Microbi nie obrażaj się... ;)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szulczas
Gaduła
Posty: 258
Rejestracja: piątek 23 mar 2012, 19:00

Microbi nie obrażaj się... ;)

wtorek 25 cze 2013, 20:08

Poniewaz autor zamknal swoj dziennik a zaczela sie kulturalna wymiana zdan dokoncze swoja mysl

viewtopic.php?f=27&t=1142&start=200


A w zasadzie Akhh odpowiedział za mnie:

"Generalnie chyba chodzi o to, żeby pokazywać swoje straty również tak? Zarzut jak rozumiem jest taki, że skalpujacy tutaj pokazują zyski zapominając o pokazywaniu strat ;)"

Wiec skoro nie chcemy sie afiszowac ze stratami to po kiego grzyba wg sie uzewneczniac ze swoja wiedza?? Panowie to nie podstawowaka ze sie tylko wszystkich przechwalamy... a moze i podstawowka?? :shock:

Zapraszam od wtorku - srody do mojego dziennika... bedzie ciekawie i sie posmiejemy.... !bzdura!

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Microbi nie obrażaj się... ;)

wtorek 25 cze 2013, 22:42

Szulczasz nie obrazam się , broń boże, mnie cięzko obrazić , poza tym czym :-) to tylko forum :-) I nie chodzi o Twojego posta, serio nie chce mi się chwilowo pisać.

Co do uzewnętrzniania się , jak już wiesz co szukasz, można sporo zauważyć. Dlatego taki dziennik np. Michała, Mr T czy Mandrejka sporo daje tym co chcą tak skalpować.

Pozdro

PS

Co do częstych strat, zapraszam do moich H4, bedą się sypały :-)
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości