Przetestujemy za Ciebie komercyjnego robota!

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
1do1
Redaktor Comparic
Posty: 15
Rejestracja: środa 15 maja 2013, 10:27

Przetestujemy za Ciebie komercyjnego robota!

piątek 07 cze 2013, 20:39

[align=justify]Witajcie,
jako comparic.pl wychodzimy do Was z wyjątkową propozycją. W związku z wielkim zainteresowaniem wokół komercyjnych robotów, pojawia się na rynku wielu oszustów proponujących rozwiązania które wyglądają dobrze tylko na obrazku. Zdajemy sobie sprawę, iż wielu z Was chcąc zainwestować własne pieniądze w takie oprogramowanie, obawia się iż straci swoje środki a robot okaże się kompletnie nieprzydatny.

W tym momencie przychodzimy do Was z pomocą :)

A o to co mamy Wam do zaproponowania:

zgłaszajcie przez ten wątek, roboty oraz narzędzia jakimi jesteście zainteresowani a my w miarę możliwości skontaktujemy się z jego twórcami, poprosimy o wersję dla nas, przetestujemy ją w backtestach aby sprawdzić czy wyniki pokrywają się z tymi przedstawianymi przez twórców, a następnie jeżeli backtesty pójdą pomyślnie, uruchomimy danego robota na naszym VPS i będziemy co tydzień informować Was o jego wynikach.

To jest jedna z dobrych wiadomości a druga jest taka, iż w każdym z przypadków postaramy się również wynegocjować dla osób zainteresowanych kupnem zniżkę gdyż dzięki Wam, czyli coraz liczniejszej grupie naszych czytelników, posiadamy coraz to lepszą pozycję do ów negocjacji.


W ten właśnie sposób proponujemy Wam jedyną tego rodzaju usługę - bez żadnego ryzyka i kompletnie za darmo przetestujecie robota, a jeśli okażę się dobry to będziecie mieli okazję kupić go po niżej cenie! :)

Zapraszamy zainteresowane osoby do dyskusji w tym temacie o robotach wartych przetestowania.


PS. mamy już pierwsze roboty w testach z wynegocjowanymi zniżkami więc od przyszłego tygodnia możecie się spodziewać cyklicznie dodawanych ciekawych komercyjnych EA i narzędzi do mt4 :)[/align]

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Przetestujemy za Ciebie komercyjnego robota!

sobota 08 cze 2013, 09:06

Proponuję na początek:

Forex Growth Bot

oraz

Wall Street Forex Robot
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Przetestujemy za Ciebie komercyjnego robota!

piątek 14 cze 2013, 12:28

Ciężki temat, już jest taka koncepcja na forum zagranicznym i te EA testują itd i mimo tego nie jest to żadnym miernikiem działania EA, poza tym musielibyście testować u kilku broków, konta live itd. Dwa że potem ktoś kupi EA, nagle przestanie działać, i zaczną się zarzuty że Comparic promuje broka bo u niego działało i ma prowizję ze sprzedaży. Idea ciekawa, ale dla mnie pozbawiona sensu. Wkład nie adekwatny do korzyści.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
1do1
Redaktor Comparic
Posty: 15
Rejestracja: środa 15 maja 2013, 10:27

Re: Przetestujemy za Ciebie komercyjnego robota!

piątek 14 cze 2013, 23:17

Akhh pisze:Proponuję na początek:

Forex Growth Bot

oraz

Wall Street Forex Robot
Dodane do listy.
Microbi pisze:Ciężki temat, już jest taka koncepcja na forum zagranicznym i te EA testują itd i mimo tego nie jest to żadnym miernikiem działania EA, poza tym musielibyście testować u kilku broków, konta live itd. Dwa że potem ktoś kupi EA, nagle przestanie działać, i zaczną się zarzuty że Comparic promuje broka bo u niego działało i ma prowizję ze sprzedaży. Idea ciekawa, ale dla mnie pozbawiona sensu. Wkład nie adekwatny do korzyści.
Po części się zgadzam, że to ciężki temat. Jeśli kupujesz komercyjne EA musisz się jednak liczyć z ryzykiem i z tym, że one zawsze pozostaje na Tobie. To, że my przetestujemy coś, to jest dodatkowym potwierdzeniem ale nie można tego traktować w ciemno jako gwarancję skuteczności. To tak jak w tradingu - dodatkowe potwierdzenie zawsze jest bardzo cenne ale nie oznacza, iż trade pójdzie po naszej myśli i koniec końców winę za to ponosi wyłącznie trader.

Zobaczymy co z tego wyjdzie, ja swoją pracą daje kredyt zaufania tej akcji. Jeżeli okaże się, że nie przynosi to nikomu korzyści to pewnie jej zaprzestaniemy ale być może się przyjmie i tym sposobem poznamy wiele ciekawych rozwiązań ;)

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Przetestujemy za Ciebie komercyjnego robota!

sobota 15 cze 2013, 09:03

nie zgadzam sie z uzytkownikiem Microbi

wg mnie bardzo dobra koncepcja, nie wiem jak mozna sie tutaj doszukac pola do tzw "wałków". Podajecie jaki broker, jakie ustawienia, ze u innych moze dzialac inaczej i... "po makale". Mam nadzieje, ze uda sie udowodnic, ze slowa wypowiedziane przez GLOWNGO MODERATORA - "zaden automat nie zarabia" - sa nieprawdziwe.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Przetestujemy za Ciebie komercyjnego robota!

sobota 15 cze 2013, 09:11

macierewicz pisze:nie zgadzam sie z uzytkownikiem Microbi

wg mnie bardzo dobra koncepcja, nie wiem jak mozna sie tutaj doszukac pola do tzw "wałków". Podajecie jaki broker, jakie ustawienia, ze u innych moze dzialac inaczej i... "po makale". Mam nadzieje, ze uda sie udowodnic, ze slowa wypowiedziane przez GLOWNGO MODERATORA - "zaden automat nie zarabia" - sa nieprawdziwe.

Macierewicz :-) Ja nie szukam wałków , chodziło mi że to delikatna sprawa, zrobiona dobrze będzie ok, a co do wałków chodziło mi że znajdą się jak zwykle szukający dziury w całym. Dlatego temat żeby był wg. zamysłów autora musi być poprowadzony merytorycznie. Czytamy ze zrozumieniem.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Przetestujemy za Ciebie komercyjnego robota!

poniedziałek 17 cze 2013, 13:46

Panowie bardzo proszę żeby nie rozmywać tematu.

Jeśli chodzi o EA to działać działają, nie wszystkie, niektóre tylko przez pewien czas, ale nawet z komercyjnych robotów można stworzyć dobry portfel.

Zajmowałem się tym przez pewien czas, rezygnując na rzecz tradingu manualnego, ale głównie z takiego powodu, że do dobrego portfela komercyjnych robotów potrzeba dużej kasy ponieważ roboty kosztują i to często po kilkaset USD.

Teraz dzięki temu, że można występować jako portal część zapewne do testów powinno być za darmo i stwarza to nowe możliwości.

Raczej mam nadzieję, że Szymon wystrzegać się będzie robotów skalpujacych ba rdzo agresywnie lub grających na dziwnych warunkach rynkowych, czyli niesamowicie zależnych od brokera.

Ideałem portfela opartego na robotach jest wybieranie kilku a nawet więcej robotów działających na różnych zasadach tak aby tworzyły razem portfel. Wybierając takie, które średnio przynoszą kilka procent miesięcznie z niewielkim ryzykiem powinniśmy osiągnąć portfel ze stabilną linią kapitału i kilkunastoma procentami zysku średnio miesięcznie.

Chodzi tutaj właśnie o różnego typu EA grające z trendem, przeciwnie do trendu, w konsolidacji, tylko na egzotykach, tylko na majorach, tylko na sesji azjatyckiej etc etc. Taki uzupełniający się portfel.

Już dawno miałem taką wizję i nawet przez pewien czas z bardzo dobrymi wynikami działała. Teraz dzięki Szymonowi i temu co daje portal jeśli chodzi o negocjacje mam nadzieje, że znowu uda się ruszyć z tym tematem.

Powinno być to korzystne dla wszystkich i mam nadzieję, że się zaangażujecie.

Macierewicz skoro się znasz napisz coś ciekawego ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
eco
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 16:19

Re: Przetestujemy za Ciebie komercyjnego robota!

wtorek 03 wrz 2013, 20:19

Jakie wyniki osiagnely te dwa: Forex Growth Bot i Street Forex Robot.
?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości