poczatki z rynkami kapitalowymi

ODPOWIEDZ
no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

poczatki z rynkami kapitalowymi

niedziela 04 paź 2015, 11:56

Poziom uczestników znacząco wzrósł, ale takich prawdziwych miłośników giełdy, którzy kochają ją "na dobre i na złe" nie ma zbyt wiele.
to z watku w dziennikach, natchnelo mnie to, nie chcialem tam robic offtopu ale tutaj chce w ten sposob spytac Was jakie byly wasze pierwsze kontakty z rynkami kapitalowymi?

Moje to takie, ze ok 1992 lub 1993 roku pierwsze gazetowe lektury o "hossie" na Warsaw Banana Stock Exchange oraz codzienne studiowanie notowan spolek na gieldzie we Frankfurcie za pomoca niemieckiej telegazety. jednego dnia zapisywalo sie w kajecie cene Siemensa lub Adidasa a nastepnego dnia porownywalo sie i bylo sie albo "na zysku" albo w "w plecy".

Szkoda, ze nie kontynuowalem wtedy rozpoczatego procesu tylko poszlo to na polke i do szuflady.
Nastepny etap to oczywiscie hossa na funduszach w 2007, praktycznie wyszedlem lekko ponizej zera.
Troche prob na GPW juz po bessie. Tez z mizernym skutkiem.
Aktualnie fx - glownie ze wzgledu na dostepnosc narzedzi oraz niski prog kapitalowy.
Wszystko to traktuje jak nauke, za ktora sam place.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: poczatki z rynkami kapitalowymi

niedziela 04 paź 2015, 12:43

Zarobiłem dużo w pokera online. Na tyle dużo, że się zastanawiałem w co zainwestować. Na forum pokerzysta.pl powiedziano mi, że jest coś takiego jak Forex i jak się ma dużo wiedzy, można na tym dobrze zarabiać. Długo nie mogłem zrozumieć co jest istotą regularnego zarabiania i jak to zrobić aby tak się stało. Nie od czasu do czasu, zarobić dużo i się podniecać tym i chwalić, ale rok do roku, co najmniej 100%. Jak się zrozumie istotę prawidłowego podejścia to już potem jest z górki...
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości