Solidny system do przełożenia na EA

ODPOWIEDZ
no avatar
krotox
Posty: 1
Rejestracja: piątek 31 maja 2013, 14:46

Solidny system do przełożenia na EA

piątek 31 maja 2013, 14:56

Poszukuję informatyka do współpracy, który zrobi EA. Mam gotowy system, sprawdzone wskaźniki ( nie przekłamują), dobrane parametry i dużą wiedzę w kwestii renko. System sprawdziłem podczas gry bieżącej (wyniki w załączniku), zachowuje się identycznie jak na danych historycznych. Nie jest to żaden „genialny pomysł” ale solidnie przemyślany projekt, nad którego opracowaniem spędziłem wiele czasu.
Proszę kontaktować się ze mną przez Skype ( jacekbuf ) , będzie szybciej.

Opis rysunku:
1. Linie czerwone - otwarcia sell
2. Linie niebieskie – otwarcia buy
3. Dwa pierwsze wskaźniki na dole odpowiadają osobno za filtrowanie poszczególnych otwarć. Za to samo odpowiada kanał na głównym wykresie.
4. Wskaźnik na samym końcu (kółka) odpowiada za zamykanie transakcji
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Solidny system do przełożenia na EA

piątek 31 maja 2013, 15:43

Nie wolałbyś tak jak Andrzej napisał dać jednak tego do napisania komuś - np właśnie Andrzejowi?

Chyba, że chciałbyś z tego zrobić szerszą sprawę tak jak na Forex Factory choćby z burzą mózgów i ludźmi angażującymi się w projekt. Graala nie ma, natomiast takie projekty są ciekawe i jak najbardziej mogą być zyskowne.

Jeśli tak to opisz system może i po prostu się temu przyjrzyjmy.

Temat Renko był wałkowany na tym forum wiele razy, kilka osób z większym doświadczeniem testowało systemy oparte na renko w realu przez kilka miesięcy. Może masz jakieś ciekawe ogniowo i temat jest do rozwinięcia.

Pozdrowienia
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości