CZY jest to Forum niezależne, czy komrcyjne nieprzyzwoicie

ODPOWIEDZ
no avatar
zicmar58
Stały Bywalec
Posty: 153
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 17:41
skype: zbigniewczerski
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

CZY jest to Forum niezależne, czy komrcyjne nieprzyzwoicie

środa 26 cze 2013, 13:50

ponieważ zostałem totalnie zblokowany i wszystko co piszę natychmiast wędruje w koszu, pytam jeszcze raz , jakim prawem uzurpowałeś sobie tytuł Króla Skalpu Panie MICROBI, jakim prawem walisz z siebie i Twojego Kumpla Akhhę wszechmocnych władców FX, którzy najlepiej wiedzą wszystko, pokazując pojedyńcze wybrane trejdy robisxz Facet wodę z mózgu początkującym, nie wiem czy walisz to po to aby podnieść Swoje Wybujale Ego, lub w innym celu, skoro Twoj wydojony system z wielu nieświadomych krów jest tak wspaniały to nie bój się pokazywać wyników na MF, JEŻELI totalnie kłamiesz to zaprzestań rozpowszechniania tych bredni, już nie wspomnę o wejściach Akhhy z H4 Z sl 2,5 PIPSA, bo ręce opdają
I
Poznaj interpretacje średnich a zrozumiesz zachowanie ceny

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: CZY jest to Forum niezależne, czy komrcyjne nieprzyzwoic

środa 26 cze 2013, 14:11

zicmar58 pisze:ponieważ zostałem totalnie zblokowany i wszystko co piszę natychmiast wędruje w koszu, pytam jeszcze raz , jakim prawem uzurpowałeś sobie tytuł Króla Skalpu Panie MICROBI, jakim prawem walisz z siebie i Twojego Kumpla Akhhę wszechmocnych władców FX, którzy najlepiej wiedzą wszystko, pokazując pojedyńcze wybrane trejdy robisxz Facet wodę z mózgu początkującym, nie wiem czy walisz to po to aby podnieść Swoje Wybujale Ego, lub w innym celu, skoro Twoj wydojony system z wielu nieświadomych krów jest tak wspaniały to nie bój się pokazywać wyników na MF, JEŻELI totalnie kłamiesz to zaprzestań rozpowszechniania tych bredni, już nie wspomnę o wejściach Akhhy z H4 Z sl 2,5 PIPSA, bo ręce opdają
I

Zicmar, chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Gdzie zostałeś totalnie zblokowany? Posty lądowały w koszu bo nie na temat, jeśli będziesz obrażał , wyzywał, zachowywał się niezgodnie z regulaminem forum, dostaniesz bana. Pisał ci Akh że od tego są inne działy, więc nie szukaj na siłę czegoś czego nie ma. Dwa, gdzie niby ja i Akh nazywamy siebie królami Forexu? Leki Ci się skończyły czy jak. Ego to Ty masz marne i nagle się budzisz i robisz zadymę o coś czego nie ma. Zejdź na ziemię. Wodę z mózgu to Ty robisz nie tyle co innym, ale sobie. Pisz co chcesz, mi to powiewa, ja robię swoje dalej i jest ok. Zadziwia mnie jedno, w swoim zakłamaniu nie widzisz pewnej ironii. Ale to inna bajka.

Nie rób śmietnika z forum, masz z tym problem, poczytaj regulamin.

Ps skoro ja robię wodę z mózgu, to Ty jako wielki Trader , dodatkowo szkoleniowiec pokaż co potrafisz, w końcu ludzie Ci kasę płacili a teraz mówisz że z Ciebie d... nie trader, czyli kłamałeś na to wychodzi.

Wracając do sedna, pisz co chcesz zgodnie z regulaminem, inaczej ban i tyle. Nie potrzebujemy pieniaczy.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: CZY jest to Forum niezależne, czy komrcyjne nieprzyzwoic

środa 26 cze 2013, 14:34

Jest to forum komercyjne tak jak Forex Factory. Mają być dyskusje merytoryczne a za wyzwiska i pieniactwo jest ban.

I dlatego żegnam Zickmara, który nie wiem czemu obudził się po dłuższym czasie.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości