiam się że inwestorzy nie będą się mogli przed tym bronić.// jeżeli się mylę to bardzo dobrze...///

Pozdrawiam.

no avatar
zzz

Re: MetaTrader 5 zintegrowany z Integral FX Grid jest to ECN

środa 01 sie 2012, 13:14

Wiadomo że Metatrader 4 i 5 podłączone pod ECN przez mostek uniemożliwia nam ustawienie jednocześnie TP.SL czy dopuszczalnego poślizgu cenowego.
Wiem że są nakładki na Met atrader 4 i 5 które tą uciążliwość niwelują.
Proszę kogoś zorientowanego aby nam dokładnie opisał jak to działa,gdzie można zakupić?,czy to się sprawdza ,nie stwarza problemów ?, itp.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: MetaTrader 5 zintegrowany z Integral FX Grid jest to ECN

środa 01 sie 2012, 13:24

Poślizgu nie skontrolujesz choćbyś nie wiadomo jaką nakładkę sobie wymyślił.
SL i TP mogą być automatycznie ustawiane po otwarciu pozycji przez EA np. LVOE ale nie razem z otwarciem. Dlaczego? Ponieważ skoro nie możemy kontrolować poślizgu to parametry SL/TP mogą być błędne jeśli ich wartość początkowo ustawiona jest na niewielkim poziomie.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
zzz

Re: MetaTrader 5 zintegrowany z Integral FX Grid jest to ECN

środa 01 sie 2012, 13:32

Dzięki.
Mnie chodziło raczej do używania tego do day traidingu, raczej dalsze ustawianie TP i SL.Nie do automatycznego traidingu tylko z palucha...,znacznie by mi ułatwiło gdybym mógł prawie jednocześnie ustawić TP i SL
Jeżeli ktoś jeszcze może do tematu coś dodać to zapraszamy.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: MetaTrader 5 zintegrowany z Integral FX Grid jest to ECN

środa 01 sie 2012, 13:45

Nie ma co dodawać. Poślizgu w modelu STP/ECN na MT4 nie możesz kontrolować, a automatyczne dodawanie SL/TP po otwarciu transakcji z palca daje wiele EA, jak np. wcześniej wspomniane.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
zzz

Re: MetaTrader 5 zintegrowany z Integral FX Grid jest to ECN

środa 01 sie 2012, 18:46

Ps. aby była jasność....
Ten temat ruszyłem ze względu na WBK,uważam że jeżeli chłopaki to dopracują // Andrzej Pierz,Lutkom/// to może też być ciekawie....
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości