Poszukiwany Partner/Co-Work-er do handlu na FX

ODPOWIEDZ
no avatar
Loose_wawa
Posty: 1
Rejestracja: piątek 24 paź 2014, 15:05

Poszukiwany Partner/Co-Work-er do handlu na FX

czwartek 22 sty 2015, 17:14

Dzień dobry,

Szukam kolegi/koleżanki który/-a ma chęć wspólnie handlwoać na FX. Nie mam tutaj na myśli dzielenia się kapitałem czy też zakładania spółki. Myślę tutaj raczej o wspólnym analizowaniu rynku, wspieraniu się oraz "patrzeniu na rynek" na zmianę jednak przy zachowaniu odrębności. Cały dzień bycia w skupieniu powoduje, że głowa paruje i przyczynia się do popełniania błędów. Patrzenie w wykres godzinami zwłaszcza w konsolidacji hipnotyzuje. W dalszej perspektywie myślałem o wspólnym wynajęciu biura lub biurka w jakimś coworking office (jeśli osoba była by z Warszawy).

O mnie: Trading traktuję jak pracę. Rozpoczynam ją między godziną 8-9 a przy monitorach jestem do ok 18-19 MAX.
Technika: Handluję w oparciu o analizę PA. przy czym nie handluję podwójnych dołków, RGR i innych formacji cenowych. Supply and demand. Transakcje są zawierane na TF m5 i m15. Nie piramiduje (już się oduczyłem), staram się handlować z trendem.

Współpracę możemy prowadzić po przez skype lub team viewer.

Pozdrawiam !Brwoo!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości