OT z tematu NAJLEPSI BROKERZY na ŚWIECIE i ich odpowiedniki

no avatar
zzz

Re: NAJLEPSI BROKERZY na ŚWIECIE i ich odpowiedniki

niedziela 26 sie 2012, 21:01

Można dać bana.....
Tylko musisz zdefiniować czy myślisz jako człowiek?,czy myślisz jako pod bydło...?
Tu uważam jest klucz do dalszej dyskusji.
Pozdrawiam.

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: NAJLEPSI BROKERZY na ŚWIECIE i ich odpowiedniki

środa 29 sie 2012, 22:31

Zzz, tak z ciekawosci, bo nie wiem czy gdzies pisales - grasz w ogole gdzies na forexie? rachunek real?
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
Cyb
Stały Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 21:00

Re: NAJLEPSI BROKERZY na ŚWIECIE i ich odpowiedniki

czwartek 30 sie 2012, 07:28

Przecież napisał
zzz pisze:Przeceniasz mnie,nie miałem dostępu do prawdziwych banków i brokerów którzy mają bezpośredni dostęp do rynku.
Czyli nie ma konta nigdzie bo nikt nie zasługuje aby obsługiwać takiego klienta jak z z z .

A jak ma to Ci nie powie, bo to jest tajne.
Na tym forum ukrywa się giełdowy Breivik. Ale nie mogę ujawnić kto to !

no avatar
Cyb
Stały Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 21:00

Re: NAJLEPSI BROKERZY na ŚWIECIE i ich odpowiedniki

czwartek 30 sie 2012, 09:37

A ty jesteś tak ograniczony umysłowo że nie widzisz że ktoś pyta o brokera fx a nie o twoje zasrane akcje ?
I jakbym chciał prowokować traderów to wtedy nie prowokowałbym Ciebie. Ty nie jesteś trader.
Na tym forum ukrywa się giełdowy Breivik. Ale nie mogę ujawnić kto to !

no avatar
zzz

Re: NAJLEPSI BROKERZY na ŚWIECIE i ich odpowiedniki

czwartek 30 sie 2012, 10:02

Cyb,przeczytaj ze zrozumieniem 100 razy co Ty napisałeś.
Może wtedy zrozumiesz dlaczego traderem NIGDY nie będziesz.
Na tym kończymy dyskusję z Tobą.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

OT z tematu NAJLEPSI BROKERZY na ŚWIECIE i ich odpowiedniki

poniedziałek 03 wrz 2012, 14:56


no avatar
zzz

Re: OT z tematu NAJLEPSI BROKERZY na ŚWIECIE i ich odpowiedn

poniedziałek 03 wrz 2012, 15:20

Wojtek,może trochę inaczej.
Szanowny Kolega Inwestor1954 przybliżył ,jak to wygląda w przypadku naszych Polskich uprzywilejowanych inwestorów.
http://forum.rynek-forex.pl/viewtopic.p ... 4886#p4886
Proponuję ,jeżeli ktoś może przybliżyć tok rozumowania Kolegi Inwestor1954// lub jak najszybciej wprowadzić to dla ogółu inwestorów w Polsce,każdy rok wcześniej się bardzo liczy///
Nie mam wątpliwości że tak będzie...
Jednak wolałbym aby to było w 2015 roku niż w 2050 roku.....
Pozdrawiam.
Jeżeli ktoś może to proszę o rozwinięcie tematu w naszym/// czyli inwestorów// wspólnym interesie....

no avatar
zzz

Re: OT z tematu NAJLEPSI BROKERZY na ŚWIECIE i ich odpowiedn

wtorek 04 wrz 2012, 17:04

Nic... Chłopaki .. będzie dobrze...
Dostałem maila...
cytuję//
Eurex Exchange dostarcza innowacje i doskonałość w branży finansowej w spektrum wartości. Z jednym z wiodących pochodne wymiany i wiodących domu Europy Clearing zapewnia globalne możliwości dla branży finansowej z pre-post-handlu.

Działa jako grupa szczupłych, organizacji przedsiębiorczych oferujemy każdą klasę inwestora zalet obrotu instrumentów pochodnych, jak i związanych z tym działań rozliczeniowych.

Eurex Exchange jest jednym z wiodących światowych giełdach instrumentów pochodnych, który oferuje szeroką gamę produktów międzynarodowych porównawczych i działa najbardziej płynnych o stałym dochodzie na świecie, wyposażony w otwarty i taniego dostępu elektronicznego.

Eurex Clearing, wiodący w Europie dom Clearing oferuje w pełni zautomatyzowane, przelotowe usług handlowych post dla instrumentów pochodnych, akcje gotówkowe, transakcje repo i stałych dochodów, w tym rozliczenie dwustronnie uzgodnionych pozagiełdowych transakcji.

Obligacje Eurex jest ECN na pozagiełdowym, hurtownia w papiery wartościowe o stałym dochodzie i papierów skarbowych dyskontowych.

Eurex szeregi Repo wśród wiodących rynków dla handlu elektronicznego repo i eksploatuje CHF i EUR Repo Rynków i GC pooling Market ®.

Europejska Giełda Energii (EEX), wiodący wymiana energii w Europie do obrotu w mocy, gaz, uprawnienia do emisji i coalas oraz Międzynarodowej Giełdzie Papierów Wartościowych (ISE), jeden z wiodących światowych giełdach opcji kapitałowych w USA także są częściąGrupa Eurex.
Specjalizacje

Derivatives Exchange, CCP Clearing House, Zarządzanie Ryzykiem, kontrakty terminowe, opcje, towarów, usług handlu posta


Idzie ku dobremu...
Oby jak najszybciej na GPW...

Pozdrawiam.

PS.tak jak pisałem tutaj w innym wątku ...
Trzeba tłumaczyć Polskim bankowcom że jak GPW wprowadzi na jesieni HTF,musi iść równomiernie wprowadzanie Euronex,
jakiś margines tolerancji jest oczywiście możliwy,natomiast niedopuszczalne jest aby to miało trwać lata....

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości