Niespodzianki z internetu

ODPOWIEDZ
no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Niespodzianki z internetu

poniedziałek 12 mar 2012, 23:12

Ostatnio zapragnąłem trochę się rozerwać przed komputerem i ściągnąłem elit snajpera z exisaita. Sama instalacja jak i dalsze uruchomienie przebiegło bez zakłóceń. Ale, wieczorkiem przeglądając sobie googla images i mając odpalonych parę zakładek nie stąd ni zowąd wszystko zgasło(firefox,winamp i coś tam jeszcze) włączył się internet security(którego notabene w życiu nie miałem i nie zamierzam) i zaczął robić skan dyska, myślę sobie... co do kur... nędzy? przerwałem odłączyłem kabel od sieci i próbuję to wyjaśnić jakoś, start -> uruchom -> msconfig buhhh... nie działa, winamp też padł, wszystko padło, robię reset z odłączonym netem. Załadowało, okay, odpalam Anti Malwara i co moim oczom się ukazuje?, załącznik poniżej. No nie będę wnikał dalej,ale trochę to trwało zanim wszystko naprawiłem a i do dziś robię dzień w dzień skana czy nic przypadkiem się nie uaktywni za jakiś czas np w harmonogramie zakamuflowane. Jest okay. Ale, po co ja to pisze w ogóle?

Bardzo pomogło mi to forum fixitpc i rady które tam zawarte są BEZCENNE, jak ktoś coś podobnego będzie przechodził to polecam się tam udać po poradę, darmową.

Co dalej, czego mnie to nauczyło?
Kiedy się nudzę i mam ochotę się rozerwać odpalam sobie albo kurnika albo grę we flashu. No i zawsze mam świeżą bazę do programu ochraniającego mnie przed nieznanym.

Tak, działam w trybie admina, jakoś kwestia przyzwyczajenia od zawsze.

Jeżeli ktoś miał podobne przeboje to chyba miejsce jest odpowiednie do dzielenia się.

Pozdrawiam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości