Rozwoj w drodze do bogactwa

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Rozwoj w drodze do bogactwa

wtorek 25 cze 2013, 15:15

Witam

na tapecie jest fajne darmowe szkolonko
http://www.arystoteles.pl/szansa/
Tematyka biznes, ale calkiem sporo mozna polaczyc z inwestycjami
Zreszta nie samym FX czlowiek zyje a dywersyfikacja to taki plaster na psychike ; )

Cholernie jestem ciekawy ilu uzytkownikow tego forum sie szkoli/ rozwija sie/ poszerza swoje kompetencje itp.
W skrocie kto wzrasta a kto stoi w miejscu ; )

Koncze wlasnie szkolenie Michala Wawrzyniaka - Umysl Milionera, moge polecic z czystym serecem, tematyka biznes ale duzo da sie przelozyc na inwestycje

Piszcie ; )


*******************************************************************************
EDIT
Na szkoleniu bedzie

Na webinarze dostaniesz:

- pomysł na naprawdę dobry biznes
- konkretne narzędzie do jego rozwijania
- możliwość zgarnięcia bonusu o wartości 297 zł
- możliwość zgarnięcia wejściówki na szkolenie z Robertem Kiyosaki w
Polsce
- dowody (potwierdzenia PRZELEWÓW z banku)


Prosba do admina
Da sie zrobic tak zeby w tym watku kazdy mogl pisac swobodnie bez zatwierdzania akzdego postu ?
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Rozwoj w drodze do bogactwa

wtorek 25 cze 2013, 15:42

Z uprawnieniami ciężko powiedzieć. Natomiast można szybko akceptować wypowiedzi, bądź na razie dyskusję przenieść do tematu na forum, na którym odpowiedzi pokazują się automatycznie.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Rozwoj w drodze do bogactwa

wtorek 25 cze 2013, 15:59

W takim wypadku prosze o przeniesienie tego tematu w miejsce gdzie nie jest wymagana akceptacja kazdego postu
Mam zamiar kontynuowac ten watek na biezaco
Jednoczesnie prosze po przeniesieniu o skasowanie 2 ostatnich postow zeby zachowac wartosc merytoryczna

dziekuje i sukcesow
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Rozwoj w drodze do bogactwa

wtorek 25 cze 2013, 16:28

Jest w takim razie w dyskusjach ogólnych. Może warto będzie pomyśleć nad jakimś działem dotyczącym rozwoju tradera.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Rozwoj w drodze do bogactwa

wtorek 25 cze 2013, 16:46

Tematyka bedzie ogolna
Biznes Inwestycje Rozwoj Motywacja Osiaganie Celow Droga do Sukcesu i mase innych
Bede pisal w tym watku o szkoleniach ktore moim zdaniem sa najlepsze i najskuteczniejsze
Na rynku jest masa syfu robiona tylko dla kasy, takie szkolenia odsiewam
Przy okazji mozna sie kiedys spotkac na jakims wspolnym szkoleniu
O ile ktokolwiek na tym forum sie rozwija
Nie chce nawet wierzyc ze nie : )
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Rozwoj w drodze do bogactwa

wtorek 25 cze 2013, 22:12

Dobra panowie
Napisal do mnie jeden uzytkownik
Szkoli sie jeszcze bardziej ode mnie z czego sie cholernie ciesze i szczerze gratuluje : )

Zasadnicze pytanie
Kto jeszcze: Jezdzi na szkolenia, czyta ksiazki edukacyjne, oglada webinary
W skrocie kto sie rozwija

Na razie jest nas 2
Kto jeszcze ?
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Rozwoj w drodze do bogactwa

wtorek 25 cze 2013, 22:55

Miałem swego czasu sporo książek z takiej tematyki. Pozycje ciekawe i na pewno potrafią wiele poukładać. Niestety też sporo na rynku jest chłamu. Temat jak najbardziej ciekawy i godny uwagi.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Rozwoj w drodze do bogactwa

czwartek 27 cze 2013, 12:09

Na forum sa 3 ososby ktore sie rozwijaja
Skromnie : P W swojej beznamietnej glupocie i naiwnosci myslalem ze ludzie ktorzy daza do ogromnych zyskow z FX beda bardziej skorzy do poszerzania kompetecji
W koncu nie samym FX czlowiek zyje, sa jeszcze fundusze akcje oraz masa biznesow ; ) Kazda forma lokowania swoich srodkow poza FX to dywersyfikacja a zarazem plasterek na psychike
Mniejsza o to chcialem sie czegos dowiedziec i udalo mi sie to chociaz wynik malo mnie zadowala : )

BTW
Jesli komus sie cos przypomi to zapraszam do kontaktu : )

PS. przypominam ze dzisiaj jest szkolenie z 1 postu o 21 : )
Przy okazji jesli ktos placi karta to jest taka akcja
https://otwartekarty.pl/splash.php?orig ... CD=CD23505

sukcesow panowie
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Rozwoj w drodze do bogactwa

czwartek 27 cze 2013, 14:17

Kiedyś czytałem nawet dużo na ten temat. Biznesu nie otworzyłem z wielu powodów. W pewnym sensie FX to bizens i powiedziałbym, że prawie idealny. Nienormowany czas pracy, można podróżować, nie koszą na zus'ach a i z podatkami jest łatwiej. Niestety u nas firmę łatwo zniszczyć jeśli ktoś nie wierzy może zobaczyć sobie taki film "Układ zamknięty".

PS Kiyosaki, jest sprzedawcą książek, których nie napisał. Pewnie dlatego już i w PL szuka jeleni, bo w US z tych bajek się śmieją.
The Winner Takes It All

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Rozwoj w drodze do bogactwa

czwartek 27 cze 2013, 14:37

Dzieki za odzew : )
Kyiosakiego tez czytalem sporo ale pozniej sie wqrzylem bo wszytskie jego ksiazki sa takie same i robione tylko dla kasy
wystarczy przeczytac jedna, ta pierwsza a reszte mozna olac, ogolnie ta pierwsza czyli bogaty ojciec jest rewelacyjna
z tym ze ta ksiazka jest raczej dla ososb ktore juz generuja jakis dochod a jesli ktos nie zarabia to moze chociaz ulozyc jakis plan : )

Sama postac kyosakiego jest bardzo barwna, kiedys na necie byla cala strona o tym ze Bogaty Ojciec jest w pelni zmyslona opowiescia - byly na to dowody
Nie wiem na ile w tym prawdy ale jaelsi ktos ma jakies ciekawe informacje to chetnie sie dowiem

Co do biznesu - zgadzam sie ; )
Najwieksze zalety to:
Brak zusu : )
Urzad skarbowy moze nam zrobic kawe co najwyzej - jesli grasz czysto
Nie ma szefa idioty nad nami - pracowalem w kilku duzych firmach i brak takiego uloma nad nami jest cholernie przyjemny
Brak kolegow podpierdzielacz/konfidentow - to tez duza zaleta, nie wszyscy tacy sa ale w duzych korporacjach wyscig szczurow zabija, pracowalem kiedys w Allianz jako agent pozniej startowalem na menadzera i zrezygnowalem, super ludzie, super szef ALE za oficjalna zaslonka praca jest cholernie stresujaca : ) Najgorszy jest plan sprzedazowy, muszisz zrobic bo jak nie to jestes gnojony w kazdy piatek rano na spotkaniu : D
Zarobki : ) Przyjemna strona FX - jesli ktos osiagnie poziom chociaz zblizony do poziomu Wojtka to pienaidze sa ogromne a czas pracy smiesznie maly

FX ma jedna wade : ) To co kiedys bylo zaleta tzn. brak szerfa i kolegow po paru latach zaczyna byc utrapieniem : ) Chodzi o potrzebe towarzysta, kiedy pracujesz na etacie to czy chcesz czy nie masz caly czas jakis ludzi wokol siebie, a kiedy siedzisz na FX to jestes sam : P Pamietam ze kiedy pracowalem na etacie to wystarczylo mi w wekend wyskoczyc na jakas impreze albo na jure KRK_CZT na wyprawie i bylem szczesliwy a teraz kiedy zajmuje sie wylacznie FX to ciagnie mnie do ludzi duzo mocniej : )

Co do biznesu w polsce - trzeba wiedziec co sie robi i trzeba to wiedziec bardzo dobrze, bo firma moze zarabiac ale kilka bledow i skarbowka nas niszczy, to jest do zrobienia ale latwo nie jest
Kiedy bylem na studiach prowadzilem 2 firmy - w ostatecznym rozrachunku nic nie wyszlo ale przy okazji tyle sie nauczylem ze jestem zadowolony ; ) Pomijam fakt ze nie mialem zielonego pojecia o biznesie i popelnilem chyba wszytskie bledy jaki mozna bylo zrobic : ) Warto bylo


Wracajac do ksiazek - Kyosaki i Joe Vitale to dla mnie goscie do skreslenia
Vitale dorobil sie na pisaniu o sukcesie a samego sukcesu wczesniej nie osiagnal
Przekladajac na nasze to jakby jakis gosciu np. SU zarobil milion na szkoleniach forex a pozniej oglosil ze jest forexowym milionerem - troche ne halo prawda ?
Kyiosaki - wypada z gry bo robi 10 ksiazek z czego kazda z nich jest w 80% kopia pierwszek, bardzo dobrej przy okazji
Nie wiem jak wyglada sprawa z nim i jak naprawde dochodzil do sukcesu ale chetnie sie dowiem jak ktos ma jakies info


Moge polecic bardzo dobra ksiazke o zarabianiu kasy od PRAKTYKA
Zarabianie Prawdziwych Pieniedzy - Bartosz Nosiadek
Goscu zajmuje sie nieruchomosciami i wie co robi bo zarabia na tym i dopiero jak zarobil to zaczal szkolic

Najbardziej wqrzajace jest kiedy gosciu szkoli z czegos czego sam nigdy w zyciu nie zrobil - intelektualne dno a przeciez masa osob tak robi


Piszcie panowie, moze wywiaze sie ciekawa dyskusja : )
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Rozwoj w drodze do bogactwa

czwartek 27 cze 2013, 14:58

Dagu pisze:Urzad skarbowy moze nam zrobic kawe co najwyzej - jesli grasz czysto
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dagu pisze: FX ma jedna wade : ) To co kiedys bylo zaleta tzn. brak szerfa i kolegow po paru latach zaczyna byc utrapieniem
Na FX można działać w jakiejś grupie. Będzie weselej a i szefa nie masz nad sobą
Dagu pisze: Co do biznesu w polsce - trzeba wiedziec co sie robi i trzeba to wiedziec bardzo dobrze, bo firma moze zarabiac ale kilka bledow i skarbowka nas niszczy.
Dodaj często błędów urzędników za które ty zapłacisz.
Dagu pisze: Moge polecic bardzo dobra ksiazke o zarabianiu kasy od PRAKTYKA
Z wszelakimi poradnikami jest jeden problem. Po co ten gość to pisze? Ile jest książek i e-book'ów na wszelkie możliwe tematy. Pisza to ludzie często bez doświadczenia - teoretycy. Jeśli mam co robić i jestem w tym dobry to nie mam czasu na pisanie poradników za marne grosze.

Biznes to pomysł, a w książkach tego nie znajdziesz. Kiedy masz dobry pomysł na biznes musisz znaleść jelenia do zainwestowania i jakiegoś woła do roboty. To jest tajemnica kapitalizmu.
Inwestujesz cudze pieniądze a ktoś ma na was robić. Inaczej się zaj..sz
The Winner Takes It All

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Rozwoj w drodze do bogactwa

czwartek 27 cze 2013, 15:14

Popieram rekami i nogami : )
Schemat Biznesu
1. Wymysl Biznes
2. Znajdz Aniola Biznesu
3. Znajdz pracownikow ; )

Po co ludzie pisza poradniki ? Ciezko tak naprawde powiedziec
1. Zeby zarobic wiecej - tyle ze autor dostaje 5 - 10% ceny ksiazki
2. Zeby zrobic sobie reklame - jesli prowadzi jakis biznes
3. Zeby wykreowac sie jako eksperta - jesli prowadzi jakis biznes
4. Zeby zrealizowac potrzebe SAMOREALIZACJI - patrz piramida potrzeb Maslowa

Ktos ma inne zadanie na temat po co ludzie pisza ksiazki ?

Owszem na rynku jest masa syfu ktorzy pisza ludzie bez zadnego dosiwadczenia - teoretycy
Ale takie ksiazki mozna odfiltrowac - wystarczy Google
A wtedy mozna sie skupic na najlepszych

Akurat ta ksiazka ktora polecilem jest bardzo dobra ; ) Uczy myslec przedsiebiorczo i podaje kilka prostych tanich przykladow jak zarobic, ale recepta na sukces to nie jest - nic nie zastapi myslenia : )
Sukcesow
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Rozwoj w drodze do bogactwa

czwartek 27 cze 2013, 20:40

Wiesz to "szkolenie" po 12 minutach sobie darowałem. Z biznesem to nie ma nic wspólnego, na koniec będą pokazywać zdjęcia samochodów jakimi jeżdżą !bzdura! żeby udowodnić, że mówią prawdę. Jak ktoś chce zobaczyć może jeszcze zdąży. :mrgreen:

Nie spodziewałem się zbyt wiele ale kruca fuks pośredników od sprzedaży mydła i proszków już kiedyś było wielu.
Będziesz oszczędzać (i w domyśle zarabiać) jeśli będziesz więcej wydawać...? Gdzie tu sens i logika!
No comment...

Samo hasło Kyosaki to już powinna się czerwona lampka zapalać.

http://appfunds.blogspot.com/2012/10/ki ... utowa.html

http://www.nypost.com/p/pagesix/rich_da ... W1TEAYYwXN

http://www.johntreed.com/Kiyosaki.html
Jestem Robert, w zeszłym roku zarobiłem 80 milionów $. Kupiłem super samochód, mam wspaniałą dziewczynę i wybudowałem super luksusowa chatę. Moje życie się odmieniło. Teraz i Ty możesz zostać człowiekiem sukcesu....
!bzdura!
Ostatnio zmieniony czwartek 27 cze 2013, 21:09 przez wdfx, łącznie zmieniany 1 raz.
The Winner Takes It All

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Rozwoj w drodze do bogactwa

czwartek 27 cze 2013, 21:07

Oj tam, marudzisz : D
Nie biznes tylko MLM na dodatek kosemtyki FM : ) Klasyka gatunku
Przy okazji milo wiedziec ze ktos jeszcze na tym zarabia poza tworca piramidy : )

WDFX zwrociles uwage jakim gosciu jest dobrym sprzedawca ? : )
Ma talent gosciu do sprzedawania ; )

A w gestii aut to pokazywal ze dostal w nagrode merca E klase za 110k oraz ze jego 2 agentow tez wygralo : )
Szkolenie za****, akurat zeby sie posmiac : )
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Rozwoj w drodze do bogactwa

czwartek 27 cze 2013, 21:19

Dokładnie to samo słyszałem kiedyś od znajomego. Tylko wtedy inaczej to się nazywało. Zaprosił znajomych na tajemnicze spotkanie, że niby będzie super robota. A okazało się, że to amway miazga !bzdura! Gość twierdził, że za dwa miesiące będzie tam jakimś guru i już ma katalogi BMW, bo będzie zamawiać "nufke z sallunu" tylko nie wiedzieć czemu teraz jeździ zardzewiałym Tico a wtedy chodził na piechotę... Ambitne plany to miał ale zejście na ziemie było bolesne. A ze mnie się śmiał, że do roboty chodzę żeby na innych pracować :mrgreen:

Wypisz wymaluj te same teksty słyszałem tylko teraz mają inne opakowanie, nic się nie zmieniło,ehhh głupich nie sieją.

hehe klasyk
https://www.youtube.com/watch?v=hj6y1YRkNsA
The Winner Takes It All

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Rozwoj w drodze do bogactwa

czwartek 27 cze 2013, 21:43

Yhhhhhh
Pracowalem w tej branzy u duzego ubezpieczyciela, gdybym opisal jakie przekrety tam odchodza to chyba trafil bym do paki : ) Bo oni nie pozwola zeby ktos ich oczernial - czytaj = pisal prawde : )
Nie bede sie z tym obnazal publicznie bo nie warto (jak ktos chce wiedziec to na skype chetnie pogadam) ale cholernie sie ciesze ze przepracowalem kilka miesiecy jako agent i wiem jak tragiczna jest ta robota dla wiekszosci ludzi i jacy debile i oszusci tam pracuja
Dzieki temu wiem jak dziala ten system od wew. i kiedy mnie samemu przyjdzie cokolwiek ubezpieczyc to wiem dokladnie czego szukac zeby mnie nikt ie wyrolowal wiec dla samego faktu warto bylo : )
A bylo juz chyba z 5 sytuacji ze znajomi dzwonili po porade bo ktos tam chcial im cos sprzedac, co po czasie sie okazywalo takim naciaganiem ze znajomi chcieli tych agentow pozazynac : D
Ogolnie nigdy wiecej : ) FX jest cudowny pomimo ze trudny : D

Sukcesow
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Rozwoj w drodze do bogactwa

czwartek 27 cze 2013, 21:51

Co do ubezpieczeń, też kiedyś robiłem :-) Wiem o co pytać i na co patrzeć. Kiedyś babka w rodzinie wujkowi dom ubezpieczała, super składka, full ochrona. Wujas po mnie zadzwonił, kilka pytań i nagle składka wzrosła x4 :-) Do tego pracując u jednego z brokerów ubezpieczeniowych - dość spora różnica pracując jako agent w jednej firmie, broker ma w teorii przynajmniej wybrać najlepszą ofertę i zabezpieczyć klienta - wiem jak pytać o ubezpieczenie i czego się domagać. Ta wiedza się przydaje. Ale klienci też nie są bez winy, chcą składkę za 100 zł i wszystko mieć.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Rozwoj w drodze do bogactwa

czwartek 27 cze 2013, 22:35

W ubezpieczeniach to chyba wszyscy robili : D Tam zostaja urodzeni sprzedawcy albo sqrw*** bez zadnego wstydu - zalezy ktora firemka
Tomku u broka nie pracowalem ale powiedz mi jedna rzecz
Czy to prawda ze broker ma od kazdego ubezpieczyciela tyle samo prowizji od danego rodzaju produktu np. Lojalki na zycie ?
Bo wierzyc mi sie w to nie chce
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Rozwoj w drodze do bogactwa

piątek 28 cze 2013, 07:07

Nie pamiętam dokładnie, ale prowizje były wysokie, szczególnie przy ubezpieczeniach firmowych, zyciowych. Jak to w życiu bywa, jak klient nie był wymagający to kazali ubezpieczać tam gdzie lepsza prowizja, a i ubezpieczyciele dawali ekstra bonusy na zachętę . To była swego czasu moja dodatkowa praca, więc ponad 10 lat temu jak do pensji dorobiłem ze 3-5 tys wtedy to wiesz :-)
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Rozwoj w drodze do bogactwa

piątek 28 cze 2013, 07:46

Filozoficznie rzecz ujmując obawiam się, że istotą jest nadrzędność samej drogi nad celem, który zgodnie z prawami perspektywy jest zawsze odległy. Droga i czas materializują fenomen dojrzewania człowieka niezależnie jak bardzo utopijny cel sobie obrał. Wszystko ma swoje zawiłości. Należy zadać sobie pytania:

Jakie cele sobie stawiam?
Czy pieniądze są celem samym w sobie czy środkiem?
Czy to nie jest układ w którym będziesz do końca świata gonił króliczka?
Czy nie jest tak, że jedyna opcja na zarobek na tym polu to jakimś sposobem dołączyć do tych co wypuszczają tego króliczka ?

Oczywiście twierdzące odpowiedzi oznaczają, że trza umyć od tego ręce.

PS Wszedłem na wyższy level, na początku ćwiczyłem technikę potem psychologię, a teraz filozoficznie dyrdymały :mrgreen:
The Winner Takes It All

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości