Broker na początek.

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Broker na początek.

środa 15 sie 2012, 10:16

MArchew i tak i nie , broń boże nie mam nic do ECN :-) jeśli idzie o mnie, to liczę sobie koszty , szczególnie przy skalpie, w moim przypadku nie widziałem by broker na mt4 mi przeszkadzał zbytnio, oczywiście nawet super brok STP ma swoje ograniczenia, więc oczywiście ECN jak najbardziej, zresztą jak pisałem, kwestia strategii , kosztów itd. Broka trzeba pod swój styl inwestycji mieć i wtedy często okazuje się że MM nie taki zły czy STP.

PS

Nie zauważyłem zbytnio by mi MM przeszkadzał w zarabianiu a szły dobre wypłaty czy to z MM AM czy Pro STP. Jak napisałem wyżej , brok musi być dobrany pod strategię, piszę ogólnie, bo oczywiście ECN ECN nie równy itd.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Broker na początek.

środa 15 sie 2012, 10:23

Witam.
Microbi pisze:MArchew i tak i nie , broń boże nie mam nic do ECN :-) jeśli idzie o mnie, to liczę sobie koszty , szczególnie przy skalpie, w moim przypadku nie widziałem by broker na mt4 mi przeszkadzał zbytnio, oczywiście nawet super brok STP ma swoje ograniczenia, więc oczywiście ECN jak najbardziej, zresztą jak pisałem, kwestia strategii , kosztów itd. Broka trzeba pod swój styl inwestycji mieć i wtedy często okazuje się że MM nie taki zły czy STP.

PS

Nie zauważyłem zbytnio by mi MM przeszkadzał w zarabianiu a szły dobre wypłaty czy to z MM AM czy Pro STP. Jak napisałem wyżej , brok musi być dobrany pod strategię, piszę ogólnie, bo oczywiście ECN ECN nie równy itd.
Oczywiście, że na późniejszym etapie wybór brokera uzależniony jest od strategii jaką używa trader. Tyle tylko, że mało który początkujący ma już tę strategię.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

no avatar
adam
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 09:35

Re: Broker na początek.

środa 15 sie 2012, 11:27

A jakie broker na koncie demo ma wsparcie techniczne, doradztwo itp ?

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Broker na początek.

środa 15 sie 2012, 11:31

Witam.
adam pisze:A jakie broker na koncie demo ma wsparcie techniczne, doradztwo itp ?
Każdy ma wsparcie techniczne i jakieś tam doradztwo. Zależy o jakie doradztwo Ci się rozchodzi.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

no avatar
adam
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 09:35

Re: Broker na początek.

środa 15 sie 2012, 11:40

Doradztwo pod względem wytłumaczenie jak zacząć za co się zabrać i co do czego jest

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Broker na początek.

środa 15 sie 2012, 11:43

Witam.
adam pisze:Doradztwo pod względem wytłumaczenie jak zacząć za co się zabrać i co do czego jest
Takie informacje generalnie każdy broker ma na stronie. Wystarczy poszukać.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Broker na początek.

środa 15 sie 2012, 17:54

adam pisze:Doradztwo pod względem wytłumaczenie jak zacząć za co się zabrać i co do czego jest
FxPrimus ma coaching online 1 na 1 przez 60dni. Na razie nie widziałem podobnej oferty.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
adam
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 09:35

Re: Broker na początek.

czwartek 16 sie 2012, 09:56

Ok dzięki, poczytam sobie o nim.

no avatar
Przema
Posty: 5
Rejestracja: piątek 12 paź 2012, 08:32

Re: Broker na początek.

piątek 15 mar 2013, 14:04

Przez ostatnie kilka lat powstało mnóstwo firm brokerskich oferujących dostęp do rynku forex dla indywidualnych inwestorów. Wybór najodpowiedniejszego brokera może nie być prosty, dlatego polecam skorzystanie ze strony internetowej przedstawiającej krok po kroku jak wybrać najlepszego brokera forex - ranking brokerów forex.

no avatar
Forex_trader
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 25 lut 2013, 14:56

Re: Broker na początek.

wtorek 21 maja 2013, 14:31

o jest ich sporo, jest.....

mozesz poszukac zagranicznego u ktorego otworzysz konto ( co jest ciekawym rozwiazaniem ) lub takiego ktory ma w polsce oddzial ( czyli ma podany telefon ktory odbiera ;) )

no avatar
zzz

Re: Broker na początek.

wtorek 21 maja 2013, 14:49

Przema pisze:Przez ostatnie kilka lat powstało mnóstwo firm brokerskich oferujących dostęp do rynku forex dla indywidualnych inwestorów. Wybór najodpowiedniejszego brokera może nie być prosty, x[/url].
Zgadza się,dlatego doradzam wysiłek i szukanie banków i brokerów co do 0.1-.0.2 setnej sekundy wrzucają nasze zlecenie na rynek międzybankowy ,ponieważ praktycznie broker w takiej sytuacji nie może kraść poślizgów dla siebie....

Pozdrawiam

PS,inaczej,skoro na tym CFTC przyłapała FXCM i dowaliła im duże kary.... // w USA jest to przestępstwo...//
łatwo sobie wyobrazić jak zachowują się brokerzy i banki gdzie nie jest to przestępstwem....

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości