kontakt

ODPOWIEDZ
no avatar
Maks
Posty: 1
Rejestracja: środa 29 kwie 2015, 10:50

kontakt

środa 29 kwie 2015, 10:59

Forex, poszukuję osoby zajmującej się rynkiem walutowym. Ja spędzam całe dnie przed monitorami od wielu lat. Często na rynku sa przestoje, siedzę sam w domu, żona w pracy i wtedy jest nudno. Dlatego jeśli ktoś chciałby ze mna porozmawiac przez skaypa na temat rynku walutowego lub innych rzeczy to zapraszam. Chętnie widziałbym osobę po pięćdziesiątce ( i takiej, która nie wierzy w zamach w Smoleńsku). E-maile maksymilianponiatowski@onet.pl tel. 662224356

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: kontakt

środa 29 kwie 2015, 11:14

Maks zawsze możesz się udzielać. Wiele osób przez to przeszło (między innymi ja) - siedzenie w domu, troszkę się kliknie, troszkę się człowiek wynudzi. Stąd pomysł na blog, później portal ;)

Osoby z doświadczeniem zawsze się przydadzą - wtedy można porozmawiać, napisać jakiś artykuł, udzielać się na forum. To naprawdę dość przyjemne i z doświadczenia wiem, że daje dużo wiecej satysfakcji niż rozmowy ze znajomymi traderami, którzy robią to samo.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości