Kwestia debetów, czy rzeczywiście nie można z tym nic zrobić

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Kwestia debetów, czy rzeczywiście nie można z tym nic zr

sobota 14 lut 2015, 20:42

camaro69 pisze:
psV pisze: Czy możesz rozwinąć?
1.Utrata płynności rynku - chwalą się tym że są kompilacją LMAX. i innych dostawców a sami mają gorsze oferty niż sam Lmax.

2.Opłata za brak aktywności.

3.Problemy z wypłatą i jej ogromne koszty i czas w przypadku np zwykłego przelewu.

4.Spready które z najlepszych na rynku stały się mocno przeciętne a w wypadku wielu par zupełnie nietransakcyjne (USDCNY,rubel czy hkd).Pary z jenem miały spready max 0.2 teraz co najmniej 0.6.

5.Problemy z poślizgami w związku z brakiem płynności.Tego wątku nie rozwinę bo nie handluję już tam więc nie mogę powiedzieć ile w tym prawdy - ale wielu na to się uskarża.

Wszystkie powody dla których można było ich polecić jak widać zniknęły.
Droga jaką przebył Fxopen jest generalnie typowa dla chyba każdego brokera Forex...
Z FX Open miałem kilka przygód i wycofałem już ostatnio całą kasę od nich. Odradzam. Podejście do klienta fatalne.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
psychologtlumu
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 04 sty 2015, 18:57

Re: Kwestia debetów, czy rzeczywiście nie można z tym nic zr

piątek 20 lut 2015, 23:10

Szkoda bo kiedyś FX Open działało dobrze. Przxynajmniej dla tych co obracali mniejszymi pieniędzmi i nie byli nastawieni na jakąkolwiek formę skalpowania. Ja u nich grałem na M15-H1 i jakoś problemów nie było.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości