Zmiana wyglądu objektów w MT4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3705
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Zmiana wyglądu objektów w MT4

poniedziałek 29 lip 2013, 05:30

Cześć, mógłby mi Ktoś bardziej obeznany w skryptach itp pomóc w zmianie wyglądu symboli ? Tzn. znalazłem takie coś:

http://www.fxtsp.com/education/metatrad ... rader.html

Mam konto w bossa, włączam Metaeditor, klikam EDYCJA- Znajdź w plikach i wpisuję SetindexArrow, ale wyskakują tylko same strategie i wskaźniki.

W którym folderze znajdują się strzałki, znak stop, kciuk w górę itp ?
Audaces Fortuna Iuvat.

Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3705
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Re: Zmiana wyglądu objektów w MT4

poniedziałek 29 lip 2013, 09:34

Temat można usunąć, nie doczytałem -można zmienić wygląd symbolu wewnątrz jakiegoś wskaźnika, a nie tak ogólnie.
Audaces Fortuna Iuvat.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Zmiana wyglądu objektów w MT4

poniedziałek 29 lip 2013, 09:36

Opisz co to za wskaźnik.

Może się komuś przyda ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3705
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Re: Zmiana wyglądu objektów w MT4

poniedziałek 29 lip 2013, 09:49

Nie, nie :) Chodzi o to, że na platformie mamy WSTAW- kształty - i np. strzałka w dół, kciuk w górę itp.
Jeżeli wejdzie się we właściwości takiego obiektu to można zmienić jego kod, żeby wyglądał inaczej np. kciuk w górę zmienić w księżyc czy symbol dolara. Chciałem, żeby to się zapisało i zamiast kciuka mieć inny symbol, ale tego się nie da zrobić, trzeba za każdym razem wpisywać kod w parametrach.

Na stałe można zmienić wygląd symboli, z których korzysta dany wskaźnik np. Ktoś korzysta z jakiegoś oscylatora, który w miejscach wejść pokazuje strzałkę w górę, która jednak nam nie odpowiada. Można wejść w metaeditor wczytać wskaźnik i w polach Setindexnarrow zmienić kod na inny, wtedy te strzałki zmienią kształt na taki jaki wybierzemy z tej tabeli (link w 1 poście) i jak zapiszemy to wszystko w edytorze, to to będzie na stałe.
Audaces Fortuna Iuvat.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości