Szkola forex

Awatar użytkownika
Rewers
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 27 paź 2013, 11:07
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: stavanger-norway

Re: Szkola forex

poniedziałek 27 kwie 2015, 17:35

karka19 pisze:Witam
Co myslicie o szkole forex Sebastiana Urbanskiego?Prosze o wyczerpujace odpowiedzi.

Jak chcesz wybudować dom to szukasz sprawdzonej ekipy z referencjami. Nie skupiasz sie na tym że przedstawiciel firmy ładnie wygląda i umie bić pianę. Interesują Cie konkrety w postaci faktów: ilość zrealizowanych projektów i opinie.

Mr. Urbański pięknie bije pianę i nic poza tym.
Jesli szkoleniowiec przedstawi fakty w postaci statementu czyli potwierdzi swoją teorię w praktyce warto sie zastanowić nad skorzystaniem z jego oferty...a do tego trading na żywo.

Każda inna opcja to podwórkowe gawędzenie na wykresie historycznym.

Awatar użytkownika
jackub
Posty: 33
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 13:24

Re: Szkola forex

sobota 15 sie 2015, 14:02

Karka19,
wielokrotnie pisaleś , że znasz wiele osób ktore zarabiają na giełdzie, nie wydawaj kasy na Urbanskiego zaproponuj ktoremuś ze znajomych, żeby cię nauczyli, jak juz musisz wydac kasę na szkolenie...
Ja kilka lat temu wydałem niemałą kwotę na szkolenia u niego, co więcej byłem zachwycony, tyle że nigdy nie przełożyły sie te szkolenia na zyski, zajeło mi jak do tej pory 16000 godzin studiowania wykresów, czytania książek, czytania forum-ów, testów własnych, webinarów, szukania swojej drogi... i wierz mi nie należę do głupich ludzi (sorry za brak skromności) a ciągle nie mogę pochwalić się REGULARNOŚCIĄ w zarabianiu ....

Z drugiej strony zawsze mnie zastanawia motywacja w pisaniu takich tekstów jak twój.... skoro swoje wiesz to po co ci potwierdzenie gromady dziwaków których nie znasz, do ktorych nie możesz mieć zaufania?? NO PO CO??? Bo ja i jak sądze każdy tutaj jak swoje wie, TO WIE...!
Ano po to że tak naprawdę to niczego nie wiesz i nie jesteś niczego pewnien .... :aaaa: droga jest długa i wyboista, a końca nie widzać (celu)
Pozdrawiam Serdecznie....

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: Szkola forex

niedziela 16 sie 2015, 16:26

Nabieram coraz wiekszego szacunku do P. Urbanskiego - nie za to co robi ale jak to robi. Temat walkowany milion razy, nigdy nie udowodnione zyski a jednak ludzie wala drzwiami i oknami. Co jak co ale mistrzem (sprzedazy) szkolen to on jest.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości