RPP

ODPOWIEDZ
no avatar
Adam45
Posty: 24
Rejestracja: wtorek 21 maja 2013, 11:36
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

RPP

czwartek 14 sty 2016, 15:37

Jak teraz będą wyglądały polskie rynki finansowe skoro w RPP będą zasiadać ludzie o takich poglądach ??? https://www.youtube.com/watch?v=DbIEf0jxy3Q
„Inwestowanie jest jak wchodzenie po drabinie, każdy człowiek wie jak się to robi, lecz nie każdy wie gdzie ją przystawić” Warren Buffet

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: RPP

czwartek 14 sty 2016, 15:53

Pewnie jeszcze gorzej, chociaż ciężko sobie to wyobrazić...
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Adam45
Posty: 24
Rejestracja: wtorek 21 maja 2013, 11:36
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: RPP

piątek 15 sty 2016, 14:03

To teraz już nie będzie rynkowych kursów walut tylko sprawiedliwe ? http://wpolityce.pl/gospodarka/278280-p ... et-zlotych :joy: :rotfl:
„Inwestowanie jest jak wchodzenie po drabinie, każdy człowiek wie jak się to robi, lecz nie każdy wie gdzie ją przystawić” Warren Buffet

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: RPP

niedziela 17 sty 2016, 20:29

Zdaje się, że Pani prof. robiła dyplomy w poprzednim ustroju, kiedy kapitalizm to było źródło wszelkiego zła. Szczerze mówiąc liczyłem na zmiany tylko problem w tym, że ci ludzie obsadzają kluczowe stanowiska w państwie głównie osobami o wątpliwej lub zrujnowanej reputacji.

:facep: sprawiedliwe kursy, grubo pojechane...

Jak tak dalej pójdzie za rok znów wybory.
The Winner Takes It All

no avatar
Adam45
Posty: 24
Rejestracja: wtorek 21 maja 2013, 11:36
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: RPP

wtorek 19 sty 2016, 17:48

Dzisiaj przeczytałem bardzo ciekawe CV kandydata (przyjętego) do rady nadzorczej dużej polskiej spółki. Główne zalety kandydata to cyt. " PATRYJOTA, DWUKROTNY UCZESTNIK PIELGRZYMKI DO ZIEMI ŚWIĘTEJ, RZECZNIK OBROŃCÓW KRZYŻA NA KRAKOWSKIM PRZEDMIEŚCIU. Normalnie ogarnął nas pusty śmiech, ale po zastanowieniu dochodzę do wniosku że to trzeba raczej płakać niż śmiać się.
„Inwestowanie jest jak wchodzenie po drabinie, każdy człowiek wie jak się to robi, lecz nie każdy wie gdzie ją przystawić” Warren Buffet

no avatar
pablo90
Posty: 32
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 14:58

Re: RPP

wtorek 19 sty 2016, 18:42

Adam, mam nadzieję, że to jakiś żart...

no avatar
Adam45
Posty: 24
Rejestracja: wtorek 21 maja 2013, 11:36
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: RPP

środa 20 sty 2016, 10:51

pablo90 pisze:Adam, mam nadzieję, że to jakiś żart...
Niestety nie. Najgorsze jest , że dotyczy to jednego z Blue chips polskiej giełdy. Nikt nie protestował w tej chwili nikt nie jest pewny "swojego stołka" Czegoś takiego jak teraz podobno jeszcze nie było.
„Inwestowanie jest jak wchodzenie po drabinie, każdy człowiek wie jak się to robi, lecz nie każdy wie gdzie ją przystawić” Warren Buffet

no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

Re: RPP

środa 20 sty 2016, 13:10

Może to prowokacja może i nie - ale z pewnością tak to wygląda.A przyzwolenie jest pewne i całkowite - bo przecież PO trzeba dopiec za wszelką cenę nawet jeśli PiS zniszczy cała Polskę.Tak mówi nawet opozycja i taka jest całkowita narracja od samego PiS poprzez Kukiza aż do K*****.Co tutaj można dodać

PS.Napisałem Korwina i mi zrobiło kropki jako przekleństwo - mądry ten wychwytywacz wulgaryzmów :D

no avatar
Adam45
Posty: 24
Rejestracja: wtorek 21 maja 2013, 11:36
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: RPP

czwartek 21 sty 2016, 07:58

Tommip pisze:Może to prowokacja może i nie - ale z pewnością tak to wygląda.A przyzwolenie jest pewne i całkowite - bo przecież PO trzeba dopiec za wszelką cenę nawet jeśli PiS zniszczy cała Polskę.Tak mówi nawet opozycja i taka jest całkowita narracja od samego PiS poprzez Kukiza aż do K*****.Co tutaj można dodać

PS.Napisałem Korwina i mi zrobiło kropki jako przekleństwo - mądry ten wychwytywacz wulgaryzmów :D
Nie jest to prowokacja tylko fakt niestety :sad: To info jest już na WNP więc i ja mogę napisać więcej Chodzi o tego radnego z Targówka http://www.targowek.waw.pl/page/index.p ... id=3&id=54 obecnie jest członkiem rady nadzorczej KGHM :rotfl:
„Inwestowanie jest jak wchodzenie po drabinie, każdy człowiek wie jak się to robi, lecz nie każdy wie gdzie ją przystawić” Warren Buffet

Awatar użytkownika
kwfx
Maniak Forex
Posty: 1043
Rejestracja: środa 24 wrz 2014, 07:43
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: RPP

czwartek 21 sty 2016, 09:33

Adam45 pisze:Dzisiaj przeczytałem bardzo ciekawe CV kandydata (przyjętego) do rady nadzorczej dużej polskiej spółki. Główne zalety kandydata to cyt. " PATRYJOTA, DWUKROTNY UCZESTNIK PIELGRZYMKI DO ZIEMI ŚWIĘTEJ, RZECZNIK OBROŃCÓW KRZYŻA NA KRAKOWSKIM PRZEDMIEŚCIU. Normalnie ogarnął nas pusty śmiech, ale po zastanowieniu dochodzę do wniosku że to trzeba raczej płakać niż śmiać się.

Ciekawe jak te "zalety" mają się do sprawowania funkcji członka rady nadzorczej w spółce :rotfl: !bzdura!

no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

Re: RPP

czwartek 21 sty 2016, 10:13

Mają z klucza partyjnego najważniejszą ceche -wierność klice.

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: RPP

czwartek 21 sty 2016, 11:14

dzielnicowy radny członkiem rady nadzorczej strategicznej spółki, chyba płakać i szybko spierd..... z tego kraju pomyleńców.

no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

Re: RPP

czwartek 21 sty 2016, 14:02

irmentruda pisze: spierd..... z tego kraju pomyleńców.
Niestety nie dotyczy to tylko nas.Generalnie chyba żadne (poza Szwajcarią może )ZACHODNIE państwo nie oparło się tej tendencji.A powodem jest brak presji demograficznej.Żadna szanująca się osoba nie pcha się w politykę,a ci ideowi są szybko deklasowani przez takich jak wyżej.Ja też jestem pesymistą,praktycznie nie da się nikogo poprzeć ktokolwiek by wygrał ( z aktualnie istniejących w sejmie ale i poza nim partii ).

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: RPP

czwartek 21 sty 2016, 15:07

@tommip - zgodnie z zasadą, że jak nie masz kapitału, nie masz umiejętności, nie masz osiągnięć, nie masz doświadczenia to zajmij się polityką. sam jestem świadkiem tego we własnym najbliższym otoczeniu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości