Propozycja współpracy twórczej

ODPOWIEDZ
no avatar
iluke
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2017, 11:02

Propozycja współpracy twórczej

niedziela 02 kwie 2017, 11:03

Witaj,

jeśli jesteś biegły w Forex, Twoja strategia przynosi regularne zyski, rozumiesz Prawo Przyciągania lub słyszałeś o Hunie to chętnie Cię poznam w celu wymiany doświadczeń która zaowocuje stworzeniem aplikacji lub pluginu do gotowej platformy. Rozwiązanie ma ułatwiać podejmowanie decyzji, poprawne rozpoznawanie sygnałów, rozbudowę platformy itp... można zarabiać na tym samemu lub też stworzyć komercyjny produkt. 
Mam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu systemów informatycznych, programowaniu oraz prowadzeniu firmy IT. Z Forex dopiero się zapoznaje a najlepiej przez praktykę w ramach dziedziny w której jestem biegły.

Wiem, że istnieją gotowe rozwiązania na rynku ale też wiem, że własne pomysły często potrafią być dużo wydajniejsze choćby dlatego, że najlepiej wiemy jak z nich korzystać. Ponadto o ile większa satysfakcja gdy możemy stworzyć coś wspólnie co działa i daje profity niż korzystać z cudzej czarnej skrzynki.

Moim celem jest maksymalizacja zysków przy minimalnym czasie spędzanym przy komputerze. Intuicji człowieka się nie zastąpi ale całą resztę można przerzucić na maszynę.

Ponadto interesuje mnie skuteczność rozwiązania a nie jego złożoność.

pozdrawiam Cię serdecznie,
Łukasz

no avatar
taer99
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 27 mar 2018, 06:34
Kontakt:

Re: Propozycja współpracy twórczej

wtorek 27 mar 2018, 06:36

Według mnie FOREX jest nie opłacalny i szkoda czasu na to

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości