Czy MM może faktycznie znacząco manipulować ceną?

no avatar
adrianoforex
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 08 gru 2013, 19:09
Lat na Forex: 20

Re: Czy MM może faktycznie znacząco manipulować ceną?

niedziela 12 sty 2014, 15:43

adrianoforex pisze:Marchew korzystam głównie z brokerów MM i nie mam problemu z regularnym zarabianiem i wypłacaniem zysku. Moim zdanie brokerzy MM powinni jasno powiedzieć "skalperzy wam dziękujemy". To byłoby uczciwe. Co do zarabiających traderów u MM to broker wie czego się spodziewać i w odpowiedni sposób zabezpiecza się się na rynku. Ja dogadałem się dosłownie z jednym z brokerów, u którego mam od kilkunastu lat konta maklerskie, futures. Pokazałem jak gram i sprawa jasna. Wiedzieli od początku jak się zabezpieczać i tak to robią. Dzięki mnie i kilku moim kolegom z dawnej branży mają wewnętrzną płynność.

I powtórzę to jeszcze raz 90% opinii w necie to opinie tych co tracą bez względu na model (ECN, STP, MM) z własnej niewymuszonej winy.

Nie ma problemu ze zrobieniem obrotu na poziomie kilku tysięcy lotów miesięcznie. Ani razu DD, ani razy rekwotowań.


A co potrafią ECN jakoś uchodzi w krytyce. W USA też ostatnio pokazano jak zabawiają się z kwotowaniami.


Aakh ma rację.

Chyba coś źle zrobiłem z tym postem. Sorry :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości