Strategia modyfikująca SL lub TP

ODPOWIEDZ
no avatar
Baton
Stały Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: poniedziałek 19 sie 2013, 11:38

Strategia modyfikująca SL lub TP

poniedziałek 10 mar 2014, 20:24

Szanowni Koledzy.

Napisano na moje zlecenie pewną strategię. Nie jest zbyt skomplikowana, w skrócie polega na tym iż: dla wszystkich pozycji dla których ustawiony jest stop loss (lub TP), podnosi (lub obniża) go o konkretną wartość (w pipsach) po określonej jednostce czasu (godzina, doba, etc.).

Moja prośba jest taka: Czy u Was to działa, bo u mnie nie i nie wiem dlaczego...

Poniżej opis zmiennych:

extern bool all_pair = false; // false EA komntroluje tylko pare na ktorej jest uruchomione EA , true kontoluje wszystkie pary walutowe
extern bool comment_filtr = false; // false EA kontroluje zlecenia niezaleznie od ich komentarza, true EA kontroluje zlecenia tylko z podanym komentarzem
extern string comment_string = "test";// komentarz kontrolowanych pozycji
extern bool magic_filtr = false;// false EA kontroluje zlecenia niezaleznie od ich magic number, true EA kontroluje zlecenia tylko z podanym magic number
extern string magic_string = "";// magic number kontrolowanych pozycji

extern int day_value = 0; //ilosc dni po jakim przestawia sl lub tp
extern int hour_value = 0; //ilosc godzin po jakim przestawia sl lub tp
extern int minute_value = 1; //ilosc minut po jakim przestawia sl lub tp
extern int seconds_value = 0; //ilosc sekund po jakim przestawia sl lub tp

extern double step_stop_loss = 100; // odleglosc o jaka przestawia sl, 0 nie przestawia
extern double step_take_profit = 0;// odleglosc o jaka przestawia tp , 0 nie przestawia
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości