EA -1000 % na realnym koncie ,

ODPOWIEDZ
no avatar
futureforex111
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 09 mar 2014, 12:51

EA -1000 % na realnym koncie ,

niedziela 09 mar 2014, 12:57

Witam, chcialbym przedstawic wam ciekawe EA , http://fxt-traders.com/oferta/handel-automatyczny-ea
hf-scalping , prosze o opinie, i ew. wspolprace we wdrazaniu go na prawdziwe konta.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: EA -1000 % na realnym koncie ,

wtorek 11 mar 2014, 10:10

Witaj,

Skoro współpracujesz z LMAX-em, który cechuje się rewelacyjną realizacją zleceń to czemu automaty chodzą u brokerów o bardzo wątpliwej reputacji (Fx Open)? Czyżby miało to jakieś (zasadnicze) znaczenie?

Statystyki wyglądają ładnie i razem na rachunkach jest ok. 120 000 USD, a krzywa pnie się ostro w górę. Taki schemat widziałem już nie raz i zawsze zapala mi się przy nim lampka ostrzegawcza... Pytanie zatem brzmi - co tu jest nie tak lub gdzie jest haczyk? :)
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: EA -1000 % na realnym koncie ,

wtorek 11 mar 2014, 10:22

Wykres Equity jak zwykle jest kluczem.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
futureforex111
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 09 mar 2014, 12:51

Re: EA -1000 % na realnym koncie ,

środa 12 mar 2014, 01:22

raposo pisze:Witaj,

Skoro współpracujesz z LMAX-em, który cechuje się rewelacyjną realizacją zleceń to czemu automaty chodzą u brokerów o bardzo wątpliwej reputacji (Fx Open)? Czyżby miało to jakieś (zasadnicze) znaczenie?

Statystyki wyglądają ładnie i razem na rachunkach jest ok. 120 000 USD, a krzywa pnie się ostro w górę. Taki schemat widziałem już nie raz i zawsze zapala mi się przy nim lampka ostrzegawcza... Pytanie zatem brzmi - co tu jest nie tak lub gdzie jest haczyk? :)
Dzieki za odp.
Sam zajmuje sie manualnym handlem, do EA mam ..... mieszane podejscie, sam kilka lat temu zlecalem pisanie pod platforme DUKASCOPY , masa testow, nauka dobra, i tyle, konkurencja o lata swietlne przed nami -szaraczkami
http://www.tradecision.com/product/trading_software.htm
klucz w tym ,by EA wykozystac jako narzedzie wspomagajace handel, by wg. interesujacych nas poziomow cen,i sytuacji ,uruchamial poz.w okreslonym przez nas kierunku , i wg.statystycznego modelu prowadzil pozycje, oczywiscie zalezy to od stylu inwestycji, ktos zaraz dopisze tu ,ze to mozna z palca zrobic, tak ,ale jesli pojawia sie fajny sygnal na 3-4 int.nas instrumentach to juz naprawde ciezko poprowadzic max wydolnie, gdyz nie kazda para reaguje analogicznie do drugiej ,
Dlatego po poszukiwaniach wsrod tworcow ,chcacych sie dzielic wiedza, (o takich naprawde ciezko) wybor padl na ta firme. http://iticsoftware.com/index.php?route ... me&ref=316
i tutaj jest jest nawiazanie do mojego postu , o kalibracje ustawien EA, do odp.warunkow na rynku , i przetestowanie roznych opcji, sytuacji i wymiany doswiadczen,
Co do Brokera ,to masz racje, i to jest na plus,z tym sie zgadzam, dlatego widze duzy potencjal tego EA, bo faktycznie ciezko o lepszego od wspomnianego,
Bardzo pozytywnie wyglada tez podejscie firmy http://iticsoftware.com/index.php?route ... me&ref=316
iz pokazuje to na realu o dzwigni do 100 , nie ma tu lewarowania az do MC,
mam jeszcze cos lepszego ,z wyliczen tego EA ale to na pw, "cos mega" ,chyba ze sie ktos domyslil ?

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: EA -1000 % na realnym koncie ,

środa 12 mar 2014, 10:23

Witaj,

Osobiście przez kilka lat zajmowałem się tworzeniem (ale nie programowaniem) i handlem za pomocą automatów. Wymyślałem je sam, inspirowałem się różnymi koncepcjami, przerabiałem już gotowe... Stworzyłem nawet zamknięte forum, gdzie specjaliści w tej dziedzinie (doświadczeni traderzy, programiści, testerzy, kreatywne umysły) współpracowali ze sobą i przynosiło to niesamowite postępy. Pracowałem też w firmie, która zawodowo zajmowała się zarządzaniem DUŻYM kapitałem na FX z wykorzystaniem EA. Wykorzystywane były przeróżne technologie.

Te doświadczenia nauczyły mnie jednego - jak wykresy z wyników historycznych wyglądają tak jak prezentowane na Twojej stronie to znaczy, że w przyszłości będą całkowicie odwrócone.

Nie ma też znaczenia czy strategia jest automatyczna czy półautomatyczna. Jak jest półautomatyczna to nie jest powiedziane, że będziemy umieli się nią odpowiednio posługiwać (lub w końcu nam coś nie odwali), a jak jest w pełni automatyczna to nie jest powiedziane, że nagle coś nie zmieni się tak, że przestanie działać.

Wniosek jest jeden - jeśli chcemy używać automatu to musimy znać go od podszewki i móc modyfikować jego założenia, a nie tylko parametry. Budowa EA nigdy nie będzie dostatecznie elastyczna, aby wpasować się w każdą sytuację na rynku i uwzględnić wszelkie przyszłe zmiany jego charakterystyki. Dobór parametrów itd. to zazwyczaj wierzchołek góry lodowej, aczkolwiek równei niebezpieczny, bo łatwo parametry przeoptymalizować.

A takie wykresy Balance pnące się prosto do nieba? Cóż, wierzyłem w nie ostatnio jakieś 6 lat temu :).
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
m_c
Stały Bywalec
Posty: 186
Rejestracja: czwartek 17 paź 2013, 12:51
Lat na Forex: 14
Kontakt:

Re: EA -1000 % na realnym koncie ,

środa 12 mar 2014, 14:08

Witam,
zobacz co można wygrzebać w sieci:
http://forum.mql4.com/18274

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości