WAŻNE !!! HFT High Frequency Trading

no avatar
zyzyzy
Posty: 22
Rejestracja: piątek 22 mar 2013, 12:34

Re: WAŻNE !!! HFT High Frequency Trading

sobota 23 mar 2013, 12:28

Routers a dukas to 2 rozne sprawy. I w dukasie masz fifo ale przeciez o tym wiesz /// prawda ? ///

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: WAŻNE !!! HFT High Frequency Trading

sobota 23 mar 2013, 12:52

ZZZ
chyba naprawde masz problemy z rownowaga umyslowa
zakladasz coraz to nowe multikonta i piszesz sam ze soba
szczyt umyslowej impotencji
jestes niezwyklym czlowiekiem w negatywnym rozumieniu tego slowa
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
zzz

Re: WAŻNE !!! HFT High Frequency Trading

sobota 23 mar 2013, 17:05

Jeżeli ktoś nie rozumie tego tematu ,to proszę aby się nie wypowiadał...
Nigdy nie zakładałem żadnych multikont,nie wiem o co to w ogóle chodzi?,Dagu czy ty jesteś przytomny?.
Wracając do tego ważnego tematu,nieważne czy znajdziemy platformę ze zleceniami Break aut broket,czy nakładki na te platformy w sensie i duchu zleceń Break aut broket,chodzi o to w tym wątku przede wszystkim ,o to że jeżeli ustawimy swój spred // tik// powiedzmy np. na 2 pips , i np. 600 automatów HFT gra na długo i np. 400 na krótko w milisekundy,to czy my wyprzedamy atuomaty HFT w granicach naszego ustawionego spredu?,ponieważ to że takimi działaniami i zleceniami bronimy się przed lukami które HFT mogą wytworzyć już jest roztrzygnięte na naszą korzyść... i chociażby tylko dlatego wartało ten wątek stworzyć i użerać się z poniektórymi...

Pozdrawiam.

no avatar
zzz

Re: WAŻNE !!! HFT High Frequency Trading

sobota 23 mar 2013, 17:29

PS, proszę Kolegów odnosić się tylko do tego ,czy gdy znajdziemy platformę ze zleceniami Break aut broket,czy nakładki na te platformy w sensie i duchu zleceń Break aut broket,chodzi o to w tym wątku przede wszystkim ,o to że jeżeli ustawimy swój spred // tik// powiedzmy np. na 2 pips , i np. 600 automatów HFT gra na długo i np. 400 na krótko w milisekundy,to czy my wyprzedamy atuomaty HFT w granicach naszego ustawionego spredu?.
Druga sprawa tego wątku ,jest już ostatecznie rostrzygnięta na naszą korzyść...

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: WAŻNE !!! HFT High Frequency Trading

niedziela 24 mar 2013, 21:10

zzz pisze:
wdfx pisze:Teoretycznie na piechotę z TGV nie wygrasz.
Wydaje mi się że jest szansa wygrać i dlatego ten temat ruszyłem,nie wiem czy czytałeś co napisałem wcześniej,udało mi się raz załapać na taką sytuację,była ostra jazda widziałem ją na podglądzie Routersie,jednocześnie w tym samym momencie składałem zlecenie na Dukasie, dwa razy mi odrzuciło,za trzecim razem weszło mimo że że na międzybanku dalej była jazda i cuda się działy.Wnioskuję z tego że to co piszę może mieć sens,a nawet jeżeli okaże// jeżeli to jakiś fachowiec oceni // że nie ma sensu to i tak będziemy wygrani ponieważ nie grozi nam większy poślizg niż wpiszemy w tym zleceniu Break aut broket lub podobnym zleceniu oddającemu sens tego o czym piszę.
Pozdrawiam
A mi się wydaje, że kompletne bzdury wypisujesz. Robisz za**** analizę, potem składasz zlecenie oczekujące 1 tick powyżej/niżej nieważne czego z ustawionym slippage na 1 i czekasz nie wiadomo ile aż wejdzie żeby przechytrzyć jakieś domniemane zlecenia...? Zanim to twoje zlecenie dotrze cena zmieni się kilka razy, i nie mam zamiaru tłumaczyć dlaczego i dlaczego twoje zlecenie będzie odrzucane. Po co czekać aż wejdzie i patrzeć jak rynek odjeżdża, skoro zrobiłeś za**** analizę? pytanie retoryczne!
A tak na marginesie powtórzę się! Nie ważne jest jak otworzysz pozycję można to robić nawet kijem od łopaty. Ważniejsze jest jak zamykasz i stosunek ryzykowanego kapitału do zysku. Jeśli ta za**** analiza nie zarabia bez ścigania się z HFT to zlecenia na 1 tick tego nie zmienią.

!problem! wydaje mi się że dieta koszerna ci zaszkodziła
EOT
The Winner Takes It All

no avatar
zzz

Re: WAŻNE !!! HFT High Frequency Trading

niedziela 24 mar 2013, 23:05

Oj..DEMOWCÓW !!! się namnożyło...,a jeden od drugiego mądrzejszy...
Temat ten jest bardzo ważny ,więc demowcom dziękujemy,niech sobie otworzą inny wątek i tam udzielają ..,ten wątek dotyczy tego tematu
zzz pisze:PS, proszę Kolegów odnosić się tylko do tego ,czy gdy znajdziemy platformę ze zleceniami Break aut broket,czy nakładki na te platformy w sensie i duchu zleceń Break aut broket,chodzi o to w tym wątku przede wszystkim ,o to że jeżeli ustawimy swój spred // tik// powiedzmy np. na 2 pips , i np. 600 automatów HFT gra na długo i np. 400 na krótko w milisekundy,to czy my wyprzedamy atuomaty HFT w granicach naszego ustawionego spredu?.


Pozdrawiam

no avatar
zyzyzy
Posty: 22
Rejestracja: piątek 22 mar 2013, 12:34

Re: WAŻNE !!! HFT High Frequency Trading

poniedziałek 25 mar 2013, 08:58

zzz pisze:Oj..DEMOWCÓW !!! się namnożyło...,a jeden od drugiego mądrzejszy...
Temat ten jest bardzo ważny ,więc demowcom dziękujemy,niech sobie otworzą inny wątek i tam udzielają ..,ten wątek dotyczy tego tematu

Rozmawiajmy powaznie /// Czy mozesz przedstawic swoje wyniki z 10-15 lat pod kontrola CFTC ? /// Zebysmy wiedzieli ze nie rozmawiamy z demowcem /// Jak nie to wiesz co mozesz zrobic z ta gadanina /// badzmy powazni // wyniki a nie konto demo. To podstawa i tego dotyczy watek tego tematu.

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: WAŻNE !!! HFT High Frequency Trading

poniedziałek 25 mar 2013, 09:20

Mysle ze kazdy kto mialby takie wyniki nie gadal by z toba tylko robil dalej swoje
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
zzz

Re: WAŻNE !!! HFT High Frequency Trading

poniedziałek 25 mar 2013, 22:16

zyzyzy pisze:

Rozmawiajmy powaznie /// Czy mozesz przedstawic swoje wyniki z 10-15 lat pod kontrola CFTC ? /// Zebysmy wiedzieli ze nie rozmawiamy z demowcem /// Jak nie to wiesz co mozesz zrobic z ta gadanina /// badzmy powazni // wyniki a nie konto demo. To podstawa i tego dotyczy watek tego tematu.
Jasne,wreszcie się zrozumieliśmy o co w tym wątku chodzi.
Jeżeli masz wyniki od 1998 lub - 2003 roku na jednym rachunku ,to możemy się spotkać w tym tygodniu.
Daj namiary na priv.

Pozdrawiam

no avatar
zyzyzy
Posty: 22
Rejestracja: piątek 22 mar 2013, 12:34

Re: WAŻNE !!! HFT High Frequency Trading

poniedziałek 25 mar 2013, 23:58

A dlaczego ja mam sie z kims spotykac ?

Widac nie zrozumielismy sie. Zanim czegos zaczniesz wymagac od innych /// najpierw wymagaj od siebie. Czy mozesz przedstawic wyniki z jednego rachunku od 1998 roku /// pod kontrola CFTC ? // Jezeli nie to podwazasz swoje wlasne posty, a tym samym staja sie nic nie warte. /// Mam nadzieje ze mozesz przedstawic te wyniki zebysmy mogli z toba powaznie dyskutowac.

no avatar
zzz

Re: WAŻNE !!! HFT High Frequency Trading

wtorek 26 mar 2013, 08:29

zyzyzy pisze: Czy mozesz przedstawic wyniki z jednego rachunku od 1998 roku .
Oczywiście że mogę przedstawić takie wyniki na jednym rachunku bankowym od 1998 roku,jeżeli Ty też możesz takie wyniki przedstawić i będziesz chciał,to możemy się spotkać aby przedyskutować pewne kwestie z korzyścią dla nas obojga,może wtedy się lepiej zrozumiemy,a nie będziemy tracić czasu na bezwartościowe kłótnie które tylko nas ośmieszają.
Zamiast się kłócić lepiej skoncentrować się na tym
czy, gdy znajdziemy platformę ze zleceniami Break aut broket,czy nakładki na te platformy w sensie i duchu zleceń Break aut broket,chodzi o to w tym wątku przede wszystkim ,o to że jeżeli ustawimy swój spred // tik// powiedzmy np. na 2 pips , i np. 600 automatów HFT gra na długo i np. 400 na krótko w milisekundy,to czy my wyprzedamy atuomaty HFT w granicach naszego ustawionego spredu?,czyli jeżeli automaty HFT przechodzą na płynnym rynku przez nasz spred jaki sobie ustawimy np. 2 pipsy to czy przechodząc przez nasz spred wyrwiemy w ramach naszego spredu zlecenia automatom HFT?

Pozdrawiam

no avatar
zzz

Re: WAŻNE !!! HFT High Frequency Trading

wtorek 26 mar 2013, 08:54

Doprecyzuję pytanie,czyli jeżeli automaty HFT przechodzą z kosmiczną szybkościa lecz cały czas na płynnym rynku przez nasz spred jaki sobie ustawimy np. 2 pipsy to czy przechodząc przez nasz spred wyrwiemy w ramach naszego spredu zlecenia automatom HFT?

no avatar
zyzyzy
Posty: 22
Rejestracja: piątek 22 mar 2013, 12:34

Re: WAŻNE !!! HFT High Frequency Trading

wtorek 26 mar 2013, 09:37

zzz pisze: Oczywiście że mogę przedstawić takie wyniki na jednym rachunku bankowym od 1998 roku,

Świetnie /// w koncu mozemy rozsadnie rozmawiac /// Czy mozesz wyslac mi na PW sam dokument z CFTC potwierdzajacy takie wyniki ? /// Same wyniki zachowaj dla siebie, nie powinno sie ich ujawniac. /// Przeslij mi sam dokument z CFTC i bedziemy mogli kontynuowac dyskusje.

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: WAŻNE !!! HFT High Frequency Trading

wtorek 26 mar 2013, 10:04

zzz pisze:Doprecyzuję pytanie,czyli jeżeli automaty HFT przechodzą z kosmiczną szybkościa lecz cały czas na płynnym rynku przez nasz spred jaki sobie ustawimy np. 2 pipsy to czy przechodząc przez nasz spred wyrwiemy w ramach naszego spredu zlecenia automatom HFT?
Nie, nawet z nakladka Buttona.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zzz

Re: WAŻNE !!! HFT High Frequency Trading

wtorek 26 mar 2013, 10:34

To niedobrze .
Prosiłbym kogoś zorientowanego jak sytuacja prawnie wygląda,nie jest tak,że pierwsze powinny być realizowane zlecenia które wiszą w danych widełkach cenowych np. tych 2 pipsach spredu,a dopiero potem zlecenia które w te widełki cenowe wchodzą?.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: WAŻNE !!! HFT High Frequency Trading

wtorek 26 mar 2013, 12:41

Witam

ZZZ - coś się do tego HTF przyczepił i jeszcze cały czas nie rozumiesz jak działa rynek i jak zależy od wielkości kapitału jakim obracasz i mieszasz.

Temat nie dotyczy Spekulantów Indywidualnych i Inwestorów Indywidualnych.

Pisze o Forx nie Giełdzie i innych papierach czy surowcach.

Traderów Indywidualnych podzielę umownie nie Spekulantów i Inwestorów - Ty cały czas piszesz o Inwestorach

Inwestor dla mnie, to ktoś kto nie zagląda poniżej 4H i pracuje 95% na zleceniach oczekujących. Na niższe TF zagląda tylko po to by poprawnie/dokładniej wyznaczyć punkt wejścia i wyjścia w stosunku to fibo lub wsparć i oporów.

Spekulant - wszystko na niższych TF i praca z ręki

Pozostają jeszcze EA jako osobna grupa.

Inwestorów temat HTF nie dotyczy !!! - jako inwestora nic mnie nie obchodzi czy moje zlecenie wejdzie plus/minus 1 pips bo mój TP rzadko kiedy spada poniżej 50-75 pips - ważniejsze by Broker był wypłacalny, a środki objęte gwarancją.

Spekulantów małych też temat nie dotyczy - jest poza ich zasięgiem, a spekulanci pracujący przykładowo zawsze powyżej 10 lot mają inne warunki handlowe i maja konta w miejscach o jakich na tym forum się nie wspomina (no chyba, że ty wspominasz bo uważasz, że ktoś z 0.1 lota mam mieć tak samo jak ktoś z 10 lotami).

Temat może dotyczyć tylko EA - ale tu prywatny nie ma szans na konkurowanie z HTF (za mały kapitał i to jest inny poziom techniczny) , więc też musi mieć inne strategie dające przewagę nad HTF i zakładające co najmniej kilka pips zysku na pozycji.

A jedyny argument poważny, że HTF może wywołać gwałtowne ruchy ceny na rynku w nieprzewidzianą stronę ?


Cóż, taki jest nowoczesny rynek elektroniczny
i nie mamy na to wpływu i chcąc przetrwać musimy stosować odpowiednie strategie.
Potrzeba więcej kapitału na poduszkę jak dawniej, potrzeba się zastanowić na sposobem używania SL i TP lub nie używania i zastąpienia SL i TP innymi sposobami zabezpieczania pozycji (dotyczy Inwestorów)
Ale najważniejsze,trzeba wiedzieć czemu na Forex zmienia się kurs wymiany waluty.


Jak poznasz odpowiedź na to jedno fundamentalne pytanie Twa moc stanie się Boska i będziesz czynił forexowe cuda. 99% osób, które trochę się tym zajmują (dłużej jak miesiąc i cokolwiek przeczytała) zna odpowiedź na to pytanie, problem w tym, że ich świadomość i podświadomość nie akceptuje tego faktu i wynikających z niego konsekwencji.

Pozdrawiam
Wojtek

ZZZ - pisz tylko jak coś masz konkretnego i nowego w temacie do powiedzenia - bo jak nic więcej nowego to się wstrzymaj, by twoje pisanie nie ladowało w koszyku.
Największe ograniczenie zysków Tradera tkwi w jego umyśle.

no avatar
zzz

Re: WAŻNE !!! HFT High Frequency Trading

wtorek 26 mar 2013, 15:02

Parę ostatnich zdań
wojtek_ea pisze:Witam

[
A jedyny argument poważny, że HTF może wywołać gwałtowne ruchy ceny na rynku w nieprzewidzianą stronę ?


Cóż, taki jest nowoczesny rynek elektroniczny
i nie mamy na to wpływu i chcąc przetrwać musimy stosować odpowiednie strategie.
Potrzeba więcej kapitału na poduszkę jak dawniej, potrzeba się zastanowić na sposobem używania SL i TP lub nie używania i zastąpienia SL i TP innymi sposobami zabezpieczania pozycji (dotyczy Inwestorów)
i dokładnie Wojtek tego dotyczy ten temat.Tylko tego.
Wiem już że na CME FX,mamy arkusz zleceń,wiem że może się zdarzyć że nasze zlecenie może być rozbite na różne giełdy np.brokerzy są podłączeni nie tylko do NYSE i Nasdaq itp,ale i do BATS (przez wielu priorytetowy ze względu na szybkosc i koszt)oraz głównie do ,,zaprzyjaznionych'' dark roomów i to tam realizuja transakcje,to może powodować małe poślizgi na jakieś tysięczne procenta,z drugiej strony to ma też plusy ponieważ jeżeli każda giełda ma kapitalizację na 15-17 mld $ i rozbija się nasze zlecenie między nimi to znacznie poprawia nam płynność...
W tym temacie teraz chodzi mi tylko o rozwiązanie tej sprawy, cytuję//
gdy znajdziemy platformę ze zleceniami Break aut broket,czy nakładki na te platformy w sensie i duchu zleceń Break aut broket,chodzi o to w tym wątku przede wszystkim ,o to że jeżeli ustawimy swój spred // tik// powiedzmy np. na 2 pips , i np. 600 automatów HFT gra na długo i np. 400 na krótko w milisekundy,to czy my wyprzedamy atuomaty HFT w granicach naszego ustawionego spredu?,czyli jeżeli automaty HFT przechodzą na płynnym rynku przez nasz spred jaki sobie ustawimy np. 2 pipsy to czy przechodząc przez nasz spred wyrwiemy w ramach naszego spredu zlecenia automatom HFT?
Teoretycznie wydaje mi się że skoro nasze zlecenie już wiszą w formie spredu jaki sobie ustaliliśmy sami ,a HFT wpycha rynek na pełnej płynności i gigantycznej szybkości w nasze zlecenia już oczekujące na to , to teoretycznie nasze zlecenia powinny to pierwsze łyknąć?.
Sprawa trzecia,Wojtek, dotyczy to każdego inwestora i spekulanta bez względu czy gra na niskich interwałach 1 lotem czy na większych interwałach 500 lotami ponieważ jeżeli HFT które już mają 60-70% obrotu a to zwiększy się jeszcze znacznie zrobią parę poślizgów w jedną i drugą stronę to może się okazać że czy to spekulanci czy inwestorzy stracą wszystko lub zarobek z paru miesięcy czy paru lat i znowu będzie płacz.Dlatego należy rozwiązać ten temat w naszym interesie.
Jedno w tym temacie już udało się zrobić,wiemy jak bronić się przed potencjalnymi drakońskimi poślizgami wytworzonymi przez HFT.

Pozdrawiam

no avatar
zzz

Re: WAŻNE !!! HFT High Frequency Trading

środa 27 mar 2013, 11:32

zzz pisze: Wiem już że na CME FX,mamy arkusz zleceń,wiem że może się zdarzyć że nasze zlecenie może być rozbite na różne giełdy np.brokerzy są podłączeni nie tylko do NYSE i Nasdaq itp,ale i do BATS (przez wielu priorytetowy ze względu na szybkosc i koszt)oraz głównie do ,,zaprzyjaznionych'' dark roomów i to tam realizuja transakcje,to może powodować małe poślizgi na jakieś tysięczne procenta,z drugiej strony to ma też plusy ponieważ jeżeli każda giełda ma kapitalizację na 15-17 mld $ i rozbija się nasze zlecenie między nimi to znacznie poprawia nam płynność...


Pozdrawiam
Jeżeli ktoś będzie miał z tym problem i nie godzi się na takie rozwiązanie,może bezpośrednio napisać do CME i dostanie listę banków i brokerów którzy bezpośrednio składają zlecenia na CME do arkusza zleceń.

Pozdrawiam

no avatar
zzz

Re: WAŻNE !!! HFT High Frequency Trading

piątek 24 maja 2013, 10:37

http://ultrahighfrequencytrading.com/20 ... e-trading/

Najważniejsze wyniki tych badań to: (a) uczestnicy HFT odegrały ważną i korzystną rolę w jednym z najbardziej ekstremalnych sytuacjach rynkowych Eurex Exchange widział w ostatnich latach, (b) uczestnicy HFT odgrywają wyjątkową i niezastąpioną rolę w odzyskiwaniu rynku jakości tuż po dużych transakcji, oraz (c) Eurex Exchange nie znaleźliśmy dowodów na nadużycia działalności HFT.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: WAŻNE !!! HFT High Frequency Trading

piątek 24 maja 2013, 15:46

Panowie zgadzam sie z wami ALE

Chcecie miec wolny wybor ?
Nie chcecie zeby panstwo wam zagladalo w spodnie i dalej ?

Na nastepnych wyborach zaglosujcie na prawo
Aktualnych lewakow ktos wybral prawda ?
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości