GROWTHBOT - robot Forex

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

GROWTHBOT - robot Forex

czwartek 27 wrz 2012, 07:06

http://www.forexgrowthbot.com/ - kolejny robot jaki dość często znajduje się w profolio osób pracujących komercyjnymi EA.

Podstawa pracy każdego EA to jak najlepszy Broker bez poślizgów i z jak najszybszą egzekucją zleceń oraz bez Bad Tick rozszerzania spread, jeśli przekazujemy zlecenia TP i SL do brokera.

Ktoś może używa tego na realnym rachunku ? z jakim powodzeniem ?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: GROWTHBOT - robot Forex

czwartek 27 wrz 2012, 08:30

wojtek_ea pisze:http://www.forexgrowthbot.com/ - kolejny robot jaki dość często znajduje się w profolio osób pracujących komercyjnymi EA.

Podstawa pracy każdego EA to jak najlepszy Broker bez poślizgów i z jak najszybszą egzekucją zleceń oraz bez Bad Tick rozszerzania spread, jeśli przekazujemy zlecenia TP i SL do brokera.

Ktoś może używa tego na realnym rachunku ? z jakim powodzeniem ?

Znowu się wypowiem. Używałem tego i działało całkiem przyzwoicie - pod warunkiem, że manualnie tego pilnowałem. To piramiduje pozycje i potrafi oddać cały zysk przez to. Jeśli widziałem, że cena dochodzi do bardzo ważnego punktu, gdzie może zawrócić, a robot otwiera tam kolejne pozycje wtedy zamykałem. Szło lepiej niż obserwowane konto bez ingerencji.

Z portfelem EA jest jeden problem. Nie można grać wtedy manualnie ;) Ciężka sprawa widzieć otwarte pozycje przez roboty na L, kiedy my otwieramy S-ki.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
eco
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 16:19

Re: GROWTHBOT - robot Forex

wtorek 03 wrz 2013, 21:11

Kilka razy widzialem opisy o tym ea, ogolnie jednak opisy te byly negatywne.

no avatar
Hwfa
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 17 lut 2015, 11:17

Re: GROWTHBOT - robot Forex

wtorek 17 lut 2015, 11:18

Podstawa pracy każdego EA to jak najlepszy Broker bez poślizgów i z jak najszybszą egzekucją zleceń oraz bez Bad Tick rozszerzania spread, jeśli przekazujemy zlecenia TP i SL do brokera.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości