Praca na wielu walutach - wspomaganie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Praca na wielu walutach - wspomaganie

poniedziałek 05 lis 2012, 16:37

Witam

Od dość dawna "propaguje" na forum pracę równolegle na kilku parach walutowych w poszukiwaniu najlepszego sygnału wejścia w pozycje, który będzie zgodny z system jakim się pracuje w ramach Day Trading,

Osobiście obserwuje kilka par równolegle w poszukiwaniu idealnego sygnału wejścia w pozycje zgodnego z zasadami systemu. System AT ma drugorzędne znacznie, bo przecież w założeniu AT jest niezależna od pary.

Obserwacja wielu par i prowadzenie analiz na nich jest trudne i wymaga sporej wprawy i podzielności uwagi. Wymaga także, narzędzi które ułatwiają taką pracę i obserwacje wielu par równolegle.

Wiele monitorów ? - mam, ale to nie wystarcza - nie można co chwila przeskakiwać wzrokiem z wykresu na wykres i robić analizy. Potrzeba czegoś co monitoruje pary pozwala zwrócić uwagę Tradera na daną parę by się jej przyjrzał dokładniej.

Chciałem zwróci Waszą uwagę na narzędzie, którego używam do wspomagania swojej pracy na wielu parach równolegle.

Jest bezpłatne ? nie jest komercyjne, bo w zamian za bezpłatną użyteczność wyświetla reklamy w swoim okienku. Coś za coś, choć jak ktoś jest obyty z internetem to można te reklamy wyciszyć, nie są jednak natarczywe więc można z nimi żyć, a nawet kliknąć by w ten sposób podziękować Autorowi za jego pracę i rozwój tego gadżetu.

Czy ma wady ? - pewnie ma kilka - dla mnie jedną poważną jest odwrotna notacja kolorów - trzeba trochę czasu by się przyzwyczaić.

Ponadto samo narzędzie jest specyficzne - moim zdaniem warto poświeci trochę czasu na zapoznanie się z nim i wszystkimi 7 rodzajami sygnałów jakie oferuje oraz ich interpretacją.

Zapraszam na stronę - trochę opisów jest też na FF.

Jeśli komuś się przyda to fajnie

Pozdrawiam
Wojtek

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Praca na wielu walutach - wspomaganie

środa 07 lis 2012, 07:53

Jakieś 10 dni temu znalazłem drugie narzędzie przydatne dla mnie do pracy na wielu walutach - mianowicie forexową sekretarkę !?

Pierwsze skojarzenie .......

Niestety - moja jest jakby lekko wirtualna. Ma także kilka innych ograniczeń i współpracuje tylko z osobami zainteresowanymi systemem Symphonie i jego różnymi wersjami, za to można ją całkiem zgrabnie skonfigurować do własnych potrzeb i oczekiwań.

Potem będzie Wam swym aksamitnym głosem szeptać do ucha swoje komunikaty. Znalazłem ją
na FF w temacie http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=381999 jako załączony w pierwszym poście pakiet do pobrania o nazwie Matrix-Signals.

Tak naprawdę to głosowa wersja alarmów systemu Symphonie, którą można skonfigurować do pracy, aż na 20 parach gdzie będzie Wam przypominać o tym, że pojawił się sygnał zakupu co może być przy stosownej konfiguracji dodatkowym przypomnieniem, że warto zajrzeć na wykres tej pary w poszukiwaniu sygnału otwarcia pozycji.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości